Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: Uzasny P307

neregistrovaný "JarinoRS"
9. 4. 2005 20:48
Uzasny P307
Tak pani, co nemate s 307ckou problemy oslavujte a otvarajte sampus!!! Ja mam 307 1.6XT s klimou, manualnou, r.v. 02/2003, momentalne 55tis. km. Tolko poruch som nemal na 10tix autax ako na tomto. Zacalo to hned nejakym podozrivym akoby vrzganim, ked sa preraduje ryxlost. Isiel som za znamym, kukol mi na to, kdesi natrel vazelinu a bol tyzden pokoj. Vazelina sa odparila, bolo to niekde pri prevodovke - nevyznam sa - a vrzgot isiel znova. Medzitym som sa stretol s jednym majitelom SWcka a ten mi povedal, ze mal toto iste, akusi suciastocku za par korun mu vymenili v Peugeote Presov a ma pokoj. Tak som isiel do Peugeotu BB, tam na mna cumeli ako na *, ze o tom este nepoculi. Medzitym mi odislo akesi cidlo, ktore zopina ventilator, ked sa prehrieva. Takze v novembri sa moj pazout rozhodol, ze je asi 50 stupnov vonku a vnoci zopol ten ventilator, isiel vkuse celu noc, vytiahol mi na cucky baterku, alarm sa rozozvucal, ani ventilator vypnut, ani alarm, odpojil som baterku, alarm veselo hvizdal dalej... nakoniec zomrela aj zalozna baterka a bol pokoj. Tak som si zavolal do Peugeota, co s tym, pretoze ked som pripojil baterku, okamzite sa rozbehol ten sprosty ventilator. Poradili mi, kde treba vybrat jednu superpoistku, su skryte za riadiacou jednotkou, vybral som ju a aspon som mohol na aute behat. Pre istotu mi o tyzden odisiel opat nejaky priblbly motorcek na ostrekovaci, co sa prejavovalo asi tak, ze ked som si pritiahol packu k sebe, ostrieklo mi celne sklo aj spustilo stierace, co je OK, ale ked som si dal ostreknut zadne sklo, ostreklo mi predne a utrelo vzadu >:D proste na boh pobytie...Pre istotu ukazovatel vonkajsej teploty sa rozhodol, ze zijem asi niekde na Sibiri, permanentne ukazoval teplotu od -55 do -18. Kedze byvam v RS a xodit do ZV s kazdou blbostou nebudem, zaciatkom leta som isiel na prehliadku a aj vymenu oleja, kde mi vsetky tieto zavady odstranili, vymenili mi vsetky veci okrem teplomeru v zrkadle, lebo odrazu sa umudril a zacal ukazovat teplotu realne. Po tyzdni (!!!) som isiel na dovolenku a cestou do BA som si xcel ostreknut zadne okno. Co myslite, co sa stalo? Samozrejme ostreklo celne a utrelo zadne. Volal som z auta do ZV, ze asi mi uz sibe, ale toto nie je mozne a oni aby som prisiel. Auto stalo 2 tyzdne v BA, ked som po prilete sadol donho tak som z recesie ostriekol zadne sklo... ostreklo ho, myslel som, ze snivam. Odrazu to fungovalo, ale zbytocna radost, iba dakych 10 dni... Vykaslal som sa na to, nebudem koli tomu zase cakat v ZV pol dna, som si povedal. Znova prisiel november, teploty klesli pod 0 a coze sa stalo? Znova sa mi zopol ventilator, vytiahol baterku, rozozvucal alarm... klasika. A vonkajsiu teplotu mi zase ukazuje ako si zmysli. A pikoska na zaver: mam tam origo Clarion na CD s ovl. na volante. V aute pocuvam iba radio, moznoze som dokopy vlozil do prehravaca 5 CD... Vlozim CD, pustim si ho, hra, xcem vybrat a ono nejde von, len cvaka a cvaka. Hra v pohode, len nevysuva. Dal som si radio vybrat, opravar to pozrel, a spytal sa ma, ake CDcko budem nasledujuceho pol roka pocuvat, lebo sa tam zlomila nejaka umelohmotna sprostost a neda sa to zohnat. Takze momentalne mi to vrzga znova, ostrekuje miesto zadneho okna predne, teplomer si ukazuje asi v nejakom bulharskom systeme, superpoistku mam vybratu von, lebo inac sa mi rozbehne ventilator a pocuvam uz iba radio. A od minuleho tyzdna mi aj ostrekovac na vodicovej strane iba tak srrka, nestrieka. Paradne auticko za 700 tisic nemyslite?
Rozbalit vlákno
0

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57