Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: TOYOTA - CLUB

neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
14. 10. 1998 03:38
Co vy na to?
Když se rozhlédnete po internetu zjistíte že v každé zemi existuje minimálně jeden TOYOTA - Club a to různých názvů a zaměření. S pár přáteli kolem mne chystáme něco takového udělat i u nás. Hledali jsme v české síti, ale bez výsledku.

Takže by jsme měli být první a když ne tak se z toho nestřílí. Nám jde pouze o fandovství k této značce!! Proto by nás pro začátek zajímalo jestli vůbec by jste měli o něco takového zájem nebo jinak řečeno, je mezi Vámi taky nějaký fanda TOYOTA. A když už budete psát, můžete napsat co by Vás nejvíce zajímalo v takovém klubu.
Rozbalit vlákno
21
neregistrovaný "hop1"
14. 10. 1998 14:37
Re: Co vy na to?
Jsem rád, ľe nejsem jediný, koho to napadlo. Uľ jsem o tom uvaľoval, ale zatím jsem se neodhodlal. Myslím, ľe bych mohl zajistit výrobu a případně umístění www stránek. Ale potřebuji někoho, kdo mi pomůľe s obsahovou stránkou věci. Přeci jen - jeden člověk není klub.

Ovąem pokud mluvíme o Toyotách je třeba si uvědomit, ľe jsou tu dva početné tábory lidí. Jedni mají Toyoty sportovní a jedni terénní.

Já mám zatím jen tu terénní: 4Runner '89. Aľ budou peníze, chtěl bych MR2. Takľe patřím do obou skupin.
neregistrovaný "John11"
14. 10. 1998 15:40
Re: Co vy na to?
S webhostingem nevidím problém, ale web byste si

museli při životě udržovat sami :-) Víte dobře,

že na Toyotu nedám dopustit.
neregistrovaný "hop1"
14. 10. 1998 16:43
Re: Co vy na to?
A proc teda jezdis v Nissaanu ? :-)))))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
14. 10. 1998 21:46
Re: Co vy na to?
Klub musi mit dve tvare, dokonce bych rekl ze by mel mit tri tvare! Spotovni vozy, tereni a klasicka cestovni (Corolla, Camry, Starlet, atd.) do ktere by se dalo zamichat i kategorie VAN ktera ziskava porad vetsi popularitu.

Ja jezdim s Celicou GT `94. Tyto prazdniny jsem zazil v naruci krasne tmave zelene Supry v uprave temer s 400PS. Mam i par fotek.

A pred Celicou jsem mel nadhernou Corollu 1,6Si v me vlastni tunnigove uprave.

V nasi zemepisne sirce bude urcite nejvetsi zajem o tereni cast, protoze moc lidi zrovna nema na to si kupovat Supru, MR2, Celicu. Kdyz uz, tak je to clovek, ktery vi proc si to auto kupuje. U nas plati to ze, kdyz uz nekdo ma ty penize tak si radsi koupi 320ku a myslisi ze ma dovijakeho sportovce.
neregistrovaný "risa11"
15. 10. 1998 09:31
Re: Co vy na to?
No konečně jsem narazil na stejně "ujetý" jako jsem já. Já jezdim taky s Celicou 96´i když "jenom" s 1.8. Moje první auto byla celica 2GT 86´ a od ty doby jezdim jenom v Toyotě. Měl jsem i corollu a musim říct, že se mezi autama tak nějak pohybuju chvíly a neexistuje spolehlivější značka. Skutečně jsou to neuvěřitelný držáky.

Zajímalo by mě Martine kde se takový auto jako je Supra "pučuje" :-)) a ještě takle upravená. Dám království za svezení :-)))

Zatim jsem tu možnost neměl, ale slyšel jsem vyprávět prej už to řízení ani hlava nebere?

Rád bych věděl jestli máte někdo skušenosti s čip tunigem je to o motor nebo ne?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
15. 10. 1998 12:44
Re: Supra
Riso, reknu ti tajemstvi. V nasi zemepisne sirce to nebylo. A tu Supru jsem mel pucenou pouze pod dohedem majitele, coz je muj kamarad. Ten si ji take sam delal. Ten clovek si to mohl dovolit nejen diky tomu ze na to mel, ale sam je majitelem jedne TOYOTA GARAGE. Coz myslim vysvetluje vse. S cip tunningem je to vselijake, ale mas to jak se zavodakem musis se o to auto umet starat. Ja bych do serioveho auta cip nedaval, jedine, ze bych s tim udelal nejakou globalnejsi prestavbu.
neregistrovaný "risa11"
15. 10. 1998 15:02
Re: Supra
Jednou tu TOYOTA GARAGE
neregistrovaný "risa11"
15. 10. 1998 15:05
Re: Supra
Jednou tu "TOYOTA GARAGE" taky budu mít :-))).

Už na tom dělám. Za dvacet let se tu sejdem a já ti řeknu co už mám :-).
neregistrovaný "PAVCA1"
16. 10. 1998 09:56
Re: Supra
Nazdar riso, ptáš se na to kde se můžeš povozit v Supře. Odpovídám v Toyotě Tsusho Praha v Průhoncích za tím novým hypermarketem. Tam když přijdeš, a požádáš o svezení tak to pro ně není problém a musím říct je to bomba, protože už jsem se s tím strojem povozil. Je to prostě peklo!! To zrychlení poté co zaberou turba Ti normálně odkrví mozek, to přetížení je prostě fantazie. Ten kus co tam mají není sice nijak výrazně upravován a je v automatu, takže než si to přebere kickdown tak to trochu trvá, ale potom je to jak když tě vystřelí z praku a ještě Tě k tomu někdo pořádně nakopne. A ten zvuk motoru, no prostě paráda!! Co se týká chipů, zkus se kouknout do diskuzního tématu chiptuning, psal jsem tam jeden článek a někdo další také. Zdravím
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
16. 11. 2004 14:49
Re: Supra
A víte o tom že už existuje TOYOTAKLUB? [odkaz]
neregistrovaný "ccc"
16. 11. 2004 19:08
Re: Supra
Toje něco novýho než je na www.toyotaclub.wz.cz nebo je to to samý????
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
18. 11. 2004 09:51
Re: Supra
Řekl bych to asi takle: Funguje to jinak! ;-)
neregistrovaný "ccc"
18. 11. 2004 18:36
Re: Supra
no doufejme že lepši.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
19. 11. 2004 08:19
Re: Supra
Jo taky doufám že se to povede!
neregistrovaný "ccc"
19. 11. 2004 18:35
Re: Supra
A jak to bude fungovat,zatím to je pouze diskuzní fórum???
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
22. 11. 2004 10:47
Re: Supra
Myslím že to zatím stačí. I kluci na srazech říkají že je to zatím plně dostačující, možná že až se to začne trochu víc rozjíždět tak se vše změní.
neregistrovaný "ccc"
22. 11. 2004 18:58
Re: Supra
Škoda ,že ty srazy jsou v Praze .
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
23. 11. 2004 11:37
Re: Supra
Neboj!! Jsem zastánce srazů někde mimo Prahu. Na jaře bych chtěl udělat Česko - Sloveský sraz.
neregistrovaný "ccc"
23. 11. 2004 16:04
Re: Supra
to je docel dobrej názor.
neregistrovaný "ferjon"
23. 12. 2005 23:09
Re: Supra
dobrej den. Nepoznáte Toyotu Hilux 4WD 2,4Diesel? Chcel by som si ju kúpiť a potreboval by som o nej s niekym pokecať. bohužiaľ niesom na tom finančne dobre a tak sa musim uspokojiť a so starším autom.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 12. 2005 10:51
Re: Supra
V principu bezproblémové auto! Motor který se vyrábí již delší dobu! HiLux už má také svoji historii. Záleží spiš na tom samém kusu!! Bouraný, různé bastlení! A tak!! Pokec na www.toyotaklub.cz
neregistrovaný "k231"
15. 10. 1998 16:59
Corolla
Jo, Toyota je hezka, jezdi hezky, ale mam novou zakladni Corollu 1.4 Standard a je tam nekolik "ojebu":

- jedna motor neni 1.4, ale ma obsah 1332 ccm

- auto NEMA cyklovac steracu - stira budto rychle a nebo hodne rychle

- vnitrni zpetne zrcatko nema polohu pro nocni jizdu, takze v noci neustale oslnuje.

Takze to povazuji za tri zcela nepochopitelne svindly od Toyoty a v dusledku toho bych si Corollu nikdy nekoupil.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
15. 10. 1998 23:08
Re: Corolla
To ci popisujes neni Corolla v zakladu, ale Corolla pod zakladem. Tyto KUS byl urcen do pujcoven a ne k beznemu spotrebiteli. To ze jsi dostal sanci si ji koupit svetsi o tom ze bud to byl ojety kus z pujcovny, nebo pekny svindl od prodejce. Jeste je tu jedna eventualita - generalni importer s snazil byt cenove konkurence schopny a tak z toho auta vyndal co se dalo. Coz by se urcite nelibilo v hlavni stanu TOYOTA. Lituji tve spatne zkusenosti, ale ver ze tohle se nedeje jenom u TOYOTA ale i treba VW. Muj kamarad si koupil pred 1 1/2 rokem noveho Golfa Rabbit. Mel ho naspecifikovanej s obema airbag, ABS, elektonama, klima, atd. Dostal ho akorat s airbagem pro ridice. Ted se mu vysypala prevodovka a v servisu mu rekli 25000,- Kc Garance pryc. A vysvetleni prodali vam ojety predvadeci vuz misto noveho!
neregistrovaný "k231"
16. 10. 1998 15:08
Re: Corolla
Ne, to neni kus pro pujcovny.

Tehle SRACU mame ve firme 7 (sedm).

Z toho, ze tam nemuzu najit cyklovac, jsem byl tak hotovej, ze jsem si myslel, ze je to moje chyba a jel jsem za dealerem (jinym, nez kterej mi to prodal). No a on my to potvrdil. Takze je to vec Toyoty. Ale jinak je to pohoda - podvozek je proste skvelej a ten motor vzhledem k objemu taky
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
16. 10. 1998 10:03
New Celica!!!
Vydeli jte jiz novou Celicu, ktera vyjede na jare 1999. Ne? Tak se podivejte sem [odkaz] Vite o tom, ze primo TTE bude vyrabet malou serii mutace Corolla WRC pro bezneho uzivatele. A nato, co to auto dovede, tak to neni drahy. Vse najdete na uvadene adrese a pak bych si predstavoval nejakou diskusi ci Vase nazory. A to i na tema meho prvniho prispevku.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
16. 10. 1998 16:01
Martin/pavka
Pavko díky za radu buď si jistej, že se jí pokusim vyzkoušet. Už teď se těšim jak malej Jarda :-).

Jinak jsem se díval na tu novou Celicu mnoo hmm já nevim Vám se líbý mě upřímě moc ne ta supra je slušná, ale řekl bych, že tojotě docházej nápady a nebo jsou těžce nadčasový. To je možný protože celica r.v. cca 90-94 to bylo nejhezčí auto na světě /bez přehánění/ a když jsem viděl poporvé celicu 94-98 tak se mě taky moc nezdála, ale tahle nová je fakt taková jednoduchá na pohled. Já jí neodmítám, ale asi si na ní budu muset zvykat.

Jinak s tim "clubem" toyota je to dobrej nápad a já bych ho možná ani nijak netřídil. Já jsem třeba na sporťáky, ale rád se podivám na jakou koliv toyotu a klidně si o ní pokecám.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "hop1"
19. 10. 1998 14:28
Bez nadpisu
Byl jsem par dni OUT, takze az ted. Novou Celicu jsem si prohlizel a nektere veci se mi libi a nektere ne. Potiz je v tom, ze na te strance na celi-news jsem prilis nepochopil, co je posledni verze. Me osobne se nejvic libi ty zlute fotky. Libi se mi totiz ty vyrazne prolisy na dverich a jejich napojeni na zad. Mimochodem ten navrh zade "ala Prelude" je dost slusnej uuulet. Avsak design neni to nejdulezitejsi co mne na teto strance zaujalo. Dost jsem se totiz podesil, ze mozna Toyota nebude vyrabet 4WD Turbo. To by me totiz dost mrzelo. A taky se proslicha ze s budoucnosti Supry to taky neni ruzovy. Tak teda nevim nevim. Pocet a rozmanitost sportovnich modelu me na Toyote bavil nejvic. Jesteze MR2 nahrazuje MR-S... Jinak s tim klubem - asi by to chtelo se sejit a domluvit se. Ja nevim, odkad kdo jste, ale asi bude nejlepsi, kdyz si vymenime tel.cisla a dohodnem se. Nebo mate jinej navrh? Jinak moje adresa je hop@rallysport.cz.
Rozbalit vlákno
17
neregistrovaný "risa11"
20. 10. 1998 08:55
Re: Re:
Čau hope já mám pocit, že ty žlutý fotky to je právě supra a ta jedna nebo dvě fotky to je bohužel celica a jen tak mimochodem s tim zadkem alá prelude máš pravdu /bohužel protože toyota dělá nejhezčí sportovní auta/.

Martine ty je prodáváš a určitě umíš perfekt anglicky tak jim napiš a rozmluv jim to. :-))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
20. 10. 1998 21:57
Re: Re:
Jak jsi prisel na to ze je prodavam? protoze ja je neprodavam i kdyz jsem absolovoval staz u TOYOTAy tak bohuzel. Take bych rad intervenoval, ale muzu jedine tak na lamparne, oni by me asi jinde neposlouchali. Jinak s tim nahonem vsech kol je to slozite. TOYOTA uz asi pred 2 lety prohlasili ze Evropa neni ten nejlepsi trh pro auta typu Supra, GT-Four. Uvidime co se bude dit v Americe.
neregistrovaný "risa11"
21. 10. 1998 09:44
Re: Re:
Tak teď jsi mě zmátl jako lesní "fčelu :-)"

Já jsem četl v nějaké rubrice pod tvym jménem cituji"Peto! Jsem byvali profesionalni prodejce BMW a emigroval jsem k TOYOTA." Takže promiň jestli jsem to nějak špatně pochopila :-), ale asi mám dlouhý vedení nebo spíš krátký.

Jinak jsem se tě chtěl zeptat jak se ti jezdí v zimě. Nic moc.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
21. 10. 1998 11:39
Re: Re:
Jo jasne :-) emigroval jsem k TOYOTAe ale realita je ta ze prodejce nejsem. A v zime jezdim rad a jezdi se me dobre.
neregistrovaný "hop1"
21. 10. 1998 14:01
Re: Supra, GT-Four
Je pravda, ze v evrope se moc neprodavaji. V americe je to se Suprou o neco lepsi, ale taky to rok od roku slabne. Chtelo by to uz pomalu novy model. Jak je to tam s GT4 to nevim, ale asi se jich tam moc neprodalo. Taky MR2 se tam neprodava od roku 1995. V japonsku je zatim k dispozici vsechno, to je jedina utecha. Jenze Japonci maji volant na spatne strane ...
neregistrovaný "hop1"
21. 10. 1998 13:40
Re: Celica
Riso, ty zluty jsou stejny jako ty modry nahore a je to Celica. Jen tam pisou, ze to ma cumak jako nejaka studie Supry, od te tam fotka ale neni. Bohuzel.
neregistrovaný "risa11"
22. 10. 1998 10:15
Re: Celica
To, že jsou ty žlutý a modrý stejný to jsem fakt poznal:-), ale mě tam spíš mate ta zelená a místo SPZ tam má napsano Celica tak jsem si myslel, že to je celica a ty ostatní fotky supra.

No to mi teda řekněte co dáváte ze gumy když se tak těšíte na zimu. V létě tu celicu "neurvu" ani kdybych chtěl, ale v zimě hrabu a hrabu, že by to bylo těma letníma gumama :-))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
22. 10. 1998 14:24
Re: Celica
To risa: S jakou CELICou jezdis? Rad bych te nekdy s ni potkal. Adresa csisro@mbox.vol.cz To HOP: Paseo se prodava vsude v evrope uz 2 roky jenze u nas dostalo stejnej cejch jako starlet.
neregistrovaný "risa11"
22. 10. 1998 16:11
Re: Celica
potkáš napíšu ti maeil a dáme sraz, sice se budu se svojí 1.8 vedle toho tvýho nadělenýho dvoulitra jen krčit, ale aspoň budeš rád, že máš takovýho krasavce.

Třeba tě ta 1.8 oslní. :-))))))))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
22. 10. 1998 22:58
Re: Celica
Co delas!!! Kazda TOYOTA je ten nejlepsi krasavec a to nejlepsi pod sluncem!!!!
neregistrovaný "hop1"
22. 10. 1998 18:34
Re: Zima
To Risa: Na cem ze to jezdis? Jestlis nikdy nezkousel rozdil mezi dobrejma zimnima a dobrejma letnima gumama tak pri -5'C tak si o moc prisel. Vzdycky kdyz jedu z pneuservisu tak mam pocit ze mi vymenili auto, a ne jen gumy. Mam ve sklepe jednu sezonu jety Fulda Kristal Rotego, to sou takovy ty s "V" dezenem. Jelikoz prodavam auto a na ostatni to nepasuje, tak ti je muzu pujcit. Kdyz budes spokojenej, tak se pak dohodnem na prodeji. Jestli ti teda budou pasovat - 205/60R15.
neregistrovaný "risa11"
23. 10. 1998 09:48
Re: Zima
Tak to se dohodnem předpokládám, že jseš stějně jako Martin z Prahy takže nejlepší by bylo dát někde sraz. Já jezdim do Prahy tak jednou za měsic takže až pojedu tak Vám napíšu a Vy vyberete nějaký místo kde se srazíme.

Nevim jestli se tam vejdou 205? Martine ty budeš určitě vědět. Já mám sice 8ks, ale letní ty jsem měl ještě na starý celice, ale tam mě škrtaly.

Já jsem vysloveně "letní typ" :-)))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
23. 10. 1998 14:21
Re: Zima
To risa: Jestli je to ta nova s kulatymi svetli, tak se ti tam vejdou!!!
neregistrovaný "risa11"
24. 10. 1998 09:48
Re: Zima
JO jo čtyřoká. Přece 1.8 se dělá jenom čtyřoká, že bys to zrovna ty nevěděl tak tomu opravdu nevěřim :-)
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 10. 1998 21:07
Re: Zima
Omyl!!! Protoze jsi nenapsal jaky je to rocnik tak jsem nevedel. V historii se delali i 1,6, ale to je uz opravdu davna historie.
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 09:08
Re: Zima
Tak co já pamatuju tak celica se dělala pro evropu jen 1.6 a 2.0 /plus 2.0 turbo/ a to minimálně od roku 1986 až do roku 1994. Motor 1.8 se dělá až teď do "čtyřokejch". Před tim si nevzpomínám, že by v nějákem autě byl /ani v corolle/. Neberu to tak, že mám pravdu, ale fakt jsem se s 1.8 nikdy nesetkal až do roku 1994. Rád se poučim jestli máš jiné zkušenosti.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 11:10
Re: Zima
Jasne, v zasade mas pravdu. Ono se dela takovych variant. Vite treba o tom, ze se delala i CarinaE 2.0 GTi. S bezmala 160PS. Me se hrozne libila, to bylo ukrutny delo.
neregistrovaný "hop1"
21. 10. 1998 14:05
Celi news
Ty animace na strance o nove Celice jsou, krome toho ze na nich neni nic videt, pravdepodobne od auta, ktere se jmenuje Paseo. Prodava se jen v USA a Jap. a je to mensi nez Celica. Myslim, ze jde o chybu. ......... Jinak se taky uz moc tesim na snih.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "hop1"
22. 10. 1998 00:00
modely 1999
Tak se dostal do ruky katalog 1999. Takze sportovni modely pro evropu (objem/kone): Paseo (1.5/90), Celica (1.8/115), Celica GT (2.0/170), MR2 (2.0/170). Pro japonsko dtto + : Soarer 2.5 (2.5Turbo/280), Soarer 3.0 (3.0/230), Levin FZ (1.5/100), Levin BZ-G (1.6/165(!)), Celica GT4 (2.0Turbo/255), Celica Convertible (2.0/200(!)). MR2 GT (2.0Turbo/245), Supra RZ (3.0Turbo/280). Tedy zatim zadna MR-S a o nove Celice taky nic.

Z terennich RAV4 na vsechny zpusoby, HiLuxy jen diesel (2.4D aTD/79 a 90), LandCruisery 90, 95 a 100. Japonsko tez 80GX (4.5/215) a MegaCruiser (4.1D/155). Posledne jmenovany je neco jako Hummer ale lepsi - pro ty kdo ho neznaji. Bohuzel :-((( tam neni nic o 4Runnerech, asi o nich uz neuslisime ...
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "risa11"
22. 10. 1998 13:45
Re: modely 1999
hopeee obrázky obrázky. :-)
neregistrovaný "hop1"
22. 10. 1998 18:38
Re: modely 1999
Obrazky budou az bude site. A site bude az ho udelame....
neregistrovaný "risa11"
23. 10. 1998 09:55
sraz
Teď mě napadlo, že pokuď to neuděláme o výkendu tak by jsme se mohli sejít v Toyotě Tsusho Praha v Průhoncích apoň by jsme je ukecaly ať nám půjčej tu Supru aby opravdu vyděly co se z toho dá vytáhnout. /určitě na nás čekaj :-)/

Jak je to teda s tou novou celicou na Netu je to ten žlutej a modrej obrázek? A co je teda to zelený auto na kterym je napsáno celica?

Ta zelená se mi fakt nelíbý. To mi nemůžou udělat.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "hop1"
23. 10. 1998 13:03
Re: sraz
To Risa: OK, az pojedes do Prahy tak se ozvi. Jinak tou zelenou fotkou se nenech rusit, to je nejakej prototyp a ma svetla z Corolly - cemuz je prizpusobenej celej cumak.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
23. 10. 1998 14:23
Re: sraz
To risa, HOP: Me se ten navrh potkat se v Pruhonicich libi. Ja jsem pro!!! Podle mne i bez Supry to je idealni misto.
neregistrovaný "hop1"
23. 10. 1998 14:14
Top Five
Tak jsem tak koukal na Top 20 a tahle konference je na sestem miste. Tak gdyz se budeme jeste chvilku snazit, tak se dostaneme do Top Five, co jsou na zacatku seznamu temat. Tak neflakame se a huraaa do toho :-))))
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
23. 10. 1998 14:27
Re: Top Five
Tak a jsme tam!!! ;-)
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
23. 10. 1998 14:25
Odkud ze to jsi?
Z jake casti nasi zeme te ta CELICA priveze?
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "risa11"
24. 10. 1998 09:53
Re: Odkud ze to jsi?
Nový Bor :-)) nic Vám to neříká??? Okres česká Lípa to už by jste mohli vědět. ;-)

Z celicou ideální cesta do Prahy samá zatáčka jede se to tak hodinku. Osobní rekord cca 40min. fuj nikde to neřikejte :-)))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 10. 1998 21:08
Re: Odkud ze to jsi?
Jo tak tu cestu moc dobre znam, protoze moje holka je od Litomeric a ja tam za ni jezdim kazdou chvilku!!!
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 10. 1998 21:19
Re: Odkud ze to jsi?
Jeste k tomu rekordu, ja to merim z Usteka po ceduli Praha a to mam za 25min.
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 09:10
Re: Odkud ze to jsi?
No ten rekord "je fakt nechutnej" :-)))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
23. 10. 1998 14:29
Jo jeste
Vite vo tom ze v tyhle konferenci jsme aktivni akorat my tri. To je pr..l co tri lidi nakecaj!!!
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "risa11"
24. 10. 1998 10:06
Re: Jo jeste
No to, že jsme tu jen mi tři a takle jsme to nahnaly tak to je skvělý protože je jasně vidět, že jsem "odborníci" :-)) a máme co říct. V ostatních rubrikách se stejně jenom dohadujou který auto je jak skvělý a mi jim to tam musíme vysvětlovat, že ten kdo nejel v TOYOTĚ jako by nežil. Teď trošku vážnějc. Je to škoda, že tak malo lidí zná spolehlivost a jízdní vlastnosti toyot. Já si myslím, že je to hlavně reklamou protože v Německu se prodávaj jako na běžícím pásu a u nás na to kašlou. Prostě jsme malej trh. Tady se snaží menší automobilky který se chtěj prosadit všude. Z japonskej hlavně Honda a Mazda. se přesvědčovat reklamou. Bál jsem se, že časem se spolehlivost toyoty utopí mezi ostatními. Prostě, že všechny auta budou super, ale opak je pravdou. Poslední dobou slyšim nadávat i na Toyota prostě spoléhá na to, že si to tady koupí pár lidí který už vědí do čeho jdou a nemusej do značky aut na který bych si netroufnul "šáhnout" myslim třeba mercedes a hlavně bavorák.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 11:22
Re: Jo jeste
No odbornici jiste jsme!!! Ale take jsme docela slusny drbny. Pises o Mazde, jaky je vas nazor na tuto znacku. Ve Svycarech jsem castokrat zaslechl nazor ze je to japonsky trabant. A o Mitsubischi ze je to zbytecne koplikovane auto. Ale i presto na mezi me dalsi oblibene znacky patri prave Mitsubischi. Vlasne kdybych si mel vybrat, tak jedine TOYOTA, HONDA, Mitsubischi a SUBARU.
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 11:41
Re: Jo jeste
No tak to souhlasim Hondu bych taky zkousnul jako druhou možnost po Toyotě. Subaru je skvělý auto, ale desing je takovej ala BMW pořád stejný. Já rozhodně chci rodíl mezi autem z roku 90 a nebo z roku 95 a to dělá výrazně jen Toyta a Honda. Mitsubishi mě vůbec nic neřiká. A jinak KDO NEJEL V TOYOTĚ JAKO BY NEŽIL :-)))
neregistrovaný "hop1"
26. 10. 1998 15:01
Re: Jo jeste
Na design Subaru tak od roku 92 nedam dopustit. Je to stejne jako u Jagu nadcasovy design, ktery neurazi ani po 20 letech. Ale jinak chapu, ze je to otazka osobniho vkusu. I kdyz takovy SVXko se musi libit snad kazdymu. www.siue.edu/~efrankl/svx.htm
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 16:39
Re: Jo jeste
HOP: [odkaz] nelze otevřít. Server oznámil, že

požadovanou položku nelze najít.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 10. 1998 21:15
Plechove disky
Prominte malou annonci, ale potrebuji prodat plechove disky na Corollu. Typ z roku 94. Jeden disk stal 1500,- ja vsak prodam vsechny ctyri za 2000,- Kc Disky jsou ve 100% stavu, nijak neznicene, ale to v pripade zajmu uvidite sami.
Rozbalit vlákno
8
neregistrovaný "hop1"
25. 10. 1998 15:46
Re: Plechove disky
V hlavni nabidce temat jsem zalozil Bazar. Zkus to placnout tam.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
25. 10. 1998 18:32
Re: 3 Stadte
HOP: Tak jake to bylo? Jak jezdila Kahlemu Corolla?
neregistrovaný "hop1"
26. 10. 1998 14:42
Re: 3 Stadte
Corolly WRC tam byly dve. No, je to takovy maly auto, prijede to do zatacky, odjedeto ze zatacky, cestou to dela takovy "vrrrrm" a to je cely. Vlastne hrozna nuda, akorat to furt vyhrava :-)))

To Celicy jsou jiny kafe. Tam vydis jakou to da praci poskladat 1.3 tuny do zatacky. U ty corolly mas pocit ze ma zespoda magnet nebo co. Jinak rallye byla perfektni.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 16:09
Re: 3 Stadte
HOP: To by jeden clovek nikdy nerek, vrrrm vrrrm. :-) Ok dostal jsi msg.?
neregistrovaný "hop1"
26. 10. 1998 17:56
Re: 3 Stadte
Msg jsem dostal, akorat jsem nemel moznost a cas na ni odpovedet. To vis, kdyz kolem tebe litaj samy Toyoty a Subaru ... (obcas nejaky ten Lancer nebo Escort....)
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 17:57
Re: 3 Stadte
Mas fotky?
neregistrovaný "hop1"
26. 10. 1998 18:22
Re: 3 Stadte
Alespon cast by se jich mela objevit na www.rallysport.cz. Dohromady je jich neco pres 100.
neregistrovaný "John11"
27. 10. 1998 16:57
Re: 3 Stadte
Těch fotek jsem vybral 18. Honzo, akorat proti svetlu za sera se asi neda fotit s tim filtrem,

protoze kdyz jsem to vytahoval gama korekci, tak

se to nedalo pouzit, skoda - ty skoky musely byt perfektni. Jak budeme mit ten druhy Olympus, tak me s tim stejne musis naucit poradne zachazet.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 11:25
Sraz
A kdy uz to bude? Ja se tesim jak malej kluk a nerad bych o neco prisel. Ted ve stredu musim odjet asi na tyden, takze at vas to ani nenapada v tyhle dobe neco podnikat!!!
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 11:44
Re: Sraz
Aaaa sakra tak to jsi mi udělal čáru přes rozpočet. Já jsem právě myslel tehle výkend :-))). No tak to nějak vykoumáme na ten další. Ještě to upřesníme člověk kolikrát neví co bude dělat zejtra natož za čtrnáct dní. ;-)
neregistrovaný "hop1"
26. 10. 1998 15:06
Re: Sraz
Takze sraz zatim na 7. 11. ?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 16:12
Re: Sraz
Sraz potvrzuji. Osobne navrhuji dopoledni hodinu. Treba 11:00 u Tsucha v Pruhonicich! A melo by se to vytroubit po vsech certech aby se nas seslo co nejvice. HOP: Myslis ze stacime udelat tu zakladni stranku?
neregistrovaný "hop1"
26. 10. 1998 17:59
Re: Sraz
Pisu si to do diare 7. 11. 11:00 u Tsuscha sraz Toyot a priznivcu. Mimochodem, meli bychom tam zavolat, aby nam pripravili chleb a sul ;-> Na strance uz jsem zacal pracovat, do te doby to snad stihnu.
neregistrovaný "risa11"
27. 10. 1998 08:41
Re: Sraz
Píšu si taky 7.11 v 11.00hod, ale místo chleba a soli raději benzín a olej :-)
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 11:35
avensis
Kdyby měl někdo zájem tak mám Avensis TDi najeto 8 000km. Novej s touhle výbavou stojí kolem 800 000,-Kč mám ho za 450 000,-Kč pouze sedřený bok. Je to fungl novýýýý. Případně corollka šesti kvalt najeto 5 000km imitace WRC /pouze motor je TDi/ nabořená ze předu oprava max. 50 000,-Kč cena 280 000,-Kč. V čechách určitě neni, fakt krasavec.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "hop1"
26. 10. 1998 14:53
Re: avensis
Zkus to napsat do diskuzniho fora Bazar, od toho jsem ho zalozil ;-) Jinak se poptam kolegy, on zbesile shani vw pasat TDi, tak za 350, mozna mu to zkusim vnutit. Posli mi prosimte podrobnejsi info (vybava, barva atd.) na hop@rallysport.cz
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 15:15
Re: avensis
Mám vw sice v benzínu sice starší, ale mám :-).

Rok nevim sorry asi tak 92´má tu čtyřokou masku červenej, kombi hodí pěkně a cenu taky nevim :-)).

Odhaduju tak kolem 100. Když bude zájem tak ti zjistim podrobnosti.
neregistrovaný "hop1"
26. 10. 1998 15:20
Re: avensis
Neee, ja se ptal na toho Avensise, von to chce na drocku, ted rozbil Toledo TDi a chce neco novejsiho. Ma na to asi 350, ale kdybych ho zlakal tak si nekde puci. Urcite chce TDicko a rad by mel i klima a tak. Toho pasata chce protoze je to velky - jak dopada srovnani prostoru Avensis X Passat? Nemyslim kufr, to je mu celkem jedno, ale sedacky vzadu a tak.
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 15:49
Re: avensis
No tak to neni o čem, jako dročku bych stejně nechtěl nic jinýho. Já myslim, že musí v první řadě jezdit a v druhý pod tim ležet. Rozměry fakt nevim. To určitě bude vědět Martin. Já jsem zjistil jen passata 4 675 x 1 749 x 1 459.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 16:34
Re: avensis
RISA: Az prijdu domu tak se podivam na tu Corollu i na ten Avensis, aby to nasel presne.
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 11:53
pořadí
Jsme fakt ukecaný. Už jsme čvrtý :-)))))))))))))))
Rozbalit vlákno
15
neregistrovaný "anonym11"
26. 10. 1998 12:04
Re: pořadí
Chlapi, s nadšením sleduji Vaši debetu. Toyota je fakt asi skvělá značka. Budete mít čas na jednu radu běžnému spotřebiteli:

potřebuji na jaro nové auto, určitě kombika, raději benzin s kterým se dá slušně a bezpečně jezdit. Rád bych si vybral Avensis v 1,6 kombi, ale ta cena je přece jenom dost vysoká. Teď otázka: 1) neexistuje něco trošku levnějšího /na corollu jste toho moc dobrého neříkali) 2) stačí

za 1,6 (výkon je podle mne slušný, ale musí se dost točit).

Díky
neregistrovaný "Mirek11"
26. 10. 1998 12:55
Re: pořadí
Špatně napsána druhá otázka:

- stačí motor 1,6 na slušné ježdění s kombíkem ? nemusí se moc přetáčet, aby to jelo ?

- není kombi corolla moc malé ve vnitřním prostoru ?

- co stojí slušněji vybavená corolla v kombi 1,6 ?

Díky
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 13:52
Re: pořadí
To Mirek: Avensis 1.6 v kombiku je slabej a rozhodne necekej nejake zavratne vykony. Coz je logicke a je to predevsim diky vaze auta. 1)Na Corollu nedam doputit, ne nadarmo se o ni mluvi jako o bezceleru. Uz je v prodeji asi 6 nebo 7 generace. Nevim co si predstavujes o neco nevnejsi, ale mam ted v placu par Coroll 1.4 Liftback 1/2 roku stare s 10-15000 Km za cenu 315000,- pricemz nova v teto vybave stoji 440000,- Kc. Samozrejme ze nebourane a zcela v poradku vcetne garanci!!!! Neni to co pozadujes, ale je to levnejsi. 2) Pokud chces sportovat, tak to tocit musis. Jestli ti staci svizna jizda tak je to vyhovujici. Motor 1.6 je velmi vykony a diky nove konstrukci sani, ktere pracuje neco jako turbo i kdyz turbo to neni! Nicmene tahle 1,6ka dokaze slusne zacvicit i s kombikem. Znam ji z liftbacku a byl jsem spokojeny! A rozdil ve vaze mezi kombi a liftbackem neni tak markatni. Co stoji slusne vybavena Corolla ti napisu vecer z domu, ty me zatim rekni co si predstavujes pod pojmem "slusna vybava"!
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 14:33
Re: pořadí
Tak za prvé Mirku na corollu jsme nic neřikaly protože jsme tady kecaly o svejch toyotách. Já bych se nerad opakoval, ale v nějaký jiný rubrice jsem to už psal. Corolla je podle hodnocení TUV nespolehlivější auto na světě. Jenom tak mimochodem toyota je v tomto hodnocení pořád na prvnim místě jenom v deseti letejch jí předběhlo Porsche, ale ve dvanácti letejch už je zase první toyota. To je hlavní důvod proč si kupovat toyotu i za NĚKDY vyšší cenu, ale máš jistotu, že nebudeš pořád v servisu. S corollou kolega přepůlil Audinu ve 140km/h na Karlově náměstí. Audina šla na vrakoviště on s corollou odjel/můžu ukázat fotky/. Já vim, že je to prase 140km/h v centru Prahy.:-))))). Jinak u Avensisu má kombi vnitřní prostor 530 až 1000litrů. Linea Terra má 2x air. Linea Sol má i boční. Obě maj ABS, boční vyhřívání zpětnejch zrcátek, elektornický předpínáče bezp. pásů plus omezovač tlaku, dálkový ovládání s centrálem, přední brzdy jsou kotoučové s vnitřním chlazenim. A konečně je úplně novej podvozek. Ten je fakt dokonalej i na to, že je to kombi tak se min. naklání /nový závěsi kol/ takže snese i trochu toho brutálnějšího zacházení. No a k tomu motoru. To víš, že ta 1.6 neni Supra, ale 81 kW neni málo a je fakt, že motory maj dokonalý. Na benzínovej motor jsem osobně viděl corollu která měla natočeno bez GO 480 000km a jela jen na seřízení ventilů. Tady se ti ty vložený prachy vrátěj. A jen tak mimochodem nech se svést s 1.6 Avensisem a myslim, že jsi neseděl v tišim autě to je fakt až neuvěřitelný. Jestli se rozhoduješ mezi corollou a avensisem tak je to jenom asi podle toho kolik času v autě trávíš. Avensis je přeci jenom už střední třída, ale kámoš má tu novou corollu G6 /šesti kvalt/ a je to fakt svezení i po rozmlácený Praze. Fuj to jsem se rozkecal, Martin a Hopem mě určitě doplněj případně opravěj. Klidně se ptej i na srovnání mezi jinejma autama a toyotou zkušenosti máme. Mi tě zradostí od jinejch aut odradíme ;-)
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 16:05
Re: pořadí
Mirek ma to pise pekne ma ve vsem pravdu. Avensis je velice pekny auto a ten kdo si ho kupuje se nemusi bat spatne investice. Ale pouze z meho pohledu je trochu tezky na tu 1.6 a kdyz si vezmu ze chces kombi a v tom urcite neco vozit doporucuji 2.0. S 2,0 se nemusis bat si to rozdat nekde v Nemecku na dalnici urcite vyhrajes nebo ho aspon radne potrapis. S tou G6 se dela pouze jako 1.4i tridverove. Je to takova motorka. Diky tomu ze to ma kratke radici stupne tak to s tou 1.4 akceleruje velmi slusne!!!
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 23:53
Re: pořadí
MIREK: Bohuzel jsem vsechny svoje podklady predal HOPovi, protoze bude delat tu stranku o TOYOTA - Klubu. Takze jsem uz nestacil vytahnout slibene info o Corolle. Sorry!!
neregistrovaný "Mirek11"
29. 10. 1998 09:14
Re: pořadí
TO RISA:

díky. hotovo. přesvědčeno. Mimo obraz:

Hoši (prodejci) od TOYOTY se zatím při prezentaci AVENSISU moc neprojevili, pokud nepočítám akci z počátku roku.......plakáty , kde malý kluk čeká na 16. leden 1998..... AVENSIS! překvapení i pro tatínka. Protože jsem čekal už v lednu 1998 BOMBU od TOYOTY, tak jsem si stáhnul stránku od nějakého italského prodejce - snad AVENSIS. nouva. it, nebo tak nějak a tam bylo ÚPLNĚ VŠECHNO, fotkyx, technický data, ceny VŠECHNO. Jen tak pro srandu jsem se prokousal i italštinou a docela to jde (oirbag colateralle, imobilizero completto ...). Jo a pro zamyšlení - italové dají TOYOTĚ záruku 60 měsíců !!!!!!!!!!! to je teda DUVĚRA, KTERÁ ŘÍKÁ VŠE.

zdravím ostatní borce, přeji hezké počasí na Váš sraz.
neregistrovaný "Mirek11"
29. 10. 1998 09:22
Re: pořadí
TO MARTIN: Martine, díky za odpověď normálnímu smrtelníkovi, který potřebuje AUTO s NĚČÍM VÍC, než motorem a s podvozkem se čtyřmi koly. ALE Avensis 2,0 Sol nebo Terra to už je víc jak 700 tisíc a to je na mě moc. Takhle solidní splátky, ne zlodějský leasing, to by bylo něco jiného. Rád bych si potom připlatil bezpečnost a solidnost, abych potom někde v zatáčce, kde bych byl krátký na brzdy si něříkal, než to bouchne plech na plech: potřebuji brzdy, ABS, podvozek ALE RYCHLE!!!! než to tam napálím. No a potom někde na vozejku, nebo u hrobu........... proč jsem si to tenkrát raději nepřiplatil na AUTO!!!!!!

Zdravím ostatní borce.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 10. 1998 19:55
Re: pořadí
Mirek: Rad ctu ze dbas na bezpecnost, kdyby takle premysleli vsichni bylo by mnohem min mrtvich. To ze 700 tis. je na tebe moc - na me taky. Timto vsim chci rict jenom to, ze Avensis neni levna hracka, pro normalniho Cecha, ale za ty prachy je i linia Terra docela slusne vybavena. Hlavni rozdil mezi linii Terra a Sol je v komfortu, coz se za i obcas ozelet, bezpecnost nikdy!!!
neregistrovaný "Mirek11"
3. 11. 1998 12:07
Re: pořadí
TO MARTIN: Martine, samozřejmě jsem viděl oficiální webovou prezentaci Avensis - viz. LINX automagazinů. ALE byla to slabota. Nehledě k tomu, že se člověk musel ptokousávat přes nesmyslné otázky typu : Kdy vznikla Thonetova židle apod. NA TO NEMÁM JAKO SPRÁVNÝ DRIVEMANN VUBEC ČAS. No a jinak si rád vzpomenu na oficiální prezentaci TOYOTA CARINA v Německu, tak asi 6 let zpět. Byly to krásné opičky na stromě a celý prales se divil - TOYOTA CARINA E - nic není nemožné !!!!!!!! byla to krása.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
3. 11. 1998 15:07
Re: pořadí
Mirek: K tomu se neda nic jineho rici, nez ze mas pravdu!
neregistrovaný "risa11"
29. 10. 1998 10:38
Re: pořadí
hmm máš pravdu, že u nás reklama nic moc, ale to je hlavně tim jak jsme nezajímavej trh pro toyotu. Kdo tady má nový auto. Raději než by cpaly prachy sem tak udělaj pořádnou reklamu v německu. Jinak někde dál jsem nabízel Avensise s odřenym bokem ve sříbrný barvě, TDi PC přes 800 000,-Kč teď za 450 000,-.
neregistrovaný "Mirek11"
29. 10. 1998 13:25
Re: pořadí
TO Martin: Tak Martine ROZHODNUTO.

Ve Vestci u Toyoty (paní Sýkorová) dneska nabízí Nový Avensis rv. 12/97 2,0 Sol (Terra není v nabídce) za 679 a Tdi 2,0 za 615 tisíc. Cena i pro bohatšího Skota. Ty auta mají VŠECHNO. Problém kombi lze vyřešit krásným a hezčím 4 dv. sedanem + tažným zařízenim za cca 10-15 kolíků. Nádhera. Dají i slušný leas. s nulovou pojistkou pro první rok! Zimní gumy navíc. Výkon = NÁDHERA. Všichni ostatní můžou jít do Háje. Jenom mne teďka nechte došetřit těch zbývajících X tisíc, co jsem měl připravený na Octávii 1,8 T v kombi. Jak jsem mohl dosud žít bez Avensise - nelze pochopit.

A ostatní vyznavači jiných značek - běžte se podívat k Vašemu dealerovi TOYOTA.Můj život se dnes rozdělil na etapu před (BEZ) AVENSISU a po (s) AVENSISEM. Howgh.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 10. 1998 20:04
Re: pořadí
Mirek: Je nadherny cist tvuj 2 prispevek, doufam ze si vyberes a budes spokojeny. Nejradeji potkavam lidi co maji radi TOYOTAu. Ted kdyz jsem ti psal odpoved na tvuj prvni prispevek me napadlo se zeptat po nejakem vracem leasigu nebo po nejeke predvadecce. Muj kamarad (mozna taky prijede na sraz) si takle koupil u Emila Freye Camry 2,2i v nelepsi vybave (bez kuze), 1/2 roku starou s 15000 km za necelych 700 tis.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 10. 1998 19:49
Re: pořadí
Hlavni stranka pro prezentaci Avensisu je www.avensis.com Jinak mas bohuzel pravdu marketing ceskeho importera je na ........ a kdyz se jich zeptas proc tak ti reknou ze to je strategie. Jenze tohle rikaji uz od roku 1992 kdy jsem s nimi mel snad prvni kontakt. To jeste meli sidlo za Domem zeleznicaru.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 13:57
Coralla
Tahle nabidka co pisu Mirkovi, plati pro vsechny a je casove omezena. Corolla 1.4i Liftback bila, nebo cervena. Predni okna v el. + zrcatka, radio, imobilizer, otackomer, tusim lakovane narazniky, a hafo dalsiho. Porizovaci cena 440000,- ted po 1/2 s cca. 10-15000,-Kc za 315000,- Vcetne garanci a vseho co nalezi k novemu vozu.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 14:37
Re: Coralla
Já než to napsal tak ti jsi tady vyšvihl tři články. Jak to děláš :-))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 16:07
Re: Coralla
Ja nevim, o TOYOTA me to pise nejak samo.
neregistrovaný "hop1"
26. 10. 1998 15:12
poradi
TRETIIIIIII 8-))))))))*)))))))*)))
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 15:24
Re: poradi
Makáme na tom jako protržený:-)))))))))))))))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 16:00
Re: poradi
Chlapy vydrzat, zachvilku jsme prvni!!!
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 16:27
Re: poradi
Nejpozdějc ve středu jsme druhý.:-)
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 16:14
Kluby
Nezdase vam ze se najednou s kluby roztrhl pytel. Nejen tady na servru (renault, subaru, mazda), ale ted jsem v auto moto revue slysel o BMW v tistene podobe!!!
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "risa11"
26. 10. 1998 16:31
Re: Kluby
BMW už taky nic jinýho nezbejvá. Ty už se bojej se zákazníkama mluvit tak jim to napíšou :-)
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 10. 1998 16:36
Re: Kluby
:) Nahodou nech na hlave, ja jsem to videl a je to docela na vysoke urovni. Mame se co cinit, ale verim ze budem lepsi!!
neregistrovaný "risa11"
27. 10. 1998 09:01
Re: Kluby
To že jsou ty kluby vedený velice dobře to věřim, ale já jsem byl naposledy v klubu před hodně dlouhou dobou a to byli "pioníři". Takže už opravdu nevim jak se to provozuju v těhle klubech. Jinak jsi měl pravdu, že se s těmi kluby roztrhl pytel, ale jestli jsi si všiml tak v nich nikdo není ;)
neregistrovaný "risa11"
27. 10. 1998 08:52
hop
Jestli budeš potřebovat nějakou pomoc s těma stránkama tak napiš. Když budu umět tak pomůžu aspoň nějaký informace. Obrázky asi stáhneš z Netu. Na sraz můžu vzít digitální foťák a uděláme nějaký fotky v toyotě /za prachy :-)/ a pak naše :-))
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "PAVCA1"
27. 10. 1998 12:39
Čau všichni...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "PAVCA1"
27. 10. 1998 12:43
Čau všichni...
Všechny Vás zdravím a doufám, že bude toto téma co nejrychleji na prvním místě. Jak naplánujete ten sraz na nějaké definitivní datum, tak se na Vás přijedu podívat. Čau Pavel P.S. já sice nemám toyotu, ale mám auto ve kterém tepe japonský srdce. Lantra 1,8 GT, původně je to motor od mitsubischi a chodí to s tím jak pila. Tak čau.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
27. 10. 1998 14:42
Re: Čau všichni...
Pavca: je to uz pevne dane 7.11. v 11:00 u Tsusha v Pruhonicich
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
27. 10. 1998 14:52
7.11. v 11:00
To je datum a cas naseho srazu! Dejme tomu ze se tam zdrzime tak hodinku kvuli opozdilcum, ale co pak dal? Kam pojedem, co budeme delat? Mozna by to chtelo nekam do tepla!?! Mate nejake navrhy?
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "risa11"
27. 10. 1998 15:04
Re: 7.11. v 11:00
Protože jsem abstinent tak navrhuju se ožrat. :))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
27. 10. 1998 18:05
Re: 7.11. v 11:00
risa: Sorry za mensi prudu, ale ocekavam seriozni navrhy!!!
neregistrovaný "risa11"
29. 10. 1998 08:25
Re: 7.11. v 11:00
No předpokládám, že když tam chvíly vydržíme tak dostanem hlad takže já bych byl pro zajed se někam nadlábnout co vy na to?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 10. 1998 19:41
Re: 7.11. v 11:00
risa: No jestli se tam sejde vice hladovcu, neni problem kousek jsou Velke Popvice kde znam hospodu co dobre vari a za docela dobry peniz. Kdyby byla chut na neco honosnejsiho muzeme zajet do zamecke restaurace na Stirin. Tam bych mohl zaridit i mensi slevu na konzumaci.
neregistrovaný "hop1"
29. 10. 1998 18:37
Re: 7.11. v 11:00
Hmm, mate pravdu, chtelo by to nejakej ten program. Zkusim neco vymyslet.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 10. 1998 20:10
Re: 7.11. v 11:00
HOP: prave ze me to napadlo a tak jsem nad tim jiz premyslel. Sam bych si to predstavoval tak ze bychom tam mohli pockat nejakou hodinku chvilku si povidat seznamovat se atd. to utece jako voda. Pak bych videl nejaky obed jak jsem jiz risovi. A pak bych hodil nejaky ten zadov. Protoze ulice neni to nejlepsi, tak jsem jsem myslel na motokary. Bud Dzban, nebo Diplomat kdyz by prselo. Asobne bych se priklanel v jakem koli pripade pro Diplomat, prece jen uz neni venku takove vedro a ja ted zapasim trochu s chripkou a nevim jak na tom budu za tyden.
neregistrovaný "hop1"
1. 11. 1998 21:34
Re: 7.11. v 11:00
Souhlasim s Diplomatem, protoze uz bude asi pekna kosa. Zkusim to tam domluvit.
neregistrovaný "risa11"
27. 10. 1998 15:07
pořadí
Tak jsme druhý pánové a to my od Toyot určitě neradi takže jdeme na první.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
28. 10. 1998 11:26
?!?!
Tak se vam panove priznam ze zacinam mit slusne zamotanou hlavu z toho kolik jezdi modelu zavodni Corolly. Toyota Corolla Seca RV ve skuoine N3, Toyota Corolla AE92 ve skupine N2. Take jsem si vsiml ze v Polsku startuje Corolla G6. Kolik tech modelu vlastne je? A to vsechno je podomacku delany, nebo je v tom namoceny TTE?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
28. 10. 1998 11:48
API RALLY AUSTRALIA
5. - 8. 11. Teste se!!! Carlos Sainz a vubec cely TOYOTA CASTROL TEAM se nechal slyset ze hodna prave v Australii vyhofit ze sedadla Tommiho i Colina vcetne jejich teamu v poharu konstrukteru. Auriol rekl ze cely svuj zavod povede tak aby co nejvice pomohl Carlosovi k tytulu. Panove to bude bitva!!! Uz se tesim, skoda ze je to tak daleko, hned bych tam jel.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "risa11"
29. 10. 1998 08:32
Re: API RALLY AUSTRALIA
Jen aby jsi se moc netěšil na tu bitvu protože největší boje bejvaj před závodem tiskový zprávy. Jak to toyotě přeju, tak mě přesvědčí až vítězství. Proč nejely "kudlu" pořád? Teď vede Carloz "jen" o dva body. Na co čekaj aby byl konec napínavější?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 10. 1998 19:44
Re: API RALLY AUSTRALIA
risa: Jen nech na hlave!!! Nechame se prekvapit.
neregistrovaný "driverman1"
30. 10. 1998 13:56
Bez nadpisu
Hoši, málo se snažíte, takhle první nikdy nebudete. Pěkný weekend.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 10. 1998 20:11
Re: Re:
driverman: Zadny strach, pockej az se vsichni rozepisem o nasem srazu!!!
neregistrovaný "risa11"
31. 10. 1998 08:55
Re: Re:
neregistrovaný "risa11"
31. 10. 1998 09:03
Re: Re:
To že budem první to je jasný. Tam jde spíš o to aby zase nějak pošuk, jako v rubrice kdo bude mistrem, nenamlátil x-krát jednu větu pořád dokola.
neregistrovaný "risa11"
31. 10. 1998 09:07
sraz
Mám kámoše co má Daihatsu CUROE. Ten by mohl přijet taky né? Vždyť už to už je taky Toyota :).
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
1. 11. 1998 00:00
Re: sraz
risa: No jasne :-)
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
1. 11. 1998 17:17
Celica
Riso, ted jsem pri mich cestach do Litomeric videl nekolikrat stat zelenou 1,8 Celecu ve Straskove Vodochody pred mistnim motorestem a mela Litomerickou SPZ. Nejses to nahodou ty?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
2. 11. 1998 09:04
Re: Celica
ne ne to já nejsem.
neregistrovaný "risa11"
2. 11. 1998 09:18
sraz
Tak jsem právě Celicu prodal. :-( Takže na sraz už s ní nepřijedu, ale žádný strachy už je na cestě jiná. Samozřejmě to bude chvíly trvat než jí dám do pucu. Takže zatim jsem se stal chodcem :-) a za čtrnáct dní bych mohl mít aspoň corollu. Takže tehle výkend určitě nepřijedu a ten příští bych to viděl tak na 50%. Jedině,že bych přijel nečim jinym, ale na sraz toyota clubu mi to přijde fakt blbý.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
2. 11. 1998 10:47
Re: sraz
Risa: No to jses fakt vytahnul, nic lepsiho jsi uz udelat nemohl!!!! Prijed tak jako tak, nam zalezi na tom pro koho ti bije srdce a ne cim jezdis.
neregistrovaný "hop1"
2. 11. 1998 17:29
Re: sraz
Urcite prijed, i kdybys mel prijet na kole !!
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
2. 11. 1998 10:56
RSVP 7.11. v 11:00
Panove a to i vy pozorovatele co nejste aktivni dopisovaci!!! Muzete se ohlasit a dat tim vedet ze se chystate na nas sraz!!! Ja jen abychom meli predstavu kolik se nas sejde. Take by jsem ocenil kdyby jste se priznali zda prijdete sami ci s doprovodem kamarada/ky. To to je pouze pro organizacni ucely. Abych vedel kolik se nas tam sejde!!! a podle toho zaridili program. Uznate ze je rozdil v priprave programu pro 2 lidi a nebo pro 15!!!
Rozbalit vlákno
10
neregistrovaný "hop1"
2. 11. 1998 17:30
Re: RSVP 7.11. v 11:00
Ja budu asi dva. To je dohromady zatim dva.
neregistrovaný "risa11"
3. 11. 1998 09:46
Re: RSVP 7.11. v 11:00
Ja budu taky dva možná tři. To je dva možná tři.

:))
neregistrovaný "Mirek11"
3. 11. 1998 12:09
Re: RSVP 7.11. v 11:00
TO RISA: Ríšo, nemáš představu, kolik by stála taková pěkná TOYOTA CARINA E, třeba 2,0 sedan nebo kombi v současné době, kdyby se dovezla z ciziny a dovozce mi ji postavil na SPZ . Asi tak 2-3 roky stará. Díky.
neregistrovaný "hop1"
3. 11. 1998 22:42
Re: CarinaE 2.0
Ve svycarsku stojej v autorizovanejch servisech 15-25 tisic franku (21.3 Kc), maji najeto 7-90 tisic km. Clo je 25% a DPH 22%. Spravni poplatky za prihlaseni sou radove tisic. Tedy jestli dobre pocitam ofiko je to asi pul melounu 8
neregistrovaný "hop1"
3. 11. 1998 22:44
Re: Yaris
Panove, co rikate na novy prirustek do rodiny?

www.yaris.de
neregistrovaný "risa11"
4. 11. 1998 17:07
Re: Yaris
Docela pěknej kousek do města.
neregistrovaný "risa11"
4. 11. 1998 08:55
Re: Yaris
Tak Carina je zrovna MOJE nejslabší auto z Toyot, ale nějaký peníze už ti tam napsal Hop. Takže já ti akorát můžu říct, že tu cenu jsme schopný hodně stlačit. Tim myslim DPH a clo :). Jinak věřim tomu, že jsem schopnej sehnat nějakou bouračku tak za 200 000,-Kč plus oprava tak max. za 50 000,-Kč a to už by vypadala fakt dobře. Slova bouračka se nelekej může to bejt taky jenom sedřenej bok. Prostě žádnej náraz do "rámu". Jsou bouračky a bouračky.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
5. 11. 1998 11:11
Re: Yaris
Tak se nam to blizi. Zatim to vypada ze by nas tam melo byt 10. Coz si myslim ze je na prvni sraz docela slusne!!
neregistrovaný "risa11"
6. 11. 1998 15:16
Re: Yaris
Ach jo:(. Já jsem to tušil, že mě to akorát krásně nevíjde. Bohužel do Prahy pojedu, ale až v neděly. U mě je to hrozný v tom, že já nikdy nevim co bude zejtra natož něco plánovat na tejden dopředu. Se.. mě to, ale stějně bez toyotky bych si připadal jak bez rukej. Já vim, že jsem Vás asi velice potěšil, ale určitě to napravim slibuju jako jiskra jasná :-)
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
6. 11. 1998 15:31
Re: Yaris
To "jiskra jasná": Vis co tak si treba zustan doma :=( ;]
neregistrovaný "risa11"
2. 11. 1998 15:09
Martine
Mam kupce na ty tvoje disky.Posilal jsem ti poštu, ale protože nevim jestli to dojde tak ti to pisu i sem. Kdyby ti nic nedoslo tak mi tady nech e-mail.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
6. 11. 1998 10:53
WRC
Ctete mistrovstvi sveta, tam budu psat prubezne vysledky z Australie.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
6. 11. 1998 15:19
Re: WRC
Číst budu. Stejně je to jasný. Carloz je vítěz :-)). Jak jsi dopadl Martine s diskama. Koupil je?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
6. 11. 1998 15:29
Disky
Risa: Jo prodal, ale vis ty vubec kdo to byl? Koho jsi me poslal?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "risa11"
7. 11. 1998 09:16
Re: Disky
Nevim kdo to byl??? V telefonu "zněl" normálně vždyť si měl taky tel. Byl černej nebo teplej ??
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
7. 11. 1998 10:15
Re: Disky
Servismen TOYOTA
neregistrovaný "risa11"
6. 11. 1998 15:36
celica
Celicu už Vám můžu ukázat. Je u Přibramy v dílně. Dělá se na ní aspoň doufám :). Až ji doděláme tak se Vám přijedu pochlubit. Teda jestli budete chtít. Příští tejden bych Vám mohl zatim ukázat corollu G6 až pojedu přes Prag. I když při tom tempu jak to jedem teď tak to bude spíš tak za čtrnáct dní:(
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
7. 11. 1998 09:19
disky
No hlavně, že jsi prodal ne :-))
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
7. 11. 1998 10:18
Australie
Protoze prave odjizdim na sraz TOYOTA Club, tak pouze telegraficky. CARLOS SAINZ JE PRVNI!!!!!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "hop1"
9. 11. 1998 00:00
Re: Australie
Pro ty, kteri to jeste nevedi: 1.Makinen, 2.Sainz 0:16.5, 3.Auriol 0:25, 4.McRae 0:31.6, 5.Kankkunen 0:56.1 6.Loix 3:54.2. Sainz na zacatku posledniho dne "dokazal" ztratit behem trech RZ 1:25 z naskoku na Tomiho.... Velmi dobry vykon predvedl Auriol. Smulu mel Burns, ktery byl 2 RZ pred cilem na ctvrtem miste se ztratou necelych 5 vterin na vedouciho jezdce a po predposledni RZ musel odstoupit.
neregistrovaný "risa11"
9. 11. 1998 09:12
Re: Australie
Jo já jsem to tušil, že to takle dopadne. S tou penalizací se jim to taky nepovedlo :-( no bude to ještě legrace.
neregistrovaný "risa11"
9. 11. 1998 09:02
sraz
Tak přehánějte, pište jakej byl sraz??
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
9. 11. 1998 17:06
Re: sraz
No co chces slyset. Bylo nas tam tak +-150 ze jsme se tam sotva vesli. TOYOTA trestila oci a vitali nas jako navstevniky z marzu. :-) Ne byli jsme tam sami dva s HOPem, velmi prijemne jsme si pokecali, take jsme meli dlouhy obed a docela slusne jsme zazavodili na osichajici trati.
neregistrovaný "hop1"
9. 11. 1998 17:14
Re: sraz
Jo.
neregistrovaný "risa11"
9. 11. 1998 13:49
sraz
No aspoň se sešel dobrej základ.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "anonym11"
9. 11. 1998 15:52
Voco jde?
No ja jsi myslim, ze TOYOTA je dost dobry auto a mit ty prachy, moc bych nevahal.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
9. 11. 1998 22:48
Re: Voco jde?
Anonym: Jak to myslis?: "Voco jde?" Co ti neni jasny?
neregistrovaný "risa11"
9. 11. 1998 17:06
Voco jde?
Je to nějaký divný já jsem sem psal vzkaz něco kolem 15.00hod a on tu není a teď je 17.06 a hop je napsanej 17.14 hod. Ten vrchní je nějakej divnej. :)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
9. 11. 1998 22:47
Re: Voco jde?
Risa: Ale pivo ma jako kren
neregistrovaný "risa11"
10. 11. 1998 09:32
nový car
Nevite neco o tom jestli se bude dělat nová RAVka asi ne co??
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "hop1"
10. 11. 1998 16:40
Re: nový car
Ja mam pocit, ze RAV4 mela letos facelift, nebo ze bych byl mimo misu?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
11. 11. 1998 16:02
Re: nový car
Jo, jo HOP ma pravdu, taky doslo ke zvyseni standartu vybavy. Tusim ze ta nejvyssi soucasna vybava se oznacuje GX. Ale na to bych se jeste podival.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
12. 11. 1998 09:46
Tak co?
Tak co chlapy, co si vymyslime noveho? Je tu trochu nuda, ne?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Mirek11"
13. 11. 1998 10:06
Re: Tak co?
TO MARTIN:

Chlapy, tak jdeme zase do diskuze, ať je TOYOTA PRVNÍ jako VŽDYCKY!!! KDE JSTE VŠICHNI ??? A TELEKOM, ať jde se svým zdražením, i s ministrem dopravy K ČERTU !

To Vám všem přeje Mirek a jeho žena JANA.
neregistrovaný "Mirek11"
13. 11. 1998 10:08
Re: Tak co?
TO RISA: Krásný víkend všem matodorům od TOYOTY!!! Ríšo,díky za vzkazy k dovozům z ciziny. Asi to bude pořád nejlepší cesta k 100% autu. I když asi už to nebude tak výhodné jako před 2-3 roky. No a v pondělí vzhůru do nové kola diskuze. AŤ je TOYOTA první, jako VŠUDE !
neregistrovaný "hop1"
13. 11. 1998 11:37
Servisni den
Hele, jestli jsem spravne koukal na billboard, tak u Tschucha v Pruhonicich je v sobotu servisni den spojeny s nejakym roznenim prasat ci co. Chystate se tam nekdo?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
13. 11. 1998 18:12
Re: Servisni den
JAAA se tam chystam a taky jeste k Emilu Freyovi. Jedes na Rallysprint?
neregistrovaný "risa11"
14. 11. 1998 08:41
Re: Servisni den
To jako že než ti opravěj auto tak si zatim nabaštíš pupík??
neregistrovaný "risa11"
14. 11. 1998 08:48
haice
Nevíte někdo něco špatnýho na Mercedes Vito. Snažim se tu ukecat chlapa na Toyotu Haice a on pořád mele o tom Mercedesu. Pár věcí už jsem sice zjistil, ale pořád málo :)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
16. 11. 1998 00:00
Re: haice
Treba drahy servis. Kolik stoji u Mercedesu 1hod. prace?
neregistrovaný "hop1"
16. 11. 1998 12:29
TLC 90
Tak sem se svez v LandCruiser 90 TD. Uz vim, co bude moje pristi tereni auto ;-) Ujel jsem s nim asi jenom 1km po silnici, ale to staci :-)))
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "risa11"
17. 11. 1998 15:01
Re: TLC 90
Vybral jsi si OPRAVDU skvěle. Je to jediný opravdový tereňák /pojízdná tělocvična/. V teréních autech jsi dosáhl na vrchol hope protože Landcruiser 100 to už je jenom o něco větší tělocvična :-))))). Jenom tak naokraj pár toyot jsem už dal do kupy, ale Landcrusera ještě ne. Mám takovej pocit, že střecha /jen vana/ stojí 70 000,-Kč :))) fůůůůůj to je nechutná cena. Držim ti palec ;)
neregistrovaný "hop1"
19. 11. 1998 14:20
Re: TLC 90
No prave, ta 100 (80ka) je uz moc velka. Bojim se ze bych s tim nikde neprojel. Vzdyt je to asi o 15 nebo 20 cm sirsi! Uz takhle s tim mam obcas problem ;-)
neregistrovaný "risa11"
20. 11. 1998 13:35
Re: TLC 90
No když neprojedeš tak si uděláš místo. Síla i výkon je nebo snad ne? :))
neregistrovaný "hop1"
23. 11. 1998 22:24
Re: TLC 90
No, V8 4,7 litru - tam se snad neda hovorit o nedostatku sily... Ale ja jsem celkem mirumilovny a jemny clovek a prirode s snazim ublizovat co nejmene. No a na ty kolemjedouci auta plati spis zrezle spinave a otlucene blatniky a narazniky nez vykon motoru. Je totiz fakt, ze od te doby, co jezdim v offroadu, tak mam taknejak automaticky prednost ....
neregistrovaný "risa11"
24. 11. 1998 09:16
Re: TLC 90
:-))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
19. 11. 1998 17:44
Zlevnovani Toyota
Vcera jsem bojkotoval sluzby, tak cetli jste tady o tom zlevnovani. Myslite ze se to capne?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
23. 11. 1998 16:18
Nazdar
Panove, bohuzel se musim na par dni odmlcet protoze odjizdim na par dni mimo. Drzte pozice, piste a drzte palce Sainzovi, ted po 18 RZ jede na druhem miste za McRaem. Makinen, pokud jeste nevite, tak odstoupit, protoze vcera zcele urazil prave zadni kolo o betonovy sokl. Sainz ted musi dojet nejhure ctvrty aby zistkal titul. VIVA TOYOTA - SAINZ s pozdravem Cago
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
24. 11. 1998 09:23
Carloz
Tak jsem včera koukal na Eurosport a s potěšením oznamuji, že McRae na Subaru odkouřil motor. Jako již pokolikáté Toyota ukázala proč je nejspolehlivější auto na světě. Skvěle zajel "Didie" řekl bych, že by to měla toyota vyhrát.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "hop1"
24. 11. 1998 13:47
Re: Carloz
"Didie" uz nejede. :-| Spojka .... ;-)
neregistrovaný "hop1"
24. 11. 1998 17:27
Re: Carloz
Riso Riso, tys to zakrik. Sainz "odkouril" motor a tim nadeje pro Toyotu skoncily.
neregistrovaný "risa11"
25. 11. 1998 09:00
Re: Carloz
Věř mi Hope chtělo se mi brečet, 350 metrů před cílem. Tak tomu řikám smůla. Tohle se, ale stane maximálně jednou za deset let :). Příští rok jim Carloz s Didiem natrhnou zadky ;-)
neregistrovaný "hop1"
25. 11. 1998 12:26
Re: Carloz
Bůůůůůůůůůůů, bůůůůůůůůů :-((((
neregistrovaný "anonym11"
25. 11. 1998 15:21
Re: Carloz
Je u nove Toyoty hasici pristroj v cene ? ;)
neregistrovaný "anonym11"
26. 11. 1998 14:34
Re: Carloz
Jo je v ceně, ale nevim jestli u tý Sainzovy. To víš musí šetřit každej ;-). Aspoň /nám/ to vydrželo déle než u Subaru. :-)))
neregistrovaný "Honza_Vavra"
24. 11. 1998 14:47
Toyota Carina E XLi 1.6 SPOTŘEBA
Byl jsem v létě v Chorvatsku, a s plně naloženou Carinou + 4 osoby jsem celou cestu tam i zpět absolvoval za 5,7l/100km. Řekl bych že je to neuvěřitelné, ale je to tak. Celou cestu se jede po dálnici (jel jsem 130-150) a zbytek cesty jsou hory cca 400km. Očekával bych tak 9l.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
25. 11. 1998 09:28
Re: Toyota Carina E XLi 1.6 SPOTŘEBA
Honzo mi to víme:). Toyota - nic není nemožné. Já když jel do Francie, Toyota Celica 1.8, tak jsem jel na dálnici průměrně 160-170km/h a spotřeba necelejch 7l.
neregistrovaný "anonym11"
25. 11. 1998 17:17
350m
Pánové je docela škoda, že u Toyoty se jim nepodařilo vyrobit motor, který by něco vydržel. Je fakt blbý skončit 350 metrů od pásky. No nic třeba se jim bude příště dařit lépe. Ono to holt chce umět konstruovat. :-)))
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Esce"
26. 11. 1998 11:39
Celica
Nevíte o šíbru na Celicu (1986)? Nějak mi začíná rezivět okraje... i z bouračky.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "risa11"
26. 11. 1998 14:51
Re: Celica
Tady máš nějaký tel.

1.Volat 02/748051 nebo Tel. 0416/74 10 62

Tady zavolej na to druhý číslo a chtěj pana Stránku.

2.Kutnohorská, P10. T:02/7075392

Když neseženeš tak jsem ještě napiš.
neregistrovaný "Esce"
27. 11. 1998 15:29
Re: Celica
Diky moc.
neregistrovaný "risa11"
27. 11. 1998 09:29
carloz
Nevíto co se jim k sakru s tim motorem stalo? Diky.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
28. 11. 1998 23:54
Re: carloz
Tak uz jsem zpet s infarkem myokardu!!! Malem to se mnou seklo. Dozvedel jsem se to nejdrive od HOPa a pak jsem to videl na vlastni oci, kdyz jsem se dival na TV v dalnicnim bistru. Ty si tam o me museli myslet ze jsem uplne zblbnul. Protoze jsem nezrizene rozcilil :-) Tohle se opravdu stane pouze jednou za cas. Neco, co to musim jeste presne zjistit, na spodku motoru a zacal tect olej a ten nasledne zacal horet. *, je to obrovka smula, ale muj vztah k teto znacce je nemeny. Ted jsem ukrutne hotovej takze jdu spat, ale jen co procit tak vam budu vypravet. Mel jsem jenom kousek, ale mel jsem, v pradle novou Corollu a`la WRC se cca. 165 PS a nahonem na vsechny.
neregistrovaný "risa11"
30. 11. 1998 09:34
Martin
No to mi řekni kam na ty auta chodíš nejdřív Supra teď Corolla WRC. Kde to půjčujou :)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 11. 1998 21:07
Re: Martin
To nebylo ostre WRC, TTE ma od jara 1999 delat v maloserii Corollu ktera vychazi z prave ostre verze. Tahle ma motor 1,6 20V s 165PS a nahonem na vsechny. Ma 6 stupnovou prevodovku, ktera vychazi z G6. Zrychleni je taky "docela" slusne, pro srovnani asi jako Celica GT (ale to je 2,0). Interier u tohoto kusu byl zajimave kombinavanej s prvky standartni Corolly, vcetne bezpecnostnich prvnku. Sedacky byly velmi pohodlne. Aspon pro me, tvrde, tesne a presne obejmuli telo. Takze pri sportovni jizde se clovek staral akorat o auto a nemusel mit strach ze za jizdy vypadne. :-) No co jeste ptejte se snazil jsem se toho pochytat co nejvice, ale mel jsem z tech vsech dojmu docela slusnej gulas. Nejvice me sere ze jsem nemel s sebou fotak.

Jeste mam pro Vas mensi hadanku, vite jakym autem jezdi Bill Gates?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 11. 1998 22:00
Avensis 2,0
Mimo jine jsem mel na tri dny puceny Avensis 2,0 nejvice me uchvatila spotreba. V zivote bych neveril ze ja ujedu na nadrz 600km. Velmi mile me prekvapila dynamika motoru i presto ze je to docela slusna "krava", dale velmi hbite a silne brzdy, ty me potesili predevsim na dalnici, kdyz to z nicenic stalo. Velmi velky kufr (tak na ctyri mrtvoli, nebo golfove begy). Velmi pohodlny posaz a dostatek mista na zadnich sedackach. Co me naopak zklamalo byl posaz na prednich sedackach je hrozne vysoko, takze jsem lehce trpel zavrati ze vypadnu. A jeste jedna vec: podvozek, na muj vkus az prilis mekky, lec pohodlny, moc se to auto naklani v zatackach coz cloveka s trochu chatrnym nervem muze dovest az k tomu ze zacne zmatkovat.
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "risa11"
1. 12. 1998 09:12
Re: Avensis 2,0
Ten podvozek je takovej protože Toyota si dala za úkol udělat auto s vynikajicími jízdními vlastnostmi. Proto by se nemělo srovnávat třeba s Celicou. Tohle má bejt pohodlný rodinný auto. Proto to není hopsající koza, ale kára která se valý po silnici těžce pohodově. Jinak desing Avensisu je u mě nejlepší ze všech aut střední třídy.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
1. 12. 1998 12:35
Re: Avensis 2,0
Auto Bild delal srovnavaci test Nissan Primera Treveller, Ford Mondeo Turnier, Peugeot 406 Break, Opel Vectra Caravan, Toyota Avensis Combi. jako nejlepsi vyhodnotil Avensis. Jeste k tomu podvozku, kdyz se ritis 190 tak je to docela neprijemne.
neregistrovaný "risa11"
1. 12. 1998 14:54
Re: Avensis 2,0
190 tak to jooooo ;)
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
1. 12. 1998 15:48
Re: Avensis 2,0
A nekdy i vice ;-)
neregistrovaný "risa11"
1. 12. 1998 09:01
Bill Gates
Řekl bych že pokuď jezdí v Toyotě a ne v Lexusu tak to bude Land Cruiser.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
1. 12. 1998 12:31
Re: Bill Gates
Spravna odpoved je: LEXUS. Presne jaky model to nevim. Precejen je to nejprestiznejsi znacka na svete!!!
neregistrovaný "anonym11"
1. 12. 1998 19:46
celica 2.0
Mel jsem moznost se povozit s timto vozem,cekal jsem hodne,ale vubec na me nezapusobil,podle me ten motor na tech 155 koniku vubec nevypada.Jinak je to nadherne auto.
Rozbalit vlákno
12
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
2. 12. 1998 09:37
Re: celica 2.0
Tak to jsi mel asi smulu na nejaky oddelany kus! Kdych te svezl ja tak by jsi mluvil jinak!!!
neregistrovaný "risa11"
2. 12. 1998 09:42
Re: celica 2.0
Ježiši s tebou nééééé. Hlavně nikoho nevoz ještě půjdeš sedět za zabití :)))))))))))))))))
neregistrovaný "risa11"
2. 12. 1998 09:40
Re: celica 2.0
No chtělo to napsat rok výroby. Jinak je pravda, že 1.6 STi je taková živější felda /myslim samozřejmě motorově/. 2.0 GTi už je řekl bych velice slušná mrška, ale nemá takovej zátach od spodu. Vynikajicí je jízda od 3 500 ot. to tam bouchnou saze a jede to jako *** :))). No, ale jestli jseš rodilej "sportovec" tak musíš sáhnout po turbíně 4WD. Samozřejmě to stojí o nějakou korunku navíc. Psal jsem o Celice r.v.86-90, ale to samí platí i o r.v.90-94.
neregistrovaný "anonym11"
2. 12. 1998 11:56
Re: celica 2.0
celica 2.0 turbo je jiste letadlo,jak se pohubji ceny a jaka je asi spotreba?
neregistrovaný "risa11"
4. 12. 1998 09:38
Re: celica 2.0
1.8 stojí kolem 760 000,-Kč. 2.0 ten už stojí 1 040 000,-Kč a v turbu nevim protože to už bude nad moje možnosti i jetá "Toyota Celica Turbo 4WD Carloz Seinz Limited...". Bohužel na tu už potřebuješ zbrojní pas. :))
neregistrovaný "risa11"
4. 12. 1998 09:39
Re: celica 2.0
1.8 stojí kolem 760 000,-Kč. 2.0 ten už stojí 1 040 000,-Kč a v turbu nevim protože to už bude nad moje možnosti i jetá "Toyota Celica Turbo 4WD Carloz Seinz Limited...". Bohužel na tu už potřebuješ zbrojní průkaz :))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
4. 12. 1998 13:15
Re: celica 2.0
Risa: "Toyota Celica Turbo 4WD Carloz Seinz Limited..." Trochu doplnim - tohle je predposledni model, nasledujici je s oznacenim GT-Four a ta se v Evrope prodavala do konce roku 95 a stala (na prepocet) cca. 1,5 mil. Jeste pro zajimavost Supra stala 2,2 mil. po zavedeni MWS (ve Svycarsku). Zkoncila uplne stejne jako Celica. Cely prodej zkoncil z duvodu ze neni evropsky trh pro tyto vozy zajimavy, mala prodejnost. GT-Four i Supru a to jak v uprave s 255 PS, tak i s plnym vykonem 330 PS, muzes zakoupit v Americe!
neregistrovaný "hop1"
4. 12. 1998 19:08
Re: celica 2.0
Supra 255 hp je bez turba.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
7. 12. 1998 12:12
Re: celica 2.0
HOP: Presne tak!
neregistrovaný "funTom"
8. 12. 1998 13:46
Re: celica 2.0
Chlapi jsem tu novej vypada to tu dobre.Trefil jsem na ty spravny. Mam jednoho takovyho dablika

doma. Bohuzel to neni v turbu. Je to cerny 2.0 GTI, je to takovy dracek se 155PS a vsim v el.

Jinak se to da.
neregistrovaný "funTom"
8. 12. 1998 13:48
Re: celica 2.0
Opravim cenu 1 037 000Kč.
neregistrovaný "risa11"
9. 12. 1998 15:34
Re: celica 2.0
Za ty 3 000,-Kč co jsem se seknul se omlouvám, ale myslim, že při téhle ceně je to šuma fuk. Přemejšlel jsem co za ty tři litříky koupit od toyoty, ale fakt mě nic nenapadá. /Polštářek toyota/:-)
neregistrovaný "MEK"
2. 12. 1998 13:49
CARINA
NIC NENÍ NEMOZNÉ.KOUPIL JSEM SI NOVOU CARINU.

(3L 144KW AUTOMAT)chtel jsem se jen podelit o

neprekonatelný zázitek ze svezení s touhle nádhernou potvůrkou. Pokud nikdo zvás, zarytých

toyotáků, bude chtít vzít na malou okruzní jízdu

po CR rád vyhovím. (Nehlašte se ti kdo nesnesete

alespon 240 km/h.)Hodne benzínu preje Mek.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "anonym11"
2. 12. 1998 13:53
Re: CARINA
pokuďˇ nemá carina lichoběžníkové nápravy a wattův přímovod tak ne
neregistrovaný "risa11"
4. 12. 1998 09:40
Re: CARINA
Meku novou???? To už snad ne.
neregistrovaný "aleš11111"
2. 12. 1998 13:55
beru te za slovo
Precetl jsem si tvuj vzkaz a mám opravdu zajem se

na toho dáblíka podívat. Napiš kdy a kde. Snesu i 250km/h
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "bdx1"
4. 12. 1998 08:06
Re: beru te za slovo
Tak jaké to bylo?
neregistrovaný "MEK"
2. 12. 1998 14:01
2 VZAZY
wattuv prímovod mená tak smula.

3,12, 1998 na Florenci pred budovou s reklamou TOYOTA na streše. 12,30 NÁVRAT XXX
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
2. 12. 1998 17:50
Re: 2 VZAZY
Hergot to je zitra!! Ja chci taky, nikdy a zadnou TOYOTou nepohrdnu!!
neregistrovaný "aleš11111"
2. 12. 1998 14:04
super
Zítra jedem na výlet uz se teším.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "hop1"
3. 12. 1998 09:39
e.com
Mate nekdo nejake informace o Toyote e.com? Mel by to byt 2mistny elektromobil.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "hop1"
3. 12. 1998 09:44
Future
Znate nekdo nejaky site, kde by se pravidelne objevovovaly novinky od Toyoty? Ja znam akorat

Celi-News - Table of contents.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
4. 12. 1998 14:35
motor cafe
Tak jsem si pročítal okolní rubriky většinou jsem se nezůčastňoval akorat snad "Japonci versus evropani", ale proč to píšu přečtěte si rubriku "Auto je lepší než vlak" nebo nějak tak. Co si o něm myslíte?? Takový silně ujetý :-)))). To musí bejt snad něčí slohová práce.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
9. 12. 1998 08:47
Carloz
¨Zjistil už někdo proč jim ten motor blafnul?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "funTom"
9. 12. 1998 15:25
Carloz
Mozna, ze nejaky ten sterac navic.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "bobor"
11. 12. 1998 11:01
Brzdy
Ak je za tri litre polstarek Toyota, kolko asi stoji predna bzdova dosticka na Celicu 86?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
11. 12. 1998 11:29
Re: Brzdy
No už je to hodně dávno,ale tušim, že snad 400-600,-Kč, ale je to těžkej odhad.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
12. 12. 1998 18:52
Altezza
Videli jste uz novou Toyotu Altezza. Dost me nadchnula. Ze predu vypada jako Avensis a zezadu jako Lexus GS 300. Fakt dost dobra! A podle me dostupnych informaci, by se mela delat s 3 litrovou V6 a 2 litrovou V6. Neco mezi Lexusem 300 a 200. Myslim si, ze jestli se dostane na trh i v evrope, tak to bude docela bomba. Myslim, ze docela slusne zatopi konkurenci, treba BMW s tou svou novou 3kou, bude mit co delat, kor kdyz ma potize s jizdimi vlastnostmi.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "hop1"
12. 12. 1998 21:00
Re: Altezza
To je nastupce Camry nebo "sestricka"? Podle tveho popisu patri do stejne kategorie. Je to qideni nekde na netu?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
14. 12. 1998 01:24
Re: Altezza
Číhej semka [odkaz]
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
15. 12. 1998 01:13
Supra
Dneska jsem se zastavil u Tsucha v Pruhonicich omrknout tu jejich Supru. Stribrna barva, automat, doplnena docela nevkusnym spoilerem na hornim kraji dveri od kufru. Nijak vyrazneji neupravena. AHT 56-86
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
16. 12. 1998 14:46
Supra
To m: TOYOTA CELICA GTi a co ty jsi to tam psal o Sainzovi?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "m11"
17. 12. 1998 08:11
Re: Supra
...co jsem psal, no, ze jsem videl hezkej model jeho toyoty za 2.5 tisice korun. meritko (asi) 1:18. v praze na havelaku.
neregistrovaný "anonym11"
27. 12. 1998 13:59
Re: Supra
Od jake firmy je ten model?
neregistrovaný "anonym11"
18. 12. 1998 07:09
sháním
sháním na toyotu starlet 1,3i 95 tech. dokumentaci.majer@distep.cz
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
28. 12. 1998 08:53
vanoce
Doufam že jste prožily hezký vánoce a moc jste se nepřejedly. Jinak do nového roku Vám všem přeji vše nejlepší hodně štěstí, zdravý, ůspěchů a každýmu přeji novou Toyotu :-).
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 12. 1998 22:41
PF 1999
Mnoho štěstí, zdraví, spokojenosti a úspěchu v novém roce přeje

Martin

P:S.: Mhoho štastných kilometrů
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "hop1"
30. 12. 1998 22:54
Re: PF 1999
Diky, Tobe takytak a ostatnim koneckoncu taky.
neregistrovaný "bobor"
4. 1. 1999 13:51
Zakonna poistka
Tiez prajem vsetkym len to najlepsie v r. 1999, hlavne vela benzinu. A zaujimalo by ma, kolko je v Cechach zakonna poistka na r. 1999 pre dvojliter.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
4. 1. 1999 17:20
Re: Zakonna poistka
do 1000 cm3 = 912,- Kc /

nad 1000 do 1350 cm3 = 2114,- Kc /

nad 1350 do 1850 cm3 = 2952,- Kc /

nad 1850 do 2500 cm3 = 4524,- Kc /

nad 2500 cm3 = 7128,- Kc
neregistrovaný "risa11"
6. 1. 1999 08:43
corolla
Prodam corollu G6, r.v.98, najeto 12 000km. Jako nová /nebo je nová :-)/. Cena 300 000,-korunek. Tel.: 0602/862 062.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
6. 1. 1999 08:47
celica
Tak už lítám v Celice. Už jsem byl i v Praze, ale to jste všichni ležely u televize :-)). Nevim jestli máš Martine zadní křídlo. Já mám "originál" GT Four. Takže jestli nemáš tak mám možnost sehnat cena je pod 4 000,-Kč, ale přesně si to už nepamatuju.
Rozbalit vlákno
8
neregistrovaný "hop1"
6. 1. 1999 11:51
Re: celica
Dvoulitr? Rok?
neregistrovaný "anonym11"
6. 1. 1999 12:18
Re: celica
Jo, Risova Celica je fakt cool, az na ten motor,

me by asi nestacil.Cau, Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
7. 1. 1999 08:37
Re: celica
Opět 1.8 rok 96. Bohužel opět tento motor, ale i tak jezdí velice pěkně. Jsem maximálně spokojen aspoň nemusim platit takovou pojistku jako Martin :-))). Promiň, zase ti to jede. Jinak Vlastovy nestačí nic to je specialista na výkoné motory co má pod 200kW tak to u něj neni auto viď?:-) Jen počkej já ti seženu nějakou lahůdku. Hele kde s tim jezdíš nebo spíš jezdil? Po Praze :-))))))))? Je fakt, že v takovym autě se nepobliješ protože když se ti chce tak sešlápneš plyn a je to spátky :-))).
neregistrovaný "vlasta111"
7. 1. 1999 09:02
Re: celica
Neprehanej, muj Cosworth mel jen 192kW. Po Praze jsem s nim nejezdil, v centru jsem byl snad dvakrat. Bydlim na okraji Prahy, takze nebyl problem vytahnout ho na okresky. Kdyby neodeslo to turbo a vacky, tak ho nikdy neprodam, ale davat 80.000,- za opravu se mi fakt nechtelo. Ale uz moc kecam, tady je to o Toyotach.Cau.
neregistrovaný "hop1"
7. 1. 1999 09:43
Re: celica
To nevadi, mi to snesem! Predpokladam ze mluvis o Escortu, kdyz mluvis o turbu. Ted mi nekdo nabizel Sierru Cosworth 2.8 V6 4x4 asi za 40. Ale nemam ted vubec prachy ...
neregistrovaný "vlasta111"
7. 1. 1999 16:42
Re: celica
Myslel jsem Sierru, ale motor 2.0turbo - stejnej jako v Escortu, ale ma cervenou hlavu.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
7. 1. 1999 14:17
Re: celica
Ja tam mam normalni GT kridlo. GT-Four nechci, protoze jestli to vyjde tak si ho koupim i s autem (jaro/leto).
neregistrovaný "risa11"
8. 1. 1999 08:42
Re: celica
No to snad neee. Tim mě chceš říct, že budeš kupovat turbínu??? Já musim přijet abych viděl ještě tuhle co máš. Jinak mám možnost dovést Mitsubishi /nebo jak se píše :-)/ 3 000GT r.v.97 za půl melounku i když to není naše značka tak je to fakt bomba kára, ale to jenom tak naokraj kdyby někdo nevěděl co ze zlaťákama :-)))
neregistrovaný "risa11"
8. 1. 1999 08:49
ford
To je bohužel trochu nemoc Fordů, myslim samozřejmě spolehlivost a to platí i o závodních hodně jezdců chodí od nich pryč protože "moc" nevydržej. Jinak napiš co už máš všechno na muziku do káry. Předpokládám, že to bude brutální :-)).
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "anonym11"
8. 1. 1999 10:06
Re: ford
Jo, to je fakt s tou zivotnosti. Ale co chces, 10000 otacek netoci jen tak nejaky motor. K hudbe: zatim mam jenom Kenwooda radio, ten Clarion zesik, Kenwood zesik(600W sin.). Musim jeste koupit 2x sub(asi Em-phaser nebo Cerwin Vega) a repracky pro Clariona(az podle rozmeru auta).Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
8. 1. 1999 15:32
Re: ford
hmm tak to je slušný ;). Tak to stavíš alternativní pohon na muziku :-)). Když budeš chtít tak ti můžu poslat fotky s popisama clarionu a denon. Za super ceny, ale to ty víš. Nezapomeň na kondenzátory při takovym odběru je to fakt nutnost aspoň půl faradaiové /tak nějak se to píše/. Doufám-že to uslyšim až to bude hotový??
neregistrovaný "anonym11"
8. 1. 1999 16:16
Re: ford
Jasny, 1/2 faradovej cap je na 2 veci. Kdyz uz, tak 1F asi za 6.000,- a baterku Optima, a auto vubec nevi, ze tam nejakou hudbu mas.
neregistrovaný "anonym11"
8. 1. 1999 16:16
Re: ford
Sory ze pisu jako anonym, ale nebavi me se prihlasovat.Vlasta.
neregistrovaný "anonym11"
8. 1. 1999 17:49
Re: ford
Uz jdu domu, cau v pondeli.Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
12. 1. 1999 08:37
Lexus 200
Co řikáte na ten novej Lexus co je na obalce auto.cz. Nic moc upřímně co?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "hop1"
12. 1. 1999 08:58
Re: Lexus 200
Noo, koukal jsem na nej. Pravda, ve srovnani s ostatnimi Lexusy pusobi jako chudej pribuznej, ale je to asi otazka ceny. Kolik ze to vlastne stoji?
Mimochodem koukal jsem taky na toho novyho Jaguara, a to bych sel radsi do toho Lexuse, i kdyz je to jina kategorie. Kdyz uz bych si teda chtel koupit nejakej sedan (coz nehodlam)...
neregistrovaný "risa11"
15. 1. 1999 08:38
Návštěva Pragy
Co děláte chlapci v neděly? Pojedu se podivat co je v Praze nového, takže by jsme si mohly očíhnout svoje auta :-). V sobotu jsem napíšu kdy přesně /teda pokuď se sem ozvete /.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
15. 1. 1999 15:32
Re: Návštěva Pragy
Myslim ze my dva s HOPem mame na sobotu a nedeli vystarano, zitra odjizdime na Rally Monte-Carlo.
neregistrovaný "risa11"
16. 1. 1999 08:49
rally
Tak to ti přeju hezký zážitky. Doufám-že jsem napíšeš jaký to bylo. Jinak já jedu opravdu zítra.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
19. 1. 1999 09:21
sainz
Tak to je teda k nasr...Jestli jste se někdo díval a rozumíte cizáckým jazykům, napište sem co na to říkaly chlapci od Toyoty. Jsem zvědavej až se vrátíte jak se Vám líbilo Monte Carlo bez Toyot.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
22. 1. 1999 09:28
Re: sainz
Uplne super, zustal jeste Auriol a dalsi kteri jezdili na chvoji toho nejlepsiho!! Je to samozrejme velka smula, ale co se da delat. Prvni vyhrani z kapsy vyhani - vsak si vzpomen na minulou sezonu.
neregistrovaný "anonym11"
27. 1. 1999 16:01
Re: sainz
Každá soutěž bez TOYOTY stojí za prd. Ale byl tam Auriol.
neregistrovaný "carmagedon1"
22. 1. 1999 08:26
Bez nadpisu
VTIP PRO DNEŠNÍ DEN NA TÉMATU KDYKOLIV KDEKOLIV HLAVNĚ PŘES 200 Km/h. TOP TÉMA NA TOP SERVERU !

VTIP KAŽDÉ RÁNO KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN !!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
22. 1. 1999 09:04
G6)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
22. 1. 1999 09:13
G6
Tak právě jezdim s Corollou G6 a musim říct, že mě to auto rozhodilo. Jezdí to jak s praku. Motor je 1 332cm a jede to neuveritelnych 190km/h. Spotřeba od malo po nic :-). Octavia 1.6 se nechytá a felicie už vůbec ani 1.4 ani 1.6. Tomu říkám za málo peněz hodně muziky.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
23. 1. 1999 08:53
hop*Martin
Tak kdy dorazíte, na ty hromadky :-) ??
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
26. 1. 1999 08:29
hop, Martin
Tak co je s Váma nějak jste ochořely? Jste ještě naživu? Konečně je "teplo" a dá se jezdit i u nás a Vy nic?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "anonym11"
27. 1. 1999 09:17
Re: hop, Martin
Ale ne, HOP ma plno prace a ja se taky neflakam.
neregistrovaný "risa11"
27. 1. 1999 09:24
????
To byl jako kdo?? Martin??? A co to je mnoho práce??? Přiděláváte turba :-)))??
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
28. 1. 1999 21:29
Re: ????
No konecne, ted jsem se musel prihlasovat na trikrat a porad jako anonym. Co s tim je? Byl jsem to ja! HOP si stehuje praci a ja se potykam s praci na kterou jsem sam, protoze vsichni vymreli na chripku.
neregistrovaný "anonym11"
27. 1. 1999 15:56
corolla 1,3 xli
Corolla ze svýho objemu dává absolutně ůžasnej vykon. Máme ji tři roky a předjeli nás tři auta a to BMW 320i,Pasat 1,8 T a Opel Omega 3,0i V6.

Titul je letost určitě náš.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "anonym11"
28. 1. 1999 16:44
Re: corolla 1,3 xli
Mam trabanta a za pul roku co ho mam me nepredjel nikdo takze titul mam ja........:-)

P.S Na dvore a na spalkach
neregistrovaný "risa11"
27. 1. 1999 16:09
Auriol
No jo, ale jak dopadl :-((
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
28. 1. 1999 21:35
Re: Auriol
Dobre! 4te misto neni spatne! Byla to velmi pekna bitva -> podivana! Na snehu jezdil VELMI VELMI pekne, kdo me zklamal svym stylem byl vitez Makinen, ale kdo to lamal nejlepe do zatacek byl Panizzi!
neregistrovaný "Jarda1"
28. 1. 1999 21:45
Re: Auriol
Martine , zapoměl jsi napsat , že jel na SUBARU .

Jinak psali o Panizzim , že to bylo největší překvapení MC . Jinak velmi dobře v druhé polovině zajel i Colin McRee . Myslím , že letošní mistr bude ten , který dojede na rally do cíle , ale hlavně na bodovaném místě .
neregistrovaný "risa11"
29. 1. 1999 08:44
Re: Auriol
Já jsem to neviděl úplně celý, ale Auriol tam někde spadl ze stráně??? Byla to pravo točivá zatáčka a už tam ležely dvě auta. Mimochodem to tam napálil i Carloz. Víš o tom něco?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
29. 1. 1999 19:56
Re: Auriol
Jo jo, Auriol mel urcite nejake problemy, coz bylo videt na servisu po 3 RZ. Ja mel, ale na mysli vykon ktery podaval po cely cas souteze. Dokonce Auriol se take potykal v druhe etape s nejaky promem motoru. Panizzi jel na SUBARU vytecne!! Prece jsem to napsal :-) Ted vazne, Subarka jsou vytecna auta a je to moje nej znacka po Toyote.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
29. 1. 1999 19:59
Re: Carlos
Osudny vylet Sainze jsem videl v televizi a podle me to bylo cele zavineno tim, ze byl pekne nadrzenej po tom maleru na RAC rally a chtel dokazet vsem, ze jim to natre, ale prepalil. Ted doufam, ze se poucil a ze si da ve "zbytku" sezony bacha.
neregistrovaný "risa11"
30. 1. 1999 09:17
Re: Carlos
Přesto-že je Carloz můj favorit musim říct, i když těžko, že mi to přišlo jako školácká chyba. Těžko soudit. Já bych to vyvalil v první zatáčce :). Jinak kde se jede další závod?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 1. 1999 16:41
Re: Carlos
Souhlas, skolacka chyba. Dalsi rally je Svedsko 12-14 unora.
neregistrovaný "risa11"
29. 1. 1999 08:48
Jardo
To víš Martinovy nejde psát Suba.. My umíme jen Toyota. :-)) Teď vážně byl jsem u Freje Toyota - Subaru a musim říct, že Impreza je opravdu lahůdka jen ten desing bych pozvedl to auto si to bezesporu zaslouží.
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Jarda1"
29. 1. 1999 20:18
Re: Jardo
Tajně se šušká , že bude nový model Imprezy . V Japonsku je od loňska v prodeji Impreza casa blanca . Je k vidění na www.subaru japonsko . Jinak jsem nikdy neříkal a nepsal , že Toyota je špatné auto a vím taky , že Frey by neprodával ve svých autosalonech při Subaru značku , která by byla špatná . Já jsem spíš zabrousil na pokec a trochu si jen rýpnout . Jarda
neregistrovaný "risa11"
30. 1. 1999 09:21
Re: Jardo
Ať jsem hledal jak jsem hledal tak nic nemůžu najít. Můžeš napsat tu adresu přesnější ať se podíváme na tu tvojí perlu :)
neregistrovaný "Jarda1"
30. 1. 1999 17:02
Re: Jardo
[odkaz]

Jinak je to model jen pro Japonsko . Kdybys ses chtěl podívat na sériové Imprezy model WRX tak si najdi www.subaru.cy.net . Jsou to jen modely pro pravostranné řízení , ale ty výkony stojí za to . Třeba Impreza 2,2 s turbo motorem ( vyrobena série 400 ks ) výkon 380 koní , 100 za 3,8 vt .
neregistrovaný "risa11"
1. 2. 1999 10:07
Re: Jardo
Hmm hezký kousky, ale viděls teď toho novýho "Medvěda". To je fakt brutální výkon. Budu muset poladit Celicu :-))
neregistrovaný "risa11"
8. 2. 1999 08:47
????
Tak co všichni děláte. Je to tady nějaký chorý. Že by všichni tolik pracovaly? Nebo jste někde zapadaný sněhem?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
8. 2. 1999 15:26
Re: ????
Ziju, ale neni moc casu.
neregistrovaný "anonym11"
16. 2. 1999 19:56
Re: ????
Ríso,napsal si tam hrubku.PracovalY je měkké i.
neregistrovaný "petrriman"
8. 2. 1999 19:19
Babo raď
Sháním jakékoliv informace o TOYOTĚ CAMRY z let 1988 a 1989 s motory 2,0 a 2,2litru.Uvítám i případné rady co si pohlídat u takhle "starých"

aut.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "risa11"
9. 2. 1999 08:49
Re: Babo raď
No tak s Camry jsem ještě nejezdil. Na Camry to musí bejt docela chorej motor? Já nevim co sháníš za informace. Já jediný na co jsem přišel u Toyot starších tak 10 let je to, že ti nastartujou jen studený a teplý startér ani neťukne. Je to v tom, že kontakty jsou měděný a časem se ta meď upálý. Já tady mám chlápka kterej mi tam navařil ze sříbra a věřim, že to bude jezdit do roztrhání těla /nebo auta/. Stálo to asi 500,-Kč. Mimochodem nic jinýho jsem nikdy nezjistil a to u žádnýho typu. Napiš jak jezdí ten motor. Jinak z mejch zkušeností jestli jsi to koupil takle starý tak pokuď chceš mít auto ready tak by jsi měl vyměnit čepy, tlumiče a destičky. Nevěř, že by to původní majitel dělal před tebou. Filtry, olej a svíčky je samozřejmost.
neregistrovaný "petrriman"
10. 2. 1999 17:58
Re: Babo raď
Ještě ji nemám,ale mám tři nabídky dokonce jeden udává motor o objemu 2,5 litru?Prostě potřebuji větší vůz a TOYOTA CAMRY se mi líbí,ale mohu skončit i u jiné značky jako třeba SUBARU,MAZDA 626,OPEL OMEGA apod.Teď momentálně používám Opel Kadett 1,6D CARAVAN a ten dosloužil.Potřebuji změnu do 2,5 litru objemu a už ne diesel,ale přesto děkuji za odpověď.
neregistrovaný "risa11"
9. 2. 1999 08:50
Re: Babo raď
Jo ještě k těm motorům. Ten 2.0l by měl bejt pro Evropu a ten 2.2 pro Ameriku.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
16. 2. 1999 17:27
Motor Cafe
Take Vam pripada ze cele motor cafe je v ....., uz me to sem ani nebavi chodit?!?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "bdx1"
16. 2. 1999 20:39
Re: Motor Cafe
Myslíš si, že všechna témata jsou v háji? Sainz byl druhý, a toyoťáci se ani trochu neradovali. Není to třeba trochu tím?
neregistrovaný "risa11"
18. 2. 1999 09:35
Re: Motor Cafe
To víš mi jak nejsme první tak to není ono. :-) Samozřejmně si dělám srandu. Já myslim, že Sainz se "šetří" na sucho.
neregistrovaný "risa11"
18. 2. 1999 09:39
snih
Jak se Vám jezdí. Tady na severu je to docela síla. Jestli si chcete zabruslit tak sem klidně přijěďte. Nejlepší jsou hlavní tahy, jak na Uralu. Teď by sem měl přijed Hop s Runnerem to by jsme se vyřádily. /Traktor na tahání s příkopu seženu :))/
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
18. 2. 1999 09:45
příspěvky
Jo a jinak se nedělejte, že vás bavěj ty rubriky v kterejch si "povídaj" ty "slušňáci". To, že to stojí jinde za prd neznamená, že to bude tady chorý :((. Tady zatim bych řekl je ta debata bez urážek. Asi poslední rubrika. Sám se divim proč. Doufám-že nejezděj v toyotách :))).
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "MarekM"
18. 2. 1999 19:12
Corolla
Mam dotaz. Chci si koupit nove auto a muj znamy mi nabidl, ze si mam koupit Toyotu Corolla. Narazil jsem na Corollu 1,6 s vybavou Linea Luna 02 za 508.000. Pokusil jsem se navstivit ww stranky Toyoty, ale tam nic neni. Tak bych se chtel zeptat co v teto vybave ta Toyota ma a jestli je ta cena aktualni. Dik
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "risa11"
19. 2. 1999 10:31
Re: Corolla
Musíš na www.toyota.com nebo .jap /jestli umíš japonsky:))/. Jinak kdyby ti stačila tří dveřová tak mám za super peníze lahůdku /téměř novou/.
neregistrovaný "Flame"
20. 2. 1999 13:20
Re: Corolla
Ahoj vespolek, jsem tu tak trochu nováček, protože jsem si teprv teď pořídil Internet connection. Jinak fandim sportovním soutěžím, ale musím dodat, že kromě Toyoty mám rád ještě Subaru - takže asi bohužel nejsem v TOYOTA Clubu úplně skalní.

Chtěl bych si na jaře nebo v létě koupit auto a moc se mi líbí Corolla.

Riso, tys psal, že bys věděl o nějakém fajnovém třídvéřáku, což by mi bohatě stačilo. Mohl bys prosím uvést nějaké podrobnosti? Pokud je to pasé, tak se nedá holt svítit. Flame
neregistrovaný "risa11"
22. 2. 1999 13:27
Re: Corolla
Napiš sem mail nebo mi zavolej na 0602/88 62 77 nerad bych tady zatěžoval ostatní popisama svejch aut. O tehle corolle jsem tady už psal takže to zkus vyhledat a nebo ti napíšu. Jak chceš, ale rozhodně je to na corollu nářez. Samozřejmně počítej s tím, že je téměř nová.
neregistrovaný "risa11"
19. 2. 1999 11:03
corolla
Tak jsem se díval na ty www stránky a doporučuju raději německý protože corolla je mimo evropu trochu jiná /trochu úplně :)) / www.toyota.de . Motor 1.6 je fakt dost dobrej pokuď na něj máš prachy tak si myslim, že tě velice příjemně překvapí. Jinak až jí koupíš tak doufám, že nám to sem napíšeš.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "MarekM"
21. 2. 1999 10:31
Re: corolla
Už jsem se rozhodnul pro Corollu 1,6 sedan s výbavou LineaTerra 02 za 454.000, ale nejdříve budu muset prodat moje staré auto, abych na to nové vůbec měl. Ale jakmile ji koupím tak se ozvu.
neregistrovaný "cubka"
22. 2. 1999 09:58
Re: corolla
Toyotu si nikdy nekupuj. Je to hroznej kram.
neregistrovaný "risa11"
22. 2. 1999 13:32
Re: corolla
Ty si mě fakt rozesmál. Je vidět, že jseš šikovnej. Co nám tady ještě můžeš říct o autech?
neregistrovaný "cubka"
22. 2. 1999 14:33
Re: corolla
Este muzu rici jedno : *
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
22. 2. 1999 23:41
Re: corolla
tak ted se projevil tvuj inteligencni kvokvokvocient
neregistrovaný "risa11"
22. 2. 1999 13:28
Re: corolla
Co máš za starý auto. Třeba ho prodáme tady :-)).
neregistrovaný "risa11"
22. 2. 1999 13:46
spolehlivost
Tak co řikáte teď té nové tabulce o spolehlivosti už je to až trapný jak jsou ty naše toyoty našláplý. Jen jsem tak uvažoval, že bych si tady udělal servis na toyoty, ale nevim co bych opravoval:)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "MAREKK."
10. 3. 1999 12:28
Re: spolehlivost
Je to totálna pravda. Máme Corollu tri roky a este sme ju do servisu nedali. Ale aby som bol presny tak v servise bola dva krat. Raz nam prasklo sklo od kamienku a raz sa otec pokusal pri menšej rychlosti radit bez spojky.Ale je to good auto, pri 6000 otaCKACH je to pekne turbo,

slusne predbieha, nestrajkuje a to ma motor 1,3.

Howg
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
22. 2. 1999 23:48
To risa
Jestli se nemylim ty jses od Decina, ja tim smerem jezdim dost casto. Pojdme se tedy dohodnout na setkani, ale vezmeme to via mail

csisro@mbox.vol.cz (navrhuji sraz v Lovosicich)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "bubu"
25. 2. 1999 00:00
nabidka na vystrik dutin
nejlip jestli mas petky kozy a velkyho postevaka..........dopravne zdarma
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
25. 2. 1999 17:40
IQ 0
Nestacim se divit kam tento server speje!! Uz i tady v koncerenfi inteligentnich a vychovanych lidi zacinaji otravovat magori typu "bubu"!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
26. 2. 1999 08:48
Re: IQ 0
Nejlepší je opravdu se na ně vykašlat. Mimochodem dneska ti zavolám Martine a dohodnem se na tu sobotu.
neregistrovaný "autíčko1"
25. 2. 1999 19:45
Nevšímejte si BUBU týpků!!!
Právě jsem se zaregistrovalo a jsem znechuceno! na serveru, kde jsem čekalo rozumné příspěvky se inteligentní člověk zabývá vzkazem od jakéhosi bubutýpka. Kašlete na ně! Když nebudete reagovat, přestane je to bavit.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RIKY"
25. 2. 1999 21:00
Nahradni dily
Muzete mi rict kde se daj sehnat nahradni dily na TOYOTU v severoceskym kraji (mimo autorizovanejch prodejcu)? Diky.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RIKY"
25. 2. 1999 21:32
INFORMACE
Dobrý den všem, hledám majitele(é) vozu Toyota CAMRY 2.0 GLi popř. fandu zn. TOYOTA, který by mi umožnil získat zkušenosti a informace technického charakteru o těchto vozech. Doufám, že se někdo najde, kdo by poradil. Prosím, aby se ozval na riman@soptik.dynip.com. Momentálně nevím o žádném majiteli tohoto vozu v blízkém okolí. Děkuji. RIKY (nejlépe okr. MO, LN, TP, CV).
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
26. 2. 1999 08:46
Re: INFORMACE
Napíšu ti něco.
neregistrovaný "Flame"
25. 2. 1999 23:02
Carlos zatím třetí!
A mimochodem, víte, že Carlos s Toyotou je v Africe zatím třetí? Sice vede Subaru, ale pro Toyotu ještě není všem dnům konec.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
26. 2. 1999 08:55
Re: Carlos zatím třetí!
O Africe říkaj všichni jezdci, že je to závod Toyota týmu. Tak se necháme překvapit co Carloz z Auriolem /doufám-že se tak píše správně :)/ ukážou. Tady bude opravdu potřeba hlavně auto který to vydrží je to hodně rychlá a tvrdá trať a subaru má výhodu v tom, že má už svoje auta vychytáný. To mě příjde, že toyota tým od té doby co měla famózní úspěchy s Celicou, tak nemůže corollu vyladit na 100%. Nepíše se mi to lehce, ale prostě mi to tak příjde. Vám se to nezdá?
neregistrovaný "risa11"
27. 2. 1999 08:11
Carloz
Tak už je druhý.
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "Flame"
28. 2. 1999 22:53
Re: Carloz
A skoncil az treti. Ale Auriol s druhou Toyotou je druhej, jen McRae na Focusu jim to nandal.
neregistrovaný "risa11"
1. 3. 1999 09:05
Re: Carloz
Řekl bych, že i tak je to slušný. Na to, že tam jel Carloz pár kilometrů jen po ráfku tak je to super.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
1. 3. 1999 17:12
Re: Carloz
A co rikate na pocinani Makinnena? To neni poprve kdy si zahraval s ohnem. Bohuzel, posledne to uhadal!
neregistrovaný "risa11"
2. 3. 1999 08:42
Re: Carloz
No je fakt, že to už přehání s tou ochotou černoušků :))
neregistrovaný "Flame"
3. 3. 1999 23:00
Re: Carloz
Treba je jen predvidavejsi a vozi v aute nejaky to jidlo. To se pak neni co divit, ze mu cernousci pomuzou. Ale jinak se mi to nezda zas tak drasticky provineni na diskvalifikaci. Treba by to spravilo par minut.
neregistrovaný "risa11"
4. 3. 1999 11:26
Re: Carloz
No je fakt, že si dávaj fest do těla. Mě spíš překvapuje, že se nebojej ty diváci. Snad při Monte Carlo tam někomu zdechlo auto a tušim,že Kankunen to tam rval a ty lidi furt to auto tlačily a uskakovali na poslední chvíly. Tam stačilo aby někomu uklouzla noha na tom ledě a byly by pěkný záběry pro Novu.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
11. 3. 1999 16:24
Re: Carloz
Flame: Tak to jsi nikdy necetl rady ci propozice
neregistrovaný "MAREKK."
10. 3. 1999 12:34
Slusnost
V Ziline, blízko nás je novopostavena predajna

At Zilina, predávajú tam Toyoty, Lexusy a Ivecá.

Ale jak sa slusne správajú, to je az neuveritelné.

A aj na výstavách. Ked som poprosil o prospekty, od Nissana ma vyhodili, ale v Toyote mi namiesto jedneho dali desat prospektov.Proste super.Vedia sa slusne spravat, co u niektorych dealerov neni v normale.Howg
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "hop1"
11. 3. 1999 18:29
I'm back, gentlemen ...!
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "risa11"
12. 3. 1999 10:21
Re: I'm back, gentlemen ...!
No nééé návrat ztraceného syna. To jsi opravoval auto takovou dobu :)))
neregistrovaný "bdx1"
12. 3. 1999 10:24
Re: I'm back, gentlemen ...!
Taky jsem si myslel, že ti ucvakli přípojku nebo že už to tady nemůžeš ani vidět :)
neregistrovaný "hop1"
12. 3. 1999 15:29
Re: I'm back, gentlemen ...!
Taky ľe mi ucvakli! Naątěstí jen přípojku ...
neregistrovaný "risa11"
12. 3. 1999 10:24
středa
Martine, Hope a ostatní toyoťáci jedu ve středu do Prahy4, takže jestli někdo bude mít chuť a čas tak se můžem sčuchnout. Mohli by jsme Martine udělat tu jízdu po Praze, co ty na to? Jestli máš i antiradar tak do toho půjdem zvostra ;)
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "hop1"
12. 3. 1999 15:28
Re: středa
Ok, ve středu. Chtěl jsem s tebou mluvit, aspoň nebudu muset za tebou jezdit ;-) Kdyľ nejde hora k mohamedovi ... Doufám ľe budeą brát telefony :-) nemůľu se ti dovolat.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
12. 3. 1999 16:13
Re: středa
Super telofon mas tak se domluvime, co delas v nedeli vecer?
neregistrovaný "risa11"
15. 3. 1999 09:03
Re: středa
Jééé šmangote. Já už jsem tam byl v neděli byl to ukrutnej fofr. Vaše čísla mám v PC a k němu jsem se nedostal. Napíšu Vám ještě každýmu. Hope já vim, že už si o mě snad myslíš, že jsem taky jenom virtuální, ale Martin už mě viděl živího i auto. Měl jsem tam zamluvenou corollu a musel jsem si jí odvést hned. Jinak tel. mám jinej pošlu ti ho, ale máš vůbec stejnou adresu?
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
16. 3. 1999 13:54
Re: středa
No to je pekne ty jses vybarvil :-)
neregistrovaný "financnik"
17. 3. 1999 16:50
Bez nadpisu
TOYOTA je velmi hezke auto, kolik tak jezdi

a proc bych si mel koupit TOYOTU, a ktery typ?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
17. 3. 1999 19:22
Re: Re:
Zalezi na tobe jaky jsi clovek a jake mas naroky. Chces si zasportovat doporucuji Celicu. Chces levny svezeni a male auto do mesta - na jare se objevy Yaris s cenou cca. 190tis. Mas rodinu kazdy weekend se stehujes na chatu - Avensis nebo Corolla combi. Mas rad velke limuziny - Camry a s V6 motorem to je fakt delo. A nebo to vezmem z jineho soudku a to je Lexus! Mas chut na ***ni prirodou, fajn tak co nejaky off-road RAV4 vyborny auto a jeste lepsi je Land-Cruiser. Sice nabidka na ceskem trhu je dost uzka, ale dase taky docela slusne vybrat protze to co jsem zde vyjmenoval to je jenom cast nabidky. Zvaz sve naroky a pak se muzeme zacit bavit o jizdnich vlastnostech, vykonu atd.
neregistrovaný "risa11"
18. 3. 1999 10:19
Re: Re:
Podle jména bych tě tipoval na LandCruisera nebo Camry. :))
neregistrovaný "risa11"
19. 3. 1999 14:01
really
Tak jak to vypadá ze sponzorama Martine? Vytloukl jsi něco z "Volvisty" nebo to byl jenom nějakej krmelec?
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
20. 3. 1999 11:37
Re: really
za b) je spravne! zatim se vubec neozval
neregistrovaný "risa11"
22. 3. 1999 13:43
Re: really
No joo. Táta koupil Volvo a synáček v ničem jiném nejel tak je s toho hotovej a bude vyprávět jak si kupuju každý dva roky novou káru. Mimo jiné kdyby koupil Toyotu tak jí může měnit až po třech letech /záruka/, ale protože to mění po dvou letech tak nepotřebuje žádný spolehlivý auto. Ty dva roky by měl vydržet i Ford.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 3. 1999 10:59
Re: really
Uz se ozval, da se rict ze jsme zacali vyjednavat. Uvidime co z toho vzejde, ale moc velky optimista nejsem.
neregistrovaný "risa11"
20. 3. 1999 09:50
pořadí
Jak tipujete pořadí WRC v Portugalsku? Já myslim 1.Sainz 2.Makinnen 3.Auriol.
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
20. 3. 1999 11:38
Re: pořadí
Ja jsem jeste optimistictejsi: 1. Sainz 2. Auriol 3. McRae
neregistrovaný "risa11"
22. 3. 1999 13:49
Re: pořadí
Pořadí to určitě neuhodneš :)). Jako by jsi nevěděl, že McRae jezdí na Fordu a ten přece nedojede. :-o
neregistrovaný "hop1"
23. 3. 1999 10:35
Re: pořadí
Nóó, já bych si tak jistej nebyl ... Kdyľ i Sainz říká ľe "Colin is really flying"... Mimochodem teď Colin vede o 48 vteřin a za ním je v jedné minutě naskládanejch 7 daląích. 48" po 11 RZ je opravdu hodně. A s tou spolehlivostí - uvidíme. Je to jeątě dost mladý auto na to abych něco předpovídal. Ale hřeje mě ľe 2. a 3. jsou Toyoty (jo a taky 11. 12. 17. a 19.)
neregistrovaný "risa11"
24. 3. 1999 09:05
Re: pořadí
No musim fakt uznat, že mě Colin překvapil. To, že je skvělej jezdec to je jasný, ale tohle je síla. Takle byl nadupanej snad jen Sainz. Všimáte si těch čím dál menších rozdílů mezi Sainzem a Auriolem. Myslim, že z něj roste velkej jezdec. Jinak Colin má prý končit po sezoně a přestoupit na F1.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 3. 1999 11:14
Re: pořadí
McRae jede velmi dobre a Focus taky jede. Vubec bych rekl z toho co jsem zatim videl, ze nejlepe pripraveny na sezonu jsou Ford a pak Toyota. Subaru ma letos bohuzel moc smuly a Mitsubishi o tom radsi psat nebudu, protoze chovani jejich prvniho jezdce je .......
neregistrovaný "risa11"
24. 3. 1999 13:29
Re: pořadí
To, že jede Colin dobře mě až zas tak nepřekvapuje, ale co mě překvapuje to je Ford, že by neklek? ;o)
neregistrovaný "hop1"
24. 3. 1999 11:23
Re: pořadí
Auriol jede naprosto výtečně, Sainz klasicky dobře. No a s tim Colinem v F1, to bude nějaká kachna. Ono jezdit rallye je něco ale úplně jiného neľ okruhy. Moľná ľe někde prohlásil, ľe by se v tom rád svez, ale váľně myąleno to nebude.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 3. 1999 16:42
Re: pořadí
Tak jsme obsadili druhe a treti misto. 2. Sainz, 3. Auriol. Prvni je McRea
neregistrovaný "risa11"
25. 3. 1999 10:52
Re: pořadí
No pry nevyhrály jenom kvůli těm dvou zrušenejm RZ. No možná se jen tak vytahujou, ale je fakt, že zrychlovaly čím dál víc. Jinak je to super úspěch obě auta na bedně. :))
neregistrovaný "risa11"
22. 3. 1999 13:47
Dolák
Tak nám to vyhrál Dolák s náší károu Martine co? Asi se tam přihlásíme taky ať obsadíme na bedně všechy posty :-))). Co ty na to?
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "hop1"
23. 3. 1999 10:25
Re: Dolák
Hele, jestli někdo máte zbytečnejch 1.25 milionu tak můľem koupit od Doláka enkovou Celicu a fąem jim to ukázat ;-))) Myslim ľe vąichni tři jezdíme líp neľ pan Malý, kterej jezdí za Dolák Rally Team. Mimochodem těch Celic je na prodej víc.
neregistrovaný "risa11"
24. 3. 1999 08:49
Re: Dolák
Ty Celici by mě zajímaly. Nevíš co to má za úpravy? Ty prachy na to nemám, ale není to moc když "obyčejný" dvou litr stojí něco přes milion.
neregistrovaný "hop1"
24. 3. 1999 11:14
Re: Dolák
Tady jsou ty Celicy a jiná auta.
neregistrovaný "risa11"
24. 3. 1999 13:34
Re: Dolák
Tak jsem koukal na ty celici a můžu ti říct, že kdybych měl prachy tak do ní jdu. To musí bejt svezení jako *** :)))))))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 3. 1999 11:06
Re: Dolák
1,25 mil. to je docela slusnej balik. Ale na druhou stranu ma pravdu Risa ve srovnani s cenou noveho dvoulitru.......
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 3. 1999 11:03
Re: Dolák
Jasne jdeme do toho a pekne tvrde. Stejnak me porad hloda myslenka udelat N Celicu pro F2. Klasickej dvoulitr prislusne upravit a jit to nandat Jandikovi s Integrou. Jeden ze zasadnich problemu vidim, ze by nam to nehomologovali.
neregistrovaný "hop1"
24. 3. 1999 11:19
Re: Dolák
Celica je na F2 straąně velká a těľká. I na čtyřkolku je to uľ dost velký auto. Vona i ta Jandíkova Integra vypadá na trati dost unyle. Rozhodně Civic v jeho rukou vypadal mnohem líp. Mě by teď nejvíc lákala Corolla G6 v N/1400.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 3. 1999 16:46
Re: Dolák
Mas pravdu asi je opravdu moc tezka. Integra pry vychazi z podkozku Civica a ta velikost je pouze opticky klam. Jinak na G6ky jsem koukal, jedou velmi slusne!
neregistrovaný "risa11"
24. 3. 1999 13:25
Re: Dolák
No jo Martine, ale těch peněz...Přál bych ti alespoň nějakej závod. Mě se o tom jenom zdá.
neregistrovaný "hop1"
23. 3. 1999 16:57
Bez nadpisu
Tak v tuhle chvíli jsou čtyři z prvních osmi aut Toyoty. To je sqělé! Doufám ľe jim to vydrľí! Uľ odpadli oba Seaty (oba havárie), Kankunen (Subaru - motor), Gronholm (Mitsubishi - spojka). Takľe jestli Sainz i Auriol dojedou, tak získají minimálně 3 body do MS značek, i kdyby dojeli poslední - podle nového systému bodování.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
24. 3. 1999 13:38
colin a F1
hope to bylo myslim i v naší TV a Colin tam opravdu řídil nějakou formuli nevim jestli to byla F1. Měl na tý svý vysmátý hlavě tu jeho 555 přilbu a řikaly, že by chtěl přestoupit. Já vim, že to mohly novináři zase překroutit jako většinou, ale ..
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 3. 1999 16:43
Re: colin a F1
Uz se na nej tesim, jsem zvedav jak mu to pujde!
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
24. 3. 1999 18:16
Japonci vs. evropani
Nacihnete tam! Nekdo se tam snazi diskutovat o spolehlivosti Toyot. :-)))
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
25. 3. 1999 11:21
Re: Japonci vs. evropani
Já myslim, že ten Ozzy to za nás "vyřešil" sám :))
neregistrovaný "Pallas1"
24. 3. 1999 18:56
Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Vážení, vidím že toto fórum je jedno z nafrekventovanejších, tak som sem zavítal. Vidím však, že tu je to len debata v trojici - Martin, Ríša a Hop - asi všetci fanatici do Toyot.


Čo však, keby som pichol do osieho hniezda a dal vám otázku: myslíte si že sú Toyoty pekné? Z vlastnej skúsenosti viem, že napr. Corolla 5-dver. sa nepáči takmer nikomu (viď fórum Najhnusnejšie auto), čo mi potvrdzujú aj ludia v mojom okolí. RAV 4 - teda hlavne krátka verzia - to isté. No a dnes sme s kolegami cestou na obed obzerali na parkovisku Avensis kombi - no comment... Tak zhovadiť ten zadok by dokázal málokto...
Neberte to tak, že vám kazím diskusiu. Ak niekto z vás 3 napíše, že sem nemám písať, tak nebudem. Berte to len ako postreh tých, ktorí nie sú fanatikmi Toyoty (BTW: ja sám som sa v Avensise skoro zabil, dôvod: nesedí na ceste. Bol som totiž zvyknutý na P 406, a nevedel som, že vyhýbací manéver vo vyššej rýchlosti, ktorý 406-ke nerobí problém, Avensis proste neznesie. V tomto sa Avensisu vyrovná Octavia, a na tú proste nemám dobré slovo.). Očakávam Vaše reakcie !!!
Rozbalit vlákno
16
neregistrovaný "hop1"
24. 3. 1999 23:12
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
No, je pravda, ľe ne vąechny Toyoty se mi líbí. Logicky. Ale na jejich obranu bych chtěl říci dvě věci. Zaprvé vzhled tvoří jen část přitaľlivosti auta - ta větąí část se projeví aľ kdyľ si na to auto člověk zvykne. A za druhé, nelíbí se mi téměř výhradně modely dělané pro evropu. Větąina japonských nebo amerických se mi líbí. A pak jsou tu vyloľeně krásná auta jako je třeba Celica nebo Supra. Co povaľuju za mnohem závaľnějąí je tvoje porovnání Avensisu a 406ky. Je fakt, ľe 406ka má samořiditelnou nápravu - a to je zřejmě ten důvod, proč sedí lépe. Měl si moľnost ověřit jeątě jiné auto podobné kategorie v podobné situaci? Jde mi o to, jestli je Peugeot tak dobrý nebo Avensis tak ąpatný.
neregistrovaný "risa11"
25. 3. 1999 11:10
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Hmm rozhodně nám myslim nevadí když někdo má něco proti a chce se o tom bavit pokuď možno slušně a ne jak někdo kdo o tom ví prd a jen tu něco plácne. Takže jsme naopak rádi, že tu taky někdo řekne něco proti Toyotě :)) K tomu desingu je fakt, že se někomu nelíbý nová corolla. No musim uznat i já /i když nerad/, že to s tou nekonvenčností asi přeháněj. Je to otázka vkusu někdo je z ní hotovej někdo zvrací. Hodně lidem se třeba nelíbý i Focus a mě třeba jo i když Ford bych nechtěl ani zadarmo. Avensis mi příde jako vysloveně hezkej, ale stejně jako Hop jsem hotovej s té situace co popisuješ. Je jasný, že když má auťák říditelnou zadní nápravu tak chování v zatačkách je výrazně lepší. Avensis dostal totiž při vývoji úplně novou nápravu, zaměřenou na špičkové jízdní vlastnosti. Není rozhodně tvrdej, ale proč taky když je to rodiný nebo spíš pro podnikatele, hlavně zaměřený na pohodlý. Nejel si taky náhodou na podhuštěnejch gumách nebo s "mrtvejma" tlumičema. Rozhodně se naklání, ale to je daný těma tlumičema a neznamená to, že je nestabilní. Má hydro-pneumatický tlumiče.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
26. 3. 1999 00:00
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Kluci se uz vyjadrili. Ted tedy ja! Zaplat panbu, ze vsichni lidi nemaj stejnej vkus, nedokazu si predstavit, ze by treba vsechny baby chodily uplne stejny. A v tom je ten puvab. Ja jsem z nove Corolly taky nebyl nijak nadcenej, ale uz jsem si nani zvykl a libi se me, Avenesis je to same. Ja jsem zvykli na sportaka, takze uz v prosinci roku 1997 jsem byl ten co kritizoval podvozek Avensisu. Ale co, to je auto uplne jine kategorie takze je s tim nutno pocitat. Ve srovnani se 406 nevim, nikdy jsem v tom nejel a ani netouzim, jsem dost konzervativni co se znacky tyce (HOP i Risa potvrdi).
neregistrovaný "Pallas1"
26. 3. 1999 20:42
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
to Martin: Súhlasím s tebou, že je to vec vkusu. Ani ja by som nechcel, aby boli všetky baby rovnaké, uvítal by som však, keby ubudlo tých škaredých.


A na tej 406-ke ti doporučujem sa povoziť.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
29. 3. 1999 17:56
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Poprve jsem se potkal s Avensisem v prosinci 1997 kdy jsem byl pozvan od TOYOTA Motor Czech na testovani do hotelu Sen. Byl jsem unesen, pak jsem se zahy absolovoval v zahranici dvoje testovani od TOYOTA Motor Cor. a byl jsem zklaman a mimo to jsem mel Avensis nekolikrat jako nahradni vuz. Takze s nim najel neco malo pod 10tis. km. Avensis jsem zazil uz za ruznych podminek dalnice - okreska - mesto, slunce - dest - snih. Bohuzel musim uznat ze Avensis se naklani vic nez je zdravo a me zvyklemu na sportaka to bylo dost neprijemne, ale to co pise Pallas se me zda, ze je moc barvite napsano a ze to zas tak hrozne nemohlo byt. Co se tyce interieru s tim naprosto nesouhlasim!!! U nizsi tridy vybaveni to sice neni nic moc a podle toho co pises (Pallas) mel jsi v pradle tu vyssi tridu a ta je vynikajici. Kdyz TOYOTA porovnam s VW co si myslim ze je dost nejblizsi evropsky ekvivalent a jak kvalitou - spolehlivosti a i oblibenosti, tak VW je na tom mnohem hur. Uz jsem to tady psal nekde na motor Cafe, ale palubni desky od VW me pripadaji jako kdyz jsou mackany z flasek od Dobre vody a to ji nechci urazit. TOYOTA ma vynikajici palubky a potahy sedadel a zatim jsem lepsi nepotkal. Co se tyce brzdovych desticek. Prvni auto s kterym jsem jezdil byla TOYOTA Corolla 1,6GL kupovana ve Svycarsku (r.v. 1989 - vajicko). Ted s ni jesdi tata ma najeto 160 tis. a to auto jezdi jako z praku BEZ ZAVAD, ve 100tis. byl preventivne vymenen rozvodovy remen, a v 90tis. po sesti letech provozu, litani po nemeckych dalnicich, velmi Svycarskych kopcich (a zed tam jich je dost) byly desticky naprosto jeste OK, ale vymenili me je s tim: "Ze sest let je snad uz trochu dost na jedny desticky" a kotouce jsou porad PUVODNI. Jeste pro lepsi predstavu, je to auto bez ABS a bez airbagu!! Myslim ze to hovori za vse, TOYOTA co se spolehlivosti tyce, to je nezmar.
neregistrovaný "Pallas1"
29. 3. 1999 22:00
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
to Martin: ja naozaj nie som voči Toyote zaujatý. Napísal som len svoje dojmy. Aj tak ste tu stále len vy traja, takže namám pred kým Toyotu očierňovať (BTW: to by som tu mohol písať ako anonym, a vymýšlať si blbosti a polopravdy). Ale podla mňa nie je práve Avensis tou Toyotou, ktorá by robila česť značke. Dobre, na prístrojovku má každý svoj názor (mne sa tie samolepiace fólie proste nepáčia), ale zladenie podvozku je objektívne nevydarené, keď už to nechcem napísať horšími slovami. (znova opakujem, skúste porovnať s Peugeotom 406!)
neregistrovaný "Pallas1"
29. 3. 1999 22:15
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Jedna príhoda: bolo to v októbri, asi o polnoci, pršalo (teplota vonku určite pod 10 stup. C) Na dialnici som dobehol kamaráta s Toyotou Camry 2.0 kombi, kt. mala vtedy asi 40 tis. najazdených km. Spoznal ma, tak sme sa začali naháňať - bola totálne prázdna diaľnica). Išli sme chvílu (pár kilometrov) vedla seba (cca 200 km/h) , ja som sa pozeral na neho, ako sa snaží ma predbehnúť, keď zrazu sa spod jeho kapoty vyvalila para a musel zastaviť. UVARIL TO! Zastavil som aj ja, že čo s tým má, a on si myslel, že je zlý termostat. Na druhý deň išiel do servisu a prehliadka ukázala, že termostat, chladič aj vodné čerpadlo sú v poriadku, chlad. kvapaliny tam mal dosť, tesnenie pod hlavou aj tlaky vo valcoch sú v poriadku. Výsledok? Vymenili mu chladiacu zmes, a poučili ho, že to auto nie je na to stavané, a že aby nechodil tak rýchlo. Chladiaci systém na to vraj nie je dimenzovaný. (V aute pritom išiel sám, a z batožiny tam mal iba príručný kufrík - t. j. auto bolo zaťažené asi 90-timi kg). Toyoťáci, čo vy na to? Prečo potom nie je to auto tak sprevodované, aby to pri maximálke dokázalo uchladiť? Alebo prečo nemá väčší chladič, alebo výkonnejšiu vodnú pumpu? Ja som vtedy išiel na Citroene ZX 1.8i Miami so 103 koňmi (nie je to 16 ventil), ktorý mal najazdené viac, obidvaja sme mali originálne gumy - nepredbehol ma. Skúšali sme to potom ešte raz, zasa to isté - UVARIL TO!
neregistrovaný "risa11"
30. 3. 1999 09:01
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
No hochu to se na mě nezlob, ale tomuhle nevěřim ani kdybys mě tu přemlouval celej den. To auto bylo po bouračce a má /měl/ někde "skříplé" hadice nebo měl něco před chladičem nebo něco v chladiči nebo nevim co, ale tomuhle nevěřim ani prd. Kdyby si řekl, že bylo 40 stupňů nad nulou a stalo se mu to tak by mě to bylo strašně divný fakt strašně, ale možná bych ti to sežral, ale tohle nééééé. To i kdyby to byl naprostej jeliman tak se mu tohle nemůže stát. Tvrdim tady, že buď teď fakt kecáš nebo s tim autem něco měl. Tim myslim, že ho neměl nový /pochybuju, že si koupil novou Camry/ a něco tam měl zprasenýho. Já mám najždíno fakt hodně, ale ať jedu kam chci nikdy jsem neviděl vařit Toyotu. Ze svejch zkušeností s Toyotama vim, že je to nesmysl. Tak předimenzovanej chladící system má možná Liazka. Jezdim dost často do Alp i v létě a vim co jsou to pořádný kopce, ale ani v největším vedru jsem nikdy nevařil z žádnou Toyotou. Zrovna u Camry je chladič jako hovado. A nejem, že jsem nikdy s žádnou nevařil, ale ani nevim co to je "zvedající" se teplota. Jen si vezmi kolik toyot jezdi v Americe. Už vidim jak si všichni Amíci kupujou do Kalifornie toyoty protože skvěle vařej.
neregistrovaný "Pallas1"
30. 3. 1999 09:50
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Ríša, v Kalifornii si nikto nemôže dovoliť ísť 200 km/h. A tá Camry bola kupovaná nová, nebola búraná, mala vtedy rok a pol (leasing). Keď budem s tým kamošom, spýtam sa, ako sa to doriešilo.


BTW: čo si myslíš, že ja sedím pri počítači a vymýšlam si neuveritelné historky? Na to nemám dôvod !
neregistrovaný "risa11"
31. 3. 1999 09:35
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
No u nás se taky nemá jezdit 200 km/h a jezdí ))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
31. 3. 1999 12:56
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Pallas: Camry, Camry - pokud si dobre vzpominam tak jsi rikal, ze je r.v. 91 coz je ten predposledni model. Tak ten ma obsah bud 2,2l 4valec, nebo 3,0l V6. Ani jeden z techto dvou modelu ma mximalku uplne nekde jinde, tim chci rict ze nekonci na 200 km/h! Dale co se tyce chlazeni plne souhlasim s Risou, protoze to co pises je naprosta blbost a pokud se to opravdu stalo, tak to bylo auto smejd!! Ale smejd ne z vynny vyrobce, ale prodejce. Myslim ze techto modelu bylo prodano tolik, ze kdy to byla konstrukcni chyba tak by tvuj kamarad nebyl jediny komu by se to stalo. Ja jsem jeste o nikom neslysel a ze se v prostredi toyot pohybuju uz dlouho. At si z toho tvuj kamarad nic nedela, tento jev neni bohuzel u nas v Ceske republice jediny, to same se deje treba i u VW. Muj spoluzak muze vypravet, 1,5 stary golf a nejradsi by ho shodil ze skali!!! Bohuzel se tomu tady v Ceske republice u ZADNE znacky nevihme. Musela to byt nejaka totalka, ktera byla karosarsky dobre opravena a nasledne prodana jako nove auto, to je muj osobni odhad soude z toho co vim jak se prodavaji take nove auta v CR (viz. Golf).
neregistrovaný "RIKY"
31. 3. 1999 19:43
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Pallas: Camry, Camry - Tak nevím,mám starej šuplík který má v papírech max 190km/h,ale už jsem ho parkrát prohnal na 180 a myslím,že dvoustovka pro něj nebude problém a to je pouze 2,0Litr
neregistrovaný "Pallas1"
31. 3. 1999 20:20
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Ríša, tá Camry nebola r.v. 91, ale 95-96. A je to dvojliter, myslím že 16 v. Bavil som sa s ním o tej príhode na dialnici, a on mi povedal, že nakoniec prišli v servise na to, že chladič bol špinavý zo strany od motora (mušky? blato?), že ho potom vyčistili wapkou - neviem či ho vyberali z auta alebo ako - a že potom sa mu to už nestalo.


(Mimochodom, ten kamarát je od minulého roka PN s chrbticou, po havárii-totálke. Ak sa bude dať, vypýtam od neho fotky auta po nehode, potom ich naskenujem a pošlem vám ich. Môžeme ich rozanalyzovať tu. Podla toho čo som počul od kamaráta, nie je príliš spokojný s tým ako dopadol, nevie či ešte bude kupovať japonca. Nebudem predbiehať udalosti, budeme sa baviť o tom až vtedy, keď budete mať pred sebou fotky. Kamarát chodí v korzete).
neregistrovaný "risa11"
1. 4. 1999 14:58
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
To jsem fakt docela zvedavej protože už jsem to psal i tady myslim, že v posledních crash testech dopadla Toyota DRUHÁ hned za Volvem.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
1. 4. 1999 21:15
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Pallas: seknul jsem se rocnicich asi tak jako risa v rychlostech samo 91 byl dvoulitr a 2,5 V6
neregistrovaný "risa11"
30. 3. 1999 09:02
Re: Toyota a krása - dve rozdielne slová?
Jo a ještě u Camry těch 200km/h neni maximálka takže tim spíš je to blbost.
neregistrovaný "risa11"
26. 3. 1999 14:17
Pallas
Tak co je včera jsem viděl jak se sem koukáš, ale žádný reakce. To jseš tak spokojenej s našima odpověďma?
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "Pallas1"
26. 3. 1999 20:28
Re: Pallas
To Risa: prepáč, nemohol som napísať, mal som málo času. Len teraz som sa vrátil zo služobky. Čo sa týka jazdných vlastností Avensisa, bolo to na jednej takej akcii, kde sme jazdili asi 17 km okruh (okresky pri Jihlave), a bolo tam asi desať rozličných áut. Všetky zapožičané od importérov (od 1500 do 10.000 tis. km na tachometri). Najlepšia z toho čo tam bolo mi pripadala Xantia, tá sedela ako pribitá (a to tam ešte nebola Activa), a pritom pruženie bolo velmi komfortné. Potom tá 406-ka, tá bola tiež vynikajúca, len sa oproti Xantii trochu viac nákláňala. Dobre sedel aj nadupaný Golf 4.generácie 1.8T na gumách 16''', na trochu horšej ceste sa však triasol ako rebrinák a odskakoval. Passat bol niekde uprostred, príliš ma nepresvedčil (myslím, že je to dosť ťažké auto). Nepamätám si všetko, čo tam bolo, viem že tam bola jedna z prvých nových Astier v ČR, a že ju tam niekto totálne rozbil (vyletel mimo cesty a oprel ju o strom). Tá je taká dosť vysoká, a aj ťažisko ako keby mala vyššie, než iné autá. No a nesmiete sa na mňa uraziť, najhoršie z toho všetkého čo tam bolo (čo sa týka podvozka) bola Octavia a Avensis. Octavia je absolútne nevypočítateľná, ten previs za zadnými kolesami ju dokáže rozkývať po prudšej zmene smeru, a je umenie ju zase ustáliť. (Naviac potom, keď sme sa vymenili, som si dobre otrieskal lýtkové kosti o tú debilnú schránku , ktorá zavadzia pred nohami spolujazdca, lebo kamoš skúšal zaflekovať asi zo 120 km/h. Celkovo je tam málo miesta, k tomu všelijaké pazvuky a sedadlá tvrdé ako drevo obtiahnuté plátnom - brrrr...) Avensis: sedel som vzadu, keď kamaráta napadlo vyskúšať tzv. losí test. To ste ešte nezažili: auto klaklo na jednej strane asi na dorazy pruženia, prednú gumu skoro vyzulo a ja som sa díval bočným oknom na cestu podo mnou (okolo lipy tak 1 m v priemere). Kamarátovi sa na volante skoro zauzlili ruky, ale podarilo sa mu to zrovnať tak, že sme nešli na búdku (je profesionál), no a zrazu ten istý náklon, ale na opačnú stranu ! Normálne som cítil, že sa dvíham od zeme aj s celým autom.Nebudem to popisovať dopodrobna, ale bol to šok. Jazdil som s všeličím, kamarát tiež, ale toto sa mi ešte s nijakým auto nestalo. Skúšali sme to isté s viacerými autami, ale okrem Octavie (tá má na to nárok, má malý rázvor a dlhé previsy) to žiadne iné auto neurobilo (ani predtým na iných akciách). Potom sme zobrali toho Avensisa do parády, a skúšali sme všeličo možné (žiadne extrémnosti) a zhodli sme sa na tom, že to auto má vážne problémy s jazdnou stabilitou. Pri nájazde do zákruty je najprv nedotáčavé (teda nechce sa mu viac točiť do zákruty a chcelo by ísť viacej priamo), zrazu klakne na predné koleso, zadné vnútorné ide do výšky a začne vás predbiehať kufor (pretáčavosť ?!), a k tomu sklon na hranici prevrátenia. No a to auto sa nedokáže silou motora 2.0 l z toho dostať, jedine za pomoci ručnej brzdy ! Nie som na Toyoty vysadený, ale týmto ma totálne sklamala. Najmä tým, že celý tento jav závisí aj od toho, ako je auto naložené - čím je viacej ludí vzadu, tým je to horšie. Neviem si predstaviť, čo taká rodinka plne naložená cestou na dovolenku. Verím tomu, že bežný vodič - amatér, v takej chvíli nestihne zareagovať. Viem, že niečo podobné robia aj iné autá, ale nie tak nepredvídateľne a zákerne, a naviac ináč reagujú na korekcie volantom, takže nie je až taký problém auto zase ustáliť. Aké máte skúsenosti s Avensisom vy?
neregistrovaný "Pallas1"
26. 3. 1999 20:39
Re: Pallas
To Hop: áno, vonkajší vzhlad je len časťtoho, ako ktoré auto zapôsobi. A Avensis vovnútri? Lacné plasty, imitácia nejakého kevlaru alebo mramoru (?) na prístrojovke, velmi subtílna konštrukcia dverí (sú dosť tenké a to na pocite bezpečnosti nepridáva - sedíš príliš blízko k bočnému sklu), poťahy sedadiel nabité statickou elektrinou, sadni si dozadu a pozri sa na zadnú stranu sedadiel pred tebou ... k tomu máš zadné sklo tesne za hlavou. Celkový dojem: šedivý, asi ako ten posledný model Favorita, len väčší a za iné peniaze. Jazdné vlastnosti som už opísal.Napríklad mi ešte vadilo to, že sa dovnútra výrazne prenáša hluk pneumatík, dokonca som mal pocit, že máme zimné gumy (boli letné, správne nahustené), takisto mi vadilo spracovanie niektorých detailov (vnútorné klučky dverí atď.) .
neregistrovaný "risa11"
27. 3. 1999 09:39
Re: Pallas
No upřímně nebudu se tady na nic vymlouvat, ale já jsem takovýhle srovnání žádný nedělal takže ti musim upřímě říct, že ti na to nemám co říct :)). Vím, ale moc dobře, že když ho tenkrát hodnotily v AMR tak si taky "stěžovaly" na náklon, ale tvrdily, že je to jen díky novému systému pérování a že jinak auto i přes náklony sedí dobře. A druhá věc je ta hlučnost co jsi uváděl. Ta samozřejmě záleží taky na jakej gumách to bylo i když byli letní, ale kdyby jsi měl ve všem pravdu tak tohle mi příjde fakt podivný protože právě hlučnost u Avensisu se uvádí jako nejnižší vůbec. Jsou to iformace z"druhé ruky"zrovna Avensis a Carina nejsou moji favorité
neregistrovaný "Pallas1"
27. 3. 1999 14:12
Re: Pallas
to Ríša (neviem či to píšem správne ?!): na tom Avensise bolo nabehaných nejakých 5-6 tis. km, a gumy tam boli z prvovýroby (Bridgestone ??? nepamätám si). Na 406-ke boli Micheliny Pilot.
neregistrovaný "Pallas1"
27. 3. 1999 14:20
Re: Brzdové kotúče
Napadla ma ešte jedna vec s tými brzdovými kotúčmi (týka sa to všetkých áut): idete napr. po dialnici 160-kou a tesne za horizontom zistíte, že pred vami stojí kolóna. Ubrzdíte to len tak tak, a zastavíte spokojný sám so sebou. POZOR! Auto nesmie zostať stáť na mieste, kotúč je totiž žeravý a pomaly vplyvom vzduchu chladne, teda vlastne celá plocha kotúča OKREM tej plochy, ktorá je medzi dvoma platničkami! Tento výsek kotúča si totiž drží vysokú teplotu, lebo vzduch sa medzi platničky nedostane (sú totiž na každej strane tak 0,5mm od kotúča, čiže ten vzduch sa okolo nich rozpáli a necirkuluje). Ventilované kotúče sú na tom trochu lepšie, ale tiež nie sú nezranitelné. V takom prípade by ste mali ešte kúsok "popojet", aby sa kotúče vychladili rovnomerne, v opačnom prípade ich "zakalíte" a vplyvom vnútorného pnutia materiálu a rozdielnych teplôt sa zvlnia.
neregistrovaný "Pallas1"
27. 3. 1999 14:26
Re: Brzdové kotúče
To šetrenie na brzdových platničkách je tiež relatívne. Ak mi vydržia platničky na jednom aute dvakrát tak dlho ako na inom, tak možno ušetrím anejaké 2-3 tis. korún. Ak mám platničky ktoré majú väčšiu životnosť na úkor brzdného účinku, tak mi môže niekedy chýbať tých pár metrov, aby som núdzovo ubrzdil a potom si rozflákam predok auta za pár desiatok (alebo aj stoviek) tisíc. Je to vlastne podobné, ako keby som v noci nesvietil a tešil sa, že si nevypálim žiarovky.
neregistrovaný "risa11"
29. 3. 1999 08:42
Re: Brzdové kotúče
S těma kotoučema to nebude taky tak vařicí. Za prvé už jsou kalený takže jak chápeš znova už je nevykalíš, ale můžeš je vyžíhat, ale ne po jednom prudkym zastavení. To spíš je zničíš z nějakého kopce dolů. Nelepší je takle rozpálené ochladit je v kaluži :-)).
neregistrovaný "Pallas1"
29. 3. 1999 21:48
Re: Brzdové kotúče
to Ríša: to s tými kotúčmi som si nevymyslel, to je postreh automechanikov a poisťovákov z praxe. Napr. po havárii sa kotúče dosť často musia meniť. Sám som mal jednu podobnú skúsenosť, keď som ťahal auto naložené na plošinovom prívese. Hoci som o tom nevedel, po asi 250 km jazdy boli kotúče na asi 1/4 plochy úplne zakalené (čo bolo vidieť už aj opticky, podla farebného prechodu na povrchu kotúča) a bolo nutné ich vymeniť (auto: Jeep Cherokee). Dokonca sa niekedy stane aj to, že sa odlomí výsek z kotúča - videl som to v servise. Ináč jazda v daždi alebo vbehnutie do kaluže na to môže mať dosť výrazný vplyv.
neregistrovaný "risa11"
30. 3. 1999 09:10
Re: Brzdové kotúče
To že ten kotouč takle sprzníš třeba i při nehodě je šance hodně malá, ale uznávám, že je. Zrovna tady se ukáže jaká značka má kvalitní materialy a hlavně optimální silu a velikost. Forda ... a nebo nic :)
neregistrovaný "Brázdič1"
26. 3. 1999 23:31
Ty chytráku s tou 406-kou
Moje nejoblíbenější značka vozů je Peugeot, pro Francouzský komfort, který je jedinečný, ale netvrď tady, jak je Avensis špatný a 406-ka dobrá. Po svezení v obou dvou automobilech, musím uznat, že svezení je téměř na stejné úrovni, ale jízdní vlastnosti Avensisu jsou lepší a to hlavně díky zbrusu novému podvozku. Interiér se mi líbí víc u 406-ky a cena je zase rozumnější u Avensisu a to hlavně náhradní díly, které má Toyota rozhodně levnější. Měl jsem 2 Peugeoty 406, 2 Peugeoty 605 a teď mám Toyotu Carinu E a musím uznat že je Peugeot rozhodně i poruchovější. Zatím jsem neměl na voze jedinou závadu a to ho mám již druhý rok a má najeto 89.000km. Brzdové destičky mají stále ještě 5 mm, což je asi polovina původní tloušťky. U Peugeotu mi zařvaly destičky po 30.000km a kotouče po 90.000km. Zkrátka Toyota má podle mě minimální provozní náklady a to je pro mne rozhodující.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Pallas1"
27. 3. 1999 14:08
Re: Ty chytráku s tou 406-kou
to Brázdič: ja som písal svoje dojmy, lebo ma na to vyzvali (Ríša, Martin a Hop), samozrejme každý ďalší názor je vítaný. Nie som zaujatý voči Avensisu (resp. nebol som, priam som sa tešil, že to budem môcť porovnať - bola to vtedy novinka a zvonku sa mi až na predné svetlá Avensis limuzína páči). A práve preto som bol potom velmi rozčarovaný, mohol som totiž tieto autá porovnať tesne po sebe (vlastne som potom párkrát presadal z Avensisu do 406ky a zasa naspäť). 406-ku nemám, ani som nikdy vlastnú nemal, aby si si nemyslel, že vychvalujem to čo mám doma. čo sa týka jazdných vlastností, tak najviac ma zarazila tá ZÁLUDNOSŤ Avensisu, proste to, že v kritickej situácii stratíš nad autom kontrolu. A to sa nedá povedať o 406-ke. Neviem, či porovnávaš Avensis a 406-ku s rovnakým výkonom motora, alebo benzín s dieselom, ale nesúhlasím s tým, že Avensis lepšie sedí na ceste.


Čo sa týka tých brzdových platničiek a kotúčov, tak to tiež môže byť subjektívne. Ináč sa opotrebovávajú na aute s ABS a bez neho, ak si mal 406-ku s 3.0 V6 a Avensis nejakú 1.6, tak to môže byť tiež ten rozdiel. Aj tak si myslím, že ide o dĺžku brzdnej dráhy, a nie o to, kolko vydržia platničky. Kotúče si menil na 406-ke pri 90.000 km, na Toyote tolko ešte nemáš najazdených (možno sa tiež prihlásia o slovo pri 90.000 km ?!) Je rozdiel aj v tom, kadial a akým štýlom jazdíš (garantujem, že dokážem zničiť brzdové kotúče na akomkolvek aute po 100 km - stačí prejsť alpský Stilfserpass dvakrát tam a späť, a keď pôjdem dole kopcom na neutrále a so zošliapnutou brzdou, rozpálim ich do červena - nemeckým a holandským turistom sa to tam bežne stáva). Napíš radšej o tom, aké ešte ďalšie poruchy mala tie tvoje Peugeoty (kolko mali km a aké boli staré).


Prevádzkové náklady: za pohodlie sa platí, a ludia vedia prečo. A minimálne prevádzkové náklady má podla mňa Trabant, tam dokonca nemôžeš ani podpáliť ventily.
neregistrovaný "Stano1"
27. 3. 1999 16:35
To Pallas
Ahoj, zabludil som na toto forum ( to vies, japonci !) . Vidim ze v tych skusobnych jazdach zvitazila Xantia. Xsaru si neskusal ? Alebo Civic?

To o tych horucich kotucoch je zaujimave, priznam sa, nenapadlo ma to. Maj sa.

P.S.Ako slape Xsara ?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Stano1"
27. 3. 1999 16:37
Corolla
Ked som vyberal nove auto, obzeral som aj 5-dverovu Corollu. Nepacila sa mi ani trochu.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Pallas1"
27. 3. 1999 16:55
Re: Skúšobné jazdy
Stano, Civic tam vtedy nebol, Xsara áno. Xsara sedela lepšie ako napr. Astra 1.6 16v, ale horšie ako Golf 1.8T (bol toriž v športovej úprave na 16 palcových elektrónoch, so sedačkami Recaro). Väčšinou tam boli autá strednej triedy, takže to sa nedá objektívne porovnať (oproti Avensisu však bola suverénne istejšia).
neregistrovaný "risa11"
29. 3. 1999 08:36
Re: Skúšobné jazdy
Zrovna Golf bych neřekl, že sedí. Je fakt, že ty tady popisuješ zřejmě nějakou úpravu, ale kámoš má úplně novýho. A felicii uthne déle než Golfa.
neregistrovaný "risa11"
29. 3. 1999 08:46
Yaris
Pallas:A co řikáš na novej Yaris? Taky se ti nelíbý? Jinak jmeno jsi napsal správně ;o)
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "hop1"
29. 3. 1999 13:31
Re: Yaris
No sem na něj zvědavej, na cvrčka. Jestli skutečně bude stát (hodně) pod 250 000,- tak to bude bomba. Líbí se mi ľe je ąirokej a nemá dvojitou podlahu, takľe těľiątě je dole. No a zrychlení 0-100km/h za 12 vteřin - to má stejný jako Felicia 1.6. Samozřejmě, asi v tom bude míň místa, ale myslím si, ľe Felda získá velmi nepříjemného konkurenta. Podle toho co zatím vím o budoucí verzi Felicie - nebude to mít lehké. Teď jen jde o to, aby na Yaris nasadili sluąnou cenu a lehce zainvestovali do reklamy. Výsledek by mohl (i přes český konzervatismus) předčít leckterá očekávání. Já osobně bych ąel tvrdě do reklamy a tvrdě srovnával Yaris s "běľným automobilem" - ne náhodou podobným Felicii. Je to sice ohraná písnička ale v čechách zabere daleko víc neľ věci typu Clio II nebo Citroen či Bora. Přece jen jde o "lidový" vůz a cílová skupina spíą počítá neľ aby snila. Takľe pokázat na celkově niľąí provozní náklady!!! Při stejné pořizovací ceně a podobné uľitné hodnotě.
neregistrovaný "hop1"
29. 3. 1999 13:40
Re: Yaris
Píąe se samozřejmě "konzervativismus, předčíd a poukázat". Nějak mi dneska ta čeątina nejde ;-)))
neregistrovaný "Pallas1"
29. 3. 1999 21:53
Re: Yaris
to Hop: oproti terajšej Felicii je Yaris vovnútri ovela priestrannejší. Skúšal som aj zadné sedadlá, je to O.K.
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
29. 3. 1999 17:31
Re: Yaris
Ja uz jsem byl testovat Yaris, dokonce uz jich bylo nekolik prodano. Cena je 279tis. za zaklad, coz je tridverak s motorem 1,0l VVTi 68PS. Palubni deska uprostred a velikosti si ho predstavte jako Mercedes A. Jizda vykon zatim nebudu hodnotit, jsem pozvanej jeste na jedno testovani (delsi) ted jsem akorat objel parkoviste.
neregistrovaný "Pallas1"
29. 3. 1999 21:52
Re: Yaris
to Ríša: musím uznať, že Yaris je vo svojej kategórii na úrovni. Obzeral som ho v Ženeve (dokonca mi dali aj batoh s nápisom Yaris). Jediné čo sa mi nezdalo, bolo to "myšacie kino" - tachometer utopený v prístrojovke, trochu to ťahá oči. Neviem, aký to má vplyv na oči vodiča v noci. Na druhú stranu, je to zase niečo nové, luďom sa to bude páčiť.
neregistrovaný "hop1"
30. 3. 1999 22:26
HS2K
Pánové, je to sice trochu off-topic, ale jukněte sem, stojí to za to. Pak mi řekněte co vy NATO ...
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Stano1"
31. 3. 1999 05:30
Re: HS2K
SUPER, ale kto na to bude mat?
neregistrovaný "risa11"
31. 3. 1999 09:38
Re: HS2K
Je fakt super. Nepřipomíná Vám to náááhodou ty studie nový Celicy na celica.com.
neregistrovaný "vitez"
31. 3. 1999 13:14
Re: HS2K
Super, ale co to dělá tady, vždyť je to HONDA?
neregistrovaný "hop1"
31. 3. 1999 14:04
Re: HS2K
To jen abysme neusnuli na vavřínech :-))) Uľ se těąím na novou Celicu/Supru (pořád nevím jak to s nima bude).
neregistrovaný "risa11"
31. 3. 1999 09:47
Stano
Vždy někdo. My asi určitě ne. Bohužel.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
1. 4. 1999 15:01
Camry-chladič
No jo když ho měl za***nej tak to je jasný to můžeš mít vrtuly z helikoptery a neuchladíš ani prd. Jinak co to bylo za servis, že mu zkontrolovaly termostat, náplně, hadice a já nevim co ještě a nenapadlo je tohle??? Fakt divný.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
1. 4. 1999 15:03
Celica
Jinak dneska jsem kluci jel ze svoji Celicou 1.8 rychlostí 350km/h a ještě mohla.
Rozbalit vlákno
28
neregistrovaný "hop1"
1. 4. 1999 19:59
Re: Celica
Coľe?!? 350 km/h :-)))) To ses na letiąti přivázal za letadlo? Nebo ti to chcíplo na přejezdu a zrovna tamtudy projíľděl japonskej ©ikanzen a nabral tě na radlicí? Nebo ti něco spadlo na hlavu? 8-)))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
1. 4. 1999 21:14
Re: Celica
risa: krasne to napsal HOP :-))) HOPe docela jsem se pobavil!! Riso 250? a jeste mohla? 250 je mozne ale uz nemohla, ten muj dvoulitr se zastavuje na rovince podle tachometru mezi 240 a 250 km/h.
neregistrovaný "risa11"
2. 4. 1999 08:32
Re: Celica
Apríííííííííííííííííl chlapci. :-)))))))
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
5. 4. 1999 23:47
Re: Celica
Risa: dobry to se ti povedlo !!!
neregistrovaný "risa11"
6. 4. 1999 09:33
Re: Celica
No byli jste jediný z koho jsem si utáhl. :)) Jinak kdo byl "ve" Brně v pondělí? Vlasto jaký to bylo?
neregistrovaný "vlasta111"
6. 4. 1999 10:08
Re: Celica
Suuuuper, az na organizaci, nikdo nic nevedel. Absolutne nechapu, co vydrzi Corrado v zatacce (zatim se seriovym podvozkem). Uz aby privezli snizenej !!! Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
7. 4. 1999 08:22
Re: Celica
Počkej počkej ty máš taky corrado ne?? Doufám-že nemyslíš to svoje ;)
neregistrovaný "vlasta111"
7. 4. 1999 08:34
Re: Celica
No jasne, ze myslim svoje. Na okruhu se jezdilo mimo jine s vlastnima karkama. Vlasta
neregistrovaný "risa11"
8. 4. 1999 08:33
Re: Celica
No tak to mě štve dvojnásob, že jsem tam nebyl. To bych ti předvedl jak sedí celica :)) ... ta moje spíš nesedí :)). Už máš udělaný pořádně duc duc duc?
neregistrovaný "vlasta111"
8. 4. 1999 08:40
Re: Celica
No, nakej ten sub uz tam mam. Zkousel jsem ten zesik od tebe- super. Momentalne mam zapojeny ten tvuj , 2x sub od Emphaseru a 4 seriovy repro na radio, takze nic moc, ale nejakej kraval to dela. Zrovna pracuju na motoru, takze na hudbu uz nejak nezbyly mergle. Do konce dubna bych mel mit cca 190 PS. Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
8. 4. 1999 16:10
Re: Celica
Hmm teď ti můžu jen slepě závidět já jsem si koupil v prosinci novýho Clariona na CD a teď je duben a já se na něj dívám pořád v krabici. Kdyby náhodou ho někdo chtěl tak stál asi 18 000,-Kč nechám ho tak za 14 000,-Kč. No to jsem odbočil, co dělaš s motorem? Elktriku nebo se v tom šťouráš :)) víc? Mám dobrou pojišťovnu kdyby ti nestačila někdy silnice :)))).
neregistrovaný "vlasta111"
9. 4. 1999 08:06
Re: Celica
Ja nic, davam to znamymu, bude tam delat nejaky upravy na sani, turbu, atd. Rikal, ze je to bude o jednu rychlost lepsi (zrychleni na 4 jako ted na 3). Sem zvedavej, na to kolik to stoji by to melo litat jako prase. Vlasta.
neregistrovaný "vlasta111"
9. 4. 1999 08:08
Re: Celica
K ty pojistovne: asi pred 3 tydny mi prasklo celni sklo od kaminku, tak sme to nahlasili na ruceni u CP a zatim ... nic. Sklo me stalo desitku a pojistovna dela mrtvyho brouka. Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
9. 4. 1999 09:01
Re: Celica
S tou pojišťovnou je nejlepší pořád tam volat a chodit. Já vim je to pakárna, ale chlapa už budeš srá... tak ti to raději vytopěj ;)
neregistrovaný "risa11"
9. 4. 1999 08:59
Re: Celica
No jooo proto se ti předtim na tom Fordu vysypalo turbo viď?? Úpravy lopatek a ono to pak moc nevydrží že jo? Nemá tě náhodou známej jako pokusnýho králíka :))?
neregistrovaný "vlasta111"
9. 4. 1999 09:14
Re: Celica
Sierru jsem koupil uz naladenou od Wolfa - myslim, ze to umej. Ale mela najeto uz 120tis. a tocilo to 10.000 ot/min a to turbo bylo uz slusne nacaty. Corrado mi bude ladit frajer, co jezdi MR v rallyecrossu s Golfem G60, takze o tech turbech asi neco vi. Po ty uprave co tam bude delat, rikal ze vydrzi min. 50tis. (turbo), pak se musi repasovat (15tis. Kc). Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
10. 4. 1999 10:26
Re: Celica
No tak to je fakt super cena za tu repasy. Tak až to budeš mít tak napiš. Tohle musim vidět a hlavně slyšet ;).
neregistrovaný "vlasta111"
12. 4. 1999 08:51
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
Zda se ti to moc nebo malo? Nova G60 stoji 3200DM,

takze jestlize repasi za 15tis. Kc udelas skoro stejnej efekt jako kdyz koupis novy, tak se mi to nezda moc( pri normalni repasi bez zvysovani tlaku a vykonu by melo vydrzet cca 70tis. km). Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
13. 4. 1999 15:22
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
No ta cena je právě fakt dobrá. Já vim právě, že normálně stojí turbo kolem 70 000,-Kč takže to je fakt super. Jestli, ale mě se podaří kup tak ti stejně nathnu zadek :-)))))))))))) no i když tobě možná ne.
neregistrovaný "vlasta111"
13. 4. 1999 16:33
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
No jo, takze nova Supra, ze jo? Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
14. 4. 1999 08:36
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
:-))))))))))))))))). Neboj mě 99% aut nevyjde.
neregistrovaný "risa11"
14. 4. 1999 08:46
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
Jo jinak Vlasto mám pro tebe v Kanadě taky Supru, ale ta je fakt jen pro tebe.... má 480 HP protože je mi jasný, že tobě by v základu těch ubohejch 330 HP nestačilo. ;) Je rok stará /mladá/ a vychází zhruba na 1 400 000,-Kč, ale ty máš slevu to je jasný :)) ............. no ale fakt vypadá dobře
neregistrovaný "vlasta111"
14. 4. 1999 11:33
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
No jasne 1 400 000,- to je cena pro me jako delana, ale tu slevu bych potreboval tak 90% !! Jinak doufam, ze me svezes. Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
15. 4. 1999 08:31
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
No tu slevu bych taky potřeboval tak nějak. No sice tomu pořád moc nevěřim, ale člověk nikdy neví. Nejedeš na rallye Paramo do Liberce? Pojede tam Martin/Toyota s feldou :-) tak se na něj zajedu podívat.
neregistrovaný "vlasta111"
15. 4. 1999 08:46
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
Kdy se jede? Jestli do konce dubna, tak urcite ne, pac auto mit este nebudu. Uz z toho mam slusnou depku.Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
16. 4. 1999 08:50
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
Jo jede se do konce dubna. Teda jestli to neprotáhnou. Začíná se dneska :). No tak se dívej aspoň na TV já tam udělám nějakej průser a až mě vemou do záběru tak Vám zamávám ;). Beru sebou kanďák z olejem... to budou snímečky :)))
neregistrovaný "hop1"
15. 4. 1999 09:54
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
A ľe se nepochlubil, lump jeden :-)))
neregistrovaný "risa11"
16. 4. 1999 08:54
Re: Ty vole uz sem musel ten subjekt zmenit
No mě se pochlubil a já mám pocit, že ti nějak zlobí pošta protože jsem ti posílal nějaký ***ky a vrátilo se mi to. Jinak jsem včera z Martinem mluvil tak říkal, že je ta trať super rychlá a místama taky super rozbitá. Škoda jen, že bude pršet a tam možná i sněžit. Dneska tady padal sních natož pak v Jablonci nebo Liberci. No nic jen doufám, že skončí nejhůř druhej .. těsně za Dolákem :o
neregistrovaný "risa11"
2. 4. 1999 08:50
Yaris
Do Yarise se má montovat navigace i u NÁS pozor jen za 8 000,-Kč. Teď ještě aby to u nás bylo co platný.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "vlasta111"
2. 4. 1999 08:59
Re: Risa
Riso, dostal si mejlik? Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
2. 4. 1999 13:24
Re: Risa
Jo já zapomněl už jdu psát sorry. :-o
neregistrovaný "Dalin"
7. 4. 1999 12:41
Toyota Celica
Nemohl by mi tady někdo poradit, jaký se dělaly verze a jaký motory se dávaly do Celic okolo roku výroby 1993? Kdyby bylo něco obsáhlejąího, případně nějaký manuály, popisy a byly by jste mi to ochotní poslat na e-mail, tak díky. E-mail: Dalibor.Benych@seznam.cz. Soused si jí chce koupit, tak mu chci pomoct s nějakýma informacema. Díky.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
7. 4. 1999 22:57
Re: Toyota Celica
Jestli jsi z Prahy tak ti je muzu pujcit
neregistrovaný "Dalin"
8. 4. 1999 06:52
Re: Toyota Celica
Díky, ale bohuľel z Prahy nejsem. Spíą by mě zajímaly ty modifikace a motory do nich osazovaný. Nevím do kdy se vyráběla Celica, jakou soused chce, ale je to ten typ před GT - 4 s vyklápěcíma světlama.
neregistrovaný "risa11"
8. 4. 1999 08:29
Re: Toyota Celica
Poslední mrkačka se dělala od 90-94 roku. Motory tam byly 1.6 a 2.0. Navic se dělal speciál Toyota Celica 4WD Carloz Sainz Limited ta měla dvoulitr v turbu. Americká verze měla motor 2.2, ale byl určenej fakt pro amíky takže to byl jako náš dvoulitr :)). Jediný co mu rozmluv je ta 1.6 motor. To je bohužel jeden z nejhorších motorů od Toyoty , ano i to se může stát :((. Nestačil na tu "těžkou" celicu a sral se mu vršek. Jinak podle mě je to ještě dneska jedno z nejhezčích aut u nás.
neregistrovaný "Dalin"
8. 4. 1999 08:39
Re: Toyota Celica
Dík za info - zrovna chce blázen jenom 1.6 (tuąím ľe říkal něco o Sti nebo něco takovýho). Prej 2.0 moc ľere. No kdyľ si chce koupit Celicu, tak alespoň s nějakým motorem, co tomu autu nebude dělat ostudu ne (viz. Octavia + motor 1.4i). Zkusím mu to rozmluvit...
neregistrovaný "risa11"
8. 4. 1999 16:06
Re: Toyota Celica
No STi to je přesně ta "šitka" co dávaly i do corolly, tam to stačilo, ale na celicu to je fakt prd. Proto teď dávají do těch novej celic 1.8 a ta už je dobrá (mám jí). No spotřeba je asi tak o litr miň to je pravda, ale až se bude chtít předvíst a natrhne mu * Felda 1.6 tak to nasere nemyslíš?? No já vim Felda možná ne, ale ...
neregistrovaný "King Of The Road"
12. 4. 1999 10:30
Toyota-design
Zdravím toyotisty. Měl bych pár poznámek k "originalitě"designu nových modelů toyoty a spol. Podívejte se zpředu na nový yaris. A podívejte se na Hondu civic. Co vidíte? Podívejte se na Lexus 400. Potom na Hondu Legend. A nakonec bonbónek: Lexus IS200 a Honda S2000. COPAK VIDÍTE? Skoro to samé. Toyotu uznávám, ale mohla by čerpat inspiraci zase chvíji někde jinde. Ocením vaše rozumné názory.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
13. 4. 1999 16:10
Re: Toyota-design
Jo jo máš pravdu. Zrovna jsem se o tom bavil s kámošema přesně tohle dělá i Daewoo /Lanoz/. Jenomže nám to připadá, že toyota něco vyvíjí a zkouší a tyhle opičáci /kromě Hondy/ to obšlehnou a bez nějakýho vývoje to vyroběj a buch na trh a pak se to sere a sere. Málokdo třeba ví, že toyota prodala Hondě to jejich slavný proměnlivý časování ventilů a sama používá daleko lepší technologii akorát to bere jako samozřejmost a nestaví na tom reklamní kampaně. Mimochodem docela jsou si podobní stará corola ze starou Astrou. I když tady je to asi náhoda nebo taky ne?
neregistrovaný "HanaS"
13. 4. 1999 17:53
Corolla kombík 1.4
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "HanaS"
13. 4. 1999 17:58
Corolla kombík 1.4 versus Felda kombík
Prosím o pomoc - můžete mi někdo pomoci:

Mám prodat Feldu 1.3 50kW kombík po 3 letech a 45 tis. km (dobrá, spolehlivá, prostorná, ale moc hlučná, nejsem moc na luxus) a koupit novou Corollu kombík s motorem 1.4? Co byste udělali vy?
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "risa11"
14. 4. 1999 08:40
Re: Corolla kombík 1.4 versus Felda kombík
Hele nevim kolik za ni chceš, ale jestli na tom nechceš vydělávat tak na ní mam okamžitě kupce. Koupi jí třeba dneska. Jestli chces tak mi zavolej 0602/88 62 77. Dám ti číslo na něj a domluvíte se. Corollu chceš novou?
neregistrovaný "HanaS"
14. 4. 1999 09:00
Re: Corolla kombík 1.4 versus Felda kombík
Risa: S tim prodejem Feldy tak rychle nespecham, ale telefon si beru. Corollu chci novou.
neregistrovaný "risa11"
15. 4. 1999 08:25
Re: Corolla kombík 1.4 versus Felda kombík
Brnkni mi nebo napiš kolik za ní budeš chtít, případně kdy jí budeš prodávat.
Avatar - petous
16. 4. 1999 14:03
Yaris
Testnul jste už někdo nového Yarise ? Co říkáte zrychlení 0/100 za 12s ? Na litr je to dobrý ne?

Dneska ho snad vyzkouším.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "risa11"
19. 4. 1999 08:29
Re: Yaris
No dalo se to čekat, podle toho kolik váží. Já myslim, že na tu stovku to neodráží to prvotní zrychlení myslim, že do těch 60km/h to bude "hraboš". Ještě jsem v tom nejel tak nevim.
Avatar - petous
19. 4. 1999 14:09
Re: Yaris
Už jsem ho testnul, bohužel jen ve čtyřech osobách, ale je to opravdu velice svižný, docela mně přesvědčil.
neregistrovaný "risa11"
20. 4. 1999 08:24
Re: Yaris
Jak jste se tam vešli všichni čtyři? Co hlučnost? No a tvoje první dojmy dobry, špatný nebo...
Avatar - petous
21. 4. 1999 15:25
Re: Yaris
Vešli jsme se celkem v pohodě, ono to na fotkách vypadá mnohem menší než ve skutečnosti. Hlučnost je minimální. Odpružení perfektní, nic nevrže, necinká apod. Akcelerace mně příjemně překvapila. Má to rádo otáčky, při 80 to točí 3000 otáček, ale na spotřebě se to zřejmně neprojeví. Je to dané tím VVT-i systémem.
neregistrovaný "hop1"
21. 4. 1999 15:08
Re: Yaris
Jo, byl jsem v neděli v Lipsku na autosalonu a do Jarise sem si sednul. Je to SUPER! Kdyľ si pohodlně sednu za volant, tak se pohodlně vejdu taky na zadní sedačku. Čili čtyři dospělí vyąąího vzrůstu skutečně nejsou s tímto autem problém. Je ovąem pravdou, ľe v kufru pak zbyde místo tak na čtyři malinkaté ba»ůľky. Zpracování vypadá velmi pečlivé a vcelku "neoąizené" - teda podle měřítek této kategorie. Rozhodně za tu cenu super auto. Jen doufám, ľe bude mít i prodejní úspěchy. Bohuľel uľ dávno neplatí ľe dobré zboľí se prodává samo.
neregistrovaný "risa11"
19. 4. 1999 08:31
Martin
Tak jak to tam dopadlo. Dolák nejel takže jsi byl nakonec první doufám :)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
19. 4. 1999 08:35
rallye
Jak to tipujete? 1.Sainz 2.Auriol 3.McRae asi takle to dopadne ;)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
20. 4. 1999 08:46
rallye
Tak co tomu řikáte Citroeny první to mi fakt vyrazilo dech. No a musim uznat, že osmý místo Octavie mě překvapilo taky, ale spíš mile.
Rozbalit vlákno
13
neregistrovaný "hop1"
21. 4. 1999 15:27
Re: rallye
Tak nakonec 1.Bugalski 2.Auriol 3. Makinen, Sainz aľ devátý (nějaké problémy na posledních dvou RZ). ©kodovky tradičně nedojely, tentokrát elektronika (Schwarz) a palivový systém (Sibera). Gargulák čtvrtý v enkách!
neregistrovaný "risa11"
22. 4. 1999 08:50
Re: rallye
Hope určitě dojel Sainz? Jinak slušný fotky z rallye Paramo. Kde jsi tam stál? Nikde nikdo jenom auta a ty :)
neregistrovaný "hop1"
22. 4. 1999 11:14
Re: rallye
Ty moje výsledky byly po poslední erzetě, nicméně Sainzovi odeąel řemen větráku (?) a nedojel do časovky - takľe odstoupil.
neregistrovaný "Dalin"
22. 4. 1999 11:35
Re: rallye
Řemen větráku ??? Toyoty ho nemaj elektrickej (nebo dvojitej elektrickej). To jsem snad v závodním autě pod kapotou jeątě neviděl (Corolle WRC jsem pravda jeątě na větráky nekoukal).
neregistrovaný "crowbar"
22. 4. 1999 12:35
Re: rallye
pokud ja vim tak carlosovi prasknul remen od alternatoru takze po chvili byl bez stavy a tu asi tech 300 koniku potrebuje. ma nehoraznou smulu, ale jeste jim to vsem ukaze a bude letos mistrem sveta. to je tutovy protoze je bezkonkurecne nejlepsi pilot soucasnosti a nebyt waltera röhrla tak bych rekl vsech dob.
neregistrovaný "hop1"
22. 4. 1999 13:11
Re: rallye
Na www.tte.de píąou "fan belt", ale taky se mi to nezdá. Dál píąou ľe díky tomu měl "lack of power", na posledních 2 erzetách stratil několik minut a po poslední erzetě odstoupil. Kdyby neměl takovou smůlu (na začátku měl nějaké defekty) tak by asi vyhrál. Jenľe rallye není "kdyby".
neregistrovaný "risa11"
23. 4. 1999 08:32
Re: rallye
Crowbare těší mě tvoje přesvědčení, že Carloz vyhraje aspoň je nás víc kdo mu drží palce, ale ty smůly je už i na mě moc. Vemte si jen loni ten posledni zavod, 300m před cílem :((. Letos už to vyválel a ač velice nerad tak musim říct, že to podlě mě byla jeho chyba. Je sice fakt, že se dá těžko podle záběrů v TV poznat cela situace, ale .. Jinak jsem samozřejmě přesvědčenej, že to letos stejně vyhraje akorát musí dávat bacha na Citroen :o
neregistrovaný "crowbar"
23. 4. 1999 08:56
Re: rallye
no myslim ze na citroen si bacha davat nemusi az se pojede sotolina tak je nenajdes v prvni desitce jestli vubec pojedou. auriol se pekne po katalanske rally nastval jak je mozny ze znacka ktera jede jenom par zavodu MS (citroen) sbira body tem, ktery jedou cely sampionat (ford, toyota, mitsubishi, subaru..). docela jeho nazor sdilim. at klidne je uvedena jako absolutni vitez ale proc jim za to FIA da 10 bodu ktere jim sou stejne nanic to nechapu.
neregistrovaný "risa11"
23. 4. 1999 09:16
Re: rallye
Co víš třeba má Citrák nějakou tajnou zbraň a teď už bude vyhrávat pořád :)) No jinak máš asi pravdu, že by jim měli dát věnec z buřtů a nechat je :)
neregistrovaný "crowbar"
23. 4. 1999 09:22
Re: rallye
z burtu ne protoze by je pak honil TIX
neregistrovaný "risa11"
23. 4. 1999 09:44
Re: rallye
Jakej TIX?
neregistrovaný "crowbar"
23. 4. 1999 10:00
Re: rallye
TIX je jmeno psa z Ceske sody (Steindler + Ctrvrnicek) kdyz je spina zazrata pusti se na ni TIX
neregistrovaný "hop1"
23. 4. 1999 09:27
Re: rallye
Hele, to s tim "ujídáním" z bodovýho "koláče" to neni zas tak pravda. Body do MS značek dostávají jen týmy přihláąené s vozy WRC. F2 je bodovaná samostatně, takľe body nikomu neubírá. Jiná situace je u jezdců, tam je to podle absolutního pořadí - a tak je to podle mě správně.
Avatar - petous
21. 4. 1999 15:36
Echo
Znáte Toyotu Echo ? Já jsem ji objevil na americkým netu, vypadá jako Yaris s kufrem, má analogové budíky, volitelně automat a motor 1.5 VVT-i 108HP 145N.m. Údajná spotřeba má být cca 5l/100km. Nevíte někdo jestli se bude k nám dovážet? Já bych ji bral všema deseti.
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "hop1"
21. 4. 1999 17:16
Re: Echo
Je to Yaris s kufrem a do evropy se dováľet nebude (alespoň zatím).
Avatar - petous
21. 4. 1999 22:15
Re: Echo
To je škoda, mně by stačilo, kdyby tu 1.5 alternativně nabízeli do Yarise.
neregistrovaný "risa11"
22. 4. 1999 08:43
Re: Echo
Proč připadá ti slabej motor?? Řekni Vlastovy on ti ho nechá upravit fakt vostře. Viď Vlasto ;)
neregistrovaný "vlasta111"
22. 4. 1999 11:59
Re: Echo
Jen se smej, zejtra nebo v sobotu pro ten svuj zazrak jedu, tak sem zvedavej!! V.
neregistrovaný "risa11"
23. 4. 1999 08:38
Re: Echo
No tak to musíš hned referovat jak ti to běží. To se na to přijedu podívat i když by jsi klidně mohl udělat "zkušební" jízdu ke mě :o. Zrovna teď bych pro tebe měl Celicu 2.0 TWIN CAM na super kolech motor by jsi nechal poladit na tvejch 300HP :)).
neregistrovaný "vlasta111"
23. 4. 1999 08:43
Re: Echo
Hmm, skoda, ze uz mam todle. Hele pristi tejden mam dovolenou, budu az v patek odpoledne (30.4.), takze jestli budes mit o vikendu cas, muzu zaject (nebo ty). Vlasta.
neregistrovaný "risa11"
23. 4. 1999 09:13
Re: Echo
To beru.
neregistrovaný "risa11"
22. 4. 1999 10:53
Sainz
Tak jsem zatim všude četl, že nedojel? Nikde nikdo neřiká proč.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Dalin"
22. 4. 1999 11:01
Re: Sainz
Teď jsem zabloudil na nový server www.rally.cz a tam píąou (nehledě na to, ľe si pletou Trinera se Siberou), ľe Sainz odstoupil v poslední RZ kvůli poruąe elektroniky.
neregistrovaný "risa11"
23. 4. 1999 09:12
policie
Tak jsem se vrátil z Prahy a i když tam jezdím docela často a už mě máloco překvapí /kromě těch neustálejch kolon/ tak teď jsem se vrátil překvapenej docela dost. Vraceli jsme se z kamaradem do Prahy v Žigulíku :)) protože jsme vyměnily benzínový čerpadlo a on nám odešel alternátor :-)). No a jak jsme se tak vraceli a žígo jelo jenom na baterku, tak nás lapli. No a takový ty keci: jakto, že vám svíti jenom jedno světlo a ještě jedete jako prasata. Furt chtěl ukázat jak nám to teda svíti a bliká až se ta baterka vybila totálně, že už šel jen motor. No tak jsme zaplatily pokutu , ale bločky jim nic neříkaj vzali prachy a vodšláply to. No a mi pokračovaly tentokrát už úplně bez světel no a lapli nás další a co myslíte? Další pětikilo a prd a byli v *. Takže po této zkušenosti uvažuju, že půjdu dělat k policii protože když si představim, že každej deset minut drapnu někoho a každýmu druhýmu nedám bločky tak to je vejvar jako prase. Je zajímavý, že se tohle děje v Praze protože jinde i přes ukecávání, že bločky nechceš tak ti ještě vyhrožujou, že je chceš podplácet. Zajímalo by mě jaký s "nima" máte zkušenosti Vy?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "hop1"
23. 4. 1999 09:35
Re: policie
S těma poliąema je to jednoduchý. Kdyľ vás zkásli tak to vysílačkou poslali svejm kamarádíčkům a ti si na vás taky smlsli. Neměli ste jim dávat ľádný prachy. Příątě si vemte sloľenku.
neregistrovaný "risa11"
23. 4. 1999 09:44
Re: policie
No tak to je síla. Upřímě řečeno mi jsme byli rádi, že nás nechali jed. Kdyby to někdo točil tak by se musel smíchy umlátit.
neregistrovaný "hop1"
23. 4. 1999 09:51
Slalom
Jedete někdo zejtra nebo pozejtří na slalom?
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "risa11"
23. 4. 1999 10:00
Re: Slalom
No já budu Hope dělat slalom doma v kuchyni :)). Ty jdeš přímo bojovat?
neregistrovaný "crowbar"
23. 4. 1999 10:01
Re: Slalom
pojedu se podivat ale ne do horovic to neni slalom ale sprint po letisti. lepsi to bude urcite ve strasicich v nedeli. muzeme se tam sejit.
neregistrovaný "hop1"
23. 4. 1999 10:51
Re: Slalom
Modrostříbrná Toyota 4Runner jako doprovod a tmavoąedá Mazda 323 HB jako "ostré" auto. Budeme na ní jezdit dva. Bohuľel zatím nemám tu MR2-ku :-):(
neregistrovaný "hop1"
26. 4. 1999 01:43
Re: Slalom
Tak sem tě tam nenaąel. Měls pravdu, v sobotu to byla vcelku pakárna, zato v neděli se mi to líbilo. Aľ na to počasí. Jinak zaloľil jsem rubriku Slalomy pod Rallye.
neregistrovaný "risa11"
27. 4. 1999 08:37
car
Vlasto tak jak auťák už ho rveš :-O nebo ti to ještě nedal do kupy.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Martin/TOYOTA"
30. 4. 1999 00:00
Yaris
Tak se jsem si dnes byl prezit Yarise. Moje prvni km (150) jsou provazeny nadsenim. Je to velice vydarene auto pro mesto. Kdyby z Vas mel nekdo zajem rad ho predvedu. Jinak Toyota je na roztrhani a kdyby jste si ho ted nekdo objednaval tak termin dodani bude az cervenec/srpen. Prej jestli vydrzi takova prodejnost aspon do pozdima tak je toyota nejlepsi zahranicni prodejce v CR. Az s nimj najedu aspon 1000 km tak se rozepisu vice, ale zatim je to super auto!!!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "hop1"
30. 4. 1999 22:35
Re: Yaris
Jé, tak to se musím za tebou vypravit! Aľ budu mít v robotě trochu klid tak se ti ozvu. Já sem v ní seděl (staticky) na autosalonu v Lipsku a moc se mi to líbilo. ©koda ľe takový auto nepotřebuju :))) hned bych si ji koupil...
Avatar - petous
30. 4. 1999 22:56
Re: Yaris
Po testovací jízdě u dealera Toyoty na mne Yaris tak zapůsobil, že jsem přesvědčil tchána, aby si ho rovnou objednal. 15. června by už měl stát v garáži. Vybírali jsme mezi 206, Cliem, Corsou, Puntem, Swiftem a Felicii, ale Yaris to vyhrál na celý čáře.
neregistrovaný "King Of The Road"
30. 4. 1999 13:05
Toyota x Honda
Omlouvám se, že Vám zasahuji do debaty o slalomu apod. Před časem (tady ty příspěvky tak letí, že to bude tak 5 stran zpět) jsem se dotazoval, co si myslíte o posledním trendu toyoty - kopírovat styling hondy. Z vaší strany bylo ticho po pěšině, až na jednoho, který ale evidentně nepochopil, o co go. Třeba budete teď upovídanější. takže: Lexus 400 je poměrně zdařilou kopií Legendu, Yaris se v čelních partiích velmi inspiroval japonskou verzí civicu a nakonec bombastický IS 200 je dokonale obkreslenou Hondou S 2000. Co vy na to? A zajímalo by mě, kde přišel onen zoufalec,( který mi odpověděl) z vašich řad na to, že toyota prodala hondě licenci na VTEC, protože prý měla ještě lepší systém. A jaký? Myslím si, že není od největšího jap. výrobce zrovna nejlepší vizitkou přebírání stylingu hondy.
Rozbalit vlákno
11
neregistrovaný "risa11"
30. 4. 1999 14:41
Re: Toyota x Honda
Zoufalec seš leda ty protože jsi to nepochopil ty. Jestli tady někdo kopíruje tak to jsou ty hurá akce ostatních automobilek. Toyota něco testuje a všichni okolo to prdnou hned do oběhu a pak čuměj jak telata, že se tohle sere a tam to nedrží apod. Toyota má oproti Hondě velice slušnej tým na vývoj nových modelů a nemusí to krást jinejm jak to dělá Honda. A o tom časování ventilů a prodejem licence si můžeš přečíst tak dva v Autotipu. Toyota má totiž velice podobný systém např. i nový Yaris, ale nemusí to mít jako hlavní reklamu jako Honda která tlačí jenom VTEC. Nepopírám, že dělá Honda špatný auta, ale s tim kopírováním to máš zpřeházený.
neregistrovaný "hop1"
30. 4. 1999 22:32
Re: Toyota x Honda
Jo, aľ budete číst Ríąův příspěvek, tak si nezapomeňte domyslet slova který tam v zápalu boje zapoměl napsat ;-)) .... Sorry, Ríąo ;-))))
neregistrovaný "hop1"
30. 4. 1999 22:30
Re: Toyota x Honda
Já si na ten dotaz pamatuju. No, co bych k tomu řekl - já si zas aľ tak nemyslím, ľe by design Toyoty nějak zásadně kopíroval Hondu. Máą pravdu v tom, ľe některé prvky jsou si podobné, ale kdyľ se podíváą na modely japonských značek pro japonsko tak tam těch podobností najdeą víc i u jiných značek neľ Toyota a Honda - nazval bych to japonskou ąkolou designu. Máą kus pravdy v tom, ľe Toyota u některých modelů designérskými nápady přílią nehýří. Ale opravdu si nemyslím ľe by zrovna obkreslovala od Hondy. Mimochodem Yaris je spíą kopií Renaultu Twingo neľ čeho jiného. Takových příkladů by se dalo v historii najít víc, kdy Toyota začala vyrábět "kopii" nějakého úspěąného auta. Větąinou "lepąí" kopii, protoľe se dokáľe poučit z chyb druhých. A s tím prodejem VTECu Hondě je to pravda. Toyotí systém se jmenuje V-VTi a je lepąí v tom, ľe nastavuje vačky plynule, na rozdíl od Hondy, která má jen dva (nebo tři?) reľimy. Lidi co maj motory VTEC, zvláą» v motorkách, ti to potvrdí - motor v niľľąích a středních otáčkách nic moc, pak je "díra", kdy si myslíą, ľe uľ to víc nepude a pak se přestaví vačky a auto vyletí jak zběsilý. Dělaj to hlavně ty starąí motory, u motorek je dokonce to přestavování vaček slyąet. Jinak aby sis nemyslel ľe Toyotu vychvaluju do nebes - ty nejlepąí motory vľdycky koupili od Yamahy. Ono to není moc známý, ale Yamaha kromě výroby hudebních nástrojů a motorek uľ řadu let provádí obsáhlý výzkum a vývoj motorů pro ostatní automobilky. Namátkou motory Ford-Zetec jsou od Yamahy.
Avatar - petous
30. 4. 1999 23:02
Re: Toyota x Honda
Která motorka má podle tebe VTEC ?
neregistrovaný "hop1"
30. 4. 1999 23:26
Re: Toyota x Honda
Můj známej měl nějaký devítikolo Hondí. Já do motorek moc nedělám, tak ti teď přesně nepovím. Ale fakt to bylo slyąet, takový zachřestění a pak straąná rána do zadku a 180 na tacháči ...
neregistrovaný "King Of The Road"
3. 5. 1999 11:58
Re: Toyota x Honda
Teď se to tu dobře mele. Tak to mám nejraději. takže znovu:riso:to co jsi psal se trochu míjí skutečností, nezlob se. Jak víš, že má toyota dobrý tým ve vývoji na rozdíl od hondy, a tak nemusí krást u ostatních? Prosímtě CO, KDE, KDY, A KOMU ukradla Honda? A když toyota něco vyvíjí, tak to ostatní obkreslí, vyrobí dřív a pak se diví, že se jim to sere? A CO KONKRÉTNĚ?- vzhledem k hondě?A vzhledem k tomu,že mnou zmiňované modely se objevily na trhu PODSTATNĚ DŘÍVE, než napodobeniny od toyoty, tak to bude asi jinak, než si myslíš. A ještě jedna věc. honda si drží už cca.10-15 let určitý styling,charakteristické linie, profil ap., ve kterém stále pokračuje - jaký styling má toyota? Každý model stejné řady u toyoty je zcela jiný - do jaké míry pohledný, to nechám na jednotlivci. Musím souhlasit s hopem, že "originalita designu" toyoty opravdu stojí za houby. Nesouhlasil bych ovšem s tím, že mají motocykly system VTEC. Sice do motocyklů nedělám, ale nikdy jsem to neslyšel. A není mi také jasné, jak PLYNULE mění systém V-VTi (mimochodem bez prvního V-čka je to název pro sportovní verze Hondy- v současnosti ještě doplňovaný ostřejším TYPE-R)? Co tady lze PLYNULE měnit? A JAK? ...Dále: proměnné časování ventilů má Honda od roku 1987, alespoň přibližně a do aut se montuje od počátku 90.let po prověření v F1. Systémy tzv."vyvinuté" BMW, Roverem, Toyotou a dalšími jsou jen deriváty původního VTEC, VZNIKLÉ V POSLEDNÍCH 2-3 LETECH.
neregistrovaný "King Of The Road"
3. 5. 1999 12:07
Re: Toyota x Honda
Pardon, omylem jsem to odklepnul....Hope, VTEC má opravdu 2 režimy, stejně tak jako "obšlehnutý" Double-Vanos od BMW (double-dvojitý, vanos-vačka). Vysvětli, jak pracuje ten V-VTi. A psal jsi, že je lepší.....Hmmm, lepší bude, až bude podávat z 2,0litrů výkon vyšší než 176kW, z 1,8i/140 atd.atd., to už znáte. Tak co vy na to?
Avatar - petous
3. 5. 1999 12:43
Re: Toyota x Honda
Tak to není. Double Vanos není ani trochu konstrukčně podobný VTECu od Hondy. Double Vanos mění jen časování obou (double) vačkových hřídelů jejich natočením vůči řetězovému kolu. Honda přepíná dvě vačky. Vanosu je podobné variabilní časování třeba u 5-ti vent. motoru Audi 1.8 92kW co používá škodovka. VTECu není podobné nic co bych znal. U motorek Honda velmi krátký čas používala VTEC tak kolem roku 1985, pak zjistila, že ho motorky nepotřebujou.
neregistrovaný "Pallas1"
3. 5. 1999 13:25
Re: Stano, prosím ťa ...
...čo je ešte na Civicu 5D také, čo by stálo za zmienku, okrem prístrojovky potiahnutej koženkou, o ktorej stále básniš? Na mňa Civic pôsobí rovnakým "plastic-look"-om, ako ostatné autá v tej triede, alebo ešte trochu viac. Neporovnávaj Civic s Yarisom, je to úplne iné auto, velkosťou aj cenou.


Súhlasím, že palubovka sa da minimalne obtiahnut slusnou kozenkou, zavolaj teda radšej do Hondy, že keď konštruovali tú ich bombastickú novinku ženevského autosalónu Honda Logo, tak na to zabudli. Rozmermi a velkostou , možno aj cenou (nie som si istý, na Slovensko sa nedovážajú, lebo podla importéra by boli príliš drahé) je Logo podobné Yarisu, ibaže oproti Yarisu je to totálny bakeliťák, a celkový dojem je asi ako z VW Polo ročník 1985, aj je to podobne hranaté - alebo okopírovali v Honde starú Mazdu 121, z ktorej potom bol Ford Festiva a neskôr Kia Pride, ktorá je teraz už tiež za výpredajové ceny?


Pallas


P.S.: BTW, kufor v Logu tiež nie je väčší, než má Yaris.
neregistrovaný "Stano1"
5. 5. 1999 07:36
Re: Stano, prosím ťa ...
Pallas, kde si cital ze porovnavam Civic s Yarisom ? Tam nieto co porovnavat ! Pri zmienke o Yarise som Hondu ani nespomenul.A uz duplom nie nejake Logo, o tom nic blizsie neviem a teda neporovnavam. Povedal som iba to, ze pocas Cofaxu som si vyskusal predvadzaci Yaris, ze v pripade posunu zadnych sedadiel je kufor asi ako v Ticu a ze plastovu palubovku mohli obtiahnut kozenkou. Skor Ti vadi na mojej poznamke to, ze Xsara ju ma tiez iba z lacneho plastu.
neregistrovaný "hop1"
4. 5. 1999 19:14
Re: Stano, prosím ťa ...
Kingu, ty buřiči jeden, VVT-i se u toyoty standardně pouľívá od roku 1991, ne-li dřív. Před ním se poľíval TVIS, ten jenom zapínal a vypínal druhý sací ventil. Jinak to VVT-i PLYNULE mění zdvih ventilů současně s jejich dobou otevření. Principielně se to děje stejným způsobem jako u VTEC, jen to není řízeno dvoustupňově mechanicky od otáček ale plynule na pokyn ECU. A Honda to nepouľívá, protoľe jí to Toyota jeątě neprodala. Jinak kdyby ses zase chtěl ptát v kterým konkrétně autě to bylo, tak 1991 Corolla/Levin 4A-GE 1.6, čtyřválec, 20 ventilů, VVT-i, 160 HP.
Avatar - petous
30. 4. 1999 22:43
VVT-i
Znáte někdo princip fce. variabilního časování ventilů u Toyoty? (natáčení vač. hřídele či co ?).

Dealeři Toyoty tvrdí, že je lepší než VTEC.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Nicola"
1. 5. 1999 19:37
Yaris
Yaris je typickej produkt Japonců. Zkopíruj co můžeš a nacpi do jedný kraksny. Nenašel jsem na Yarisu jeden jedinej původní nápad a navíc ta cena, existujˇí nejmíň tři konkurenti, který jsou levnější a ukázali, že i kvalitní. Ty přemíry plastů vevnitř brrrrrrr, no prostě Japonec.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - petous
1. 5. 1999 22:14
Re: Yaris
Co palubovka, od koho zkopírovala Toyota tu optiku ? Palubovku by si chtěl (nebo la) ze dřeva ? Nebo z čeho, když se ti plasty nelíbí. Napiš tz tři konkurenty, a taky třeba v čem jsou lepší.
neregistrovaný "Stano1"
2. 5. 1999 14:38
Re: Yaris
Palubovka sa da minimalne obtiahnut slusnou kozenkou.
neregistrovaný "Stano1"
2. 5. 1999 14:40
Re: Yaris
Este nieco - sedel som v tom na predvadzacke v Blave . Vpredu kolega 190 cm, vzadu mensi - 185 cm. Sedadla vzadu, do kufra horko-tazko kufrik na stojato.
neregistrovaný "risa11"
3. 5. 1999 08:53
Stano
Tak to je zajímavý, že minule jsi tady psal jak je tam dost místa. Co chceš po Yarisovy vozit skřině? Do Porsche se ti taky vejdou jen golfový hole a je větší.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
3. 5. 1999 09:04
Nicola
Tak mi ty tvoje tři konkurenty ukaž. A to že jsou levnější? Za pět let to máš na opravách zpátky a protože každej z nás jezdí už v ojetym autě tak se ti to vrátí naopravách ještě dřív. A teď mluvim ze zkušeností a ne z toho co vyčtu v časopisech. Proč myslíte-že je Amíci tak strašně kupujou i když jsou tak velký patrioti?
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Pallas1"
3. 5. 1999 12:14
Re: Nicola
Amíci síce sú patrioti, ale kupujú aj Toyoty pretože sú lacnejšie než ameriky (nepliesť Toyotu s Lexusom), najmä nižšie príjmové skupiny - takisto ako Hyundai-e, Kie, Protony a svoho času Yugo. Skutoční pracháči však kupujú Saaby, Volvá, Mercedesy, bavoráky, Jaguary... proste symbolom úspešnosti a dobrého postavenia v biznise je v Amerike európske auto, prípadne Lincoln a Cadillac. Doporučujem prechádzku po Wall Street, Lexusy spočítaš na jednej ruke, Toyoty nenájdeš.
Avatar - petous
3. 5. 1999 12:31
Re: Nicola
Když jsi byl v americe, tak určitě víš čím jezdí vedení Microsoftu a Bill Gates. Určitě by si mohl dovolit evropské auto (možná s celou fabrikou).
neregistrovaný "Pallas1"
3. 5. 1999 13:26
Re: Nicola
Bill Gates ma nezaujíma, a celý Microsoft je vadný. Vždy si na to spomeniem, keď musím pracovať s tými ich vírusmi (Windows, Outlook, Explorer...). Neprekvapilo by ma, ani keby Bill Gates jazdil na Velorexe, lebo z tých ich "vydarených" prográmkov sa musí scvoknúť po čase každý...
neregistrovaný "King Of The Road"
3. 5. 1999 15:07
Vtec
Díky za upřesnění ohledně systému Vanos. Jistěže nemůžeš znát nic takového jako VTEC. Ten je totiž patentovaný. Ale všechny tyto systémy mají jedno společné - efekt. Asi bude variabilní časování tak dobrá věc, když se o to snaží dnes kdekdo (sice 7 let od uvedení VTEC v CRX del sol, ale snaží), na rozdíl od GDI, které zas tak poulární není. A váš spor Yaris x Logo: Rozhodně je yaris hezčí, ale to je tak to jediné, co bych o nich řekl, protože jsem ani jeden model naživo neviděl. Až budu mít možnost se v obou posadit a prohlédnout, tak budu soudit. Ale toyotě opět chybí to, o čem jsem psal níže:STYLING. Logo je sice trochu hranatější, než konkurence, ale má honda-look. Žádná honda nikdy nebyla kulatá. A pokud se podíváte na fotky na jap. serveru hondy, po ustrojení spoilery je logo dost slušný dravec - na kategorii miniaut. To yaris je spíš na nákupy (nic ve zlém)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Nicola"
3. 5. 1999 20:21
Risa.........
Riso jses dobrak, Yaris pomalu ještě ani nejezdí a ty už víš, že se nebude opravovat, blahopřeji....... Jinak ty konkurenti (Punto, Polo, Corsa........) Čím jsou lepší? Převezou čtyři lidi a dostatek zavazadel a ne buď dva a hromadu nebo čtyři a nic jako Yaris. Prokázali spolehlivost, jsou designově hezčí a výplně dveří obsahují i látku (v japonsku zřejmě nevědí co to je) a v neposlední řadě cena.......... A úplně naposled jsou z evropy stejně jako já...... (ja vím budete tvdrit, že Yaris vznikl taky v Evropě, ale vychází od japonců) Jinak ty okoukané věci : centrálně umístěné přístroje, posuvná zadní lavice, silně skloněné čelní sklo, vyšší výška karoserie atd. atd. atd. (btw. VVT-i taky Toyota okoukala, jiní už variabilní časování dělají mnohem déle......)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - petous
4. 5. 1999 09:07
Re: Risa.........
V tom případě je nejlepší autobus, převeze 45 lidí, jejich zavazadla a ještě zbyde několik míst pro stání. Doporučuji Karosu, ta je létama dostatečně prověřená.
neregistrovaný "hop1"
4. 5. 1999 19:24
Re: Risa.........
To Nikola: proboha podívej se do učebnic dějepisu, Toyota dělala proměné časování ventilů jeątě kdyľ ty si tahala dřevěnýho kačera po náměstí. A k té spolehlivosti: Ríąa vychází ze zkuąenosti servismana, kteráľto praví, ľe ®ÁDNÁ Toyota není poruchové auto. Na rozdíl od výrobků pana Adama Opela (obzvláą»), Fiatu (poslední dobou se přesunuli z kategorie "katastrofa" do "horąí průměr"), jen to Polo by se jakľ-takľ dalo označit za celkem spolehlivé.
neregistrovaný "risa11"
4. 5. 1999 13:13
king
Tak už nevim jak ti to mám napsat, ale kde bereš TY tu jistotu, že to nekopčí Honda od Toyoty. Tim, že s tim vyjede dřív? Nenech se vysmát tomu nemůžeš věřit ani ty. A k těm výkonům co jsi udával z 1.8 a z 2.0, tak ty už dosahuje ;). Já s ní jezdim.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
4. 5. 1999 13:25
Pallas
Amíci a Volvo chacha. Uznavají BMW a Mercedes to ano, ale tvrdit, že si kupují toyoty protože jsou levné. Hochu máš to taky nějaký popletený. Samozřejmě-že jsou levnější než BMW nebo Mercedes, ale proč se neprodávají více třeba ty Daewo nebo Huynday nebo Škodovky nebo já nevim co. Nakonec ani Hondy se tam tak neprosazují i přes ten jejich "styl" nějak ukrutně. To není cenou. A hlavně mi nesrovnávej Jaguára s Toyotou. Díky.
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Pallas1"
4. 5. 1999 17:59
Re: Pallas
Ríša, musíš čítať to, čo je napísané. Ja som neporovnával Toyotu s Jaguarom, ja som napísal, že aj Jaguar je symbol dobrého postavenia v USA. Toyota nie je v USA prestížnym autom, ani symbolom úspešnosti. To si zrejme uvedomujú aj sami Toyoťáci, a preto tak úzkostlivo oddelujú Lexus od Toyoty. Prečo teraz začínajú vyrábať Lexus off-road a Lexus šporťák? Pretože keby to vyrábali pod značkou Toyota, zákazníci by neboli ochotní zaplatiť vyššiu cenu, Toyota je tam proste zaužívaná ako bežná, konzumná značka pre hocijakého roboša. Z názvu Lexus si môžes domyslieť, na čo asi bol vymyslený, čo má vyjadrovať.


BTW: To isté robia aj dalšie značky: napr. Honda / Acura, Nissan / Infinity a ja neviem kto ešte.
neregistrovaný "Pallas1"
4. 5. 1999 18:04
Re: Pallas
Ríša, a nemyslím si, že to mám nejaké popletené. Kedy si bol naposledy v USA? V akej spoločnosti si sa pohyboval? Je iné počúvať prístavných robotníkov, ktorí snívajú o Toyote Camry, a iné majitela firmy s 500 zamestnancami, ktorého manželka jazdí Lincolnom do obchodu. Môžeme na túto tému ešte podebatovať, možno by si sa divil, čo všetko sa v USA pod značkou Toyota predáva (aké hybridy).
neregistrovaný "risa11"
5. 5. 1999 09:41
Re: Pallas
A ještě k těm hybridum. Toyota je alespoň prodává oproti jiným značkám. Ty máš tušim Opla nebo Ciroena viď?
neregistrovaný "risa11"
5. 5. 1999 09:28
Re: Pallas
Nikdo ti tu netvrdil, že je toyota symbolem úspěšnosti v USA. Já moc dobře vim, že je to samozřejmě Lexus i to BMW nebo Mercedes. V tom je právě velikost toyoty, že má obsáhly všechny vrstvi je jasný, že se chtějí pracháči odlišovat a tak nebudou jezdit v corolle. Právě proto toyota koupila teď i Daiatshu aby snim mohla prorazit ještě víc v nejmenších autech /uvidíme jak jí to půjde/. Sama toyota se soustředí na ten největší trh I v Americe a to je střední vrstva. Tam se prodává nejvíc a tam jsou největší prachy. Takže když už je někdo tak ve vatě, že je mu toyota málo tak má Lexuse. A protože i amíci vědí, že je toyota super kvalitní, ať se Vám to líbý nebo ne, tak se taky super prodává. Jen pro tvojí zajímavost mám tam příbuzný /jako asi každý čech :-) / a tak mluvim ze zkušeností ty možná jezdíš do jinýho města /Deitroit- nebo jak se píše/ a tam to bude asi jiný ne? :o
neregistrovaný "risa11"
4. 5. 1999 13:49
Nicol
1. Punto: tak to jsi napsal(-a) snad ze srandy. 2. Polo: sedni si do Pola a pak do Yarise a porovnej jizdu. Jinak Polo je co se týká kvality určitě jedinej konkurent a taky cena tomu odpovídá. 3 Corsa: je po stránce desingu asi nejhezčí i jízdní vlastnosti jsou skvělí. Tady je vidět dobrý vliv GM otázkou je kvalita. Porovnej 7-10let starýho Opla a Toyotu.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Nicola"
4. 5. 1999 19:16
Re: Nicol
Nevím proč bych si dělal srandu s jakýmkoli z těch tří aut. Co se týče spolehlivosti je z těch tří dokonce Punto nejlepší. Nehodnoť prosímtě podle toho co čteš v časopisech. Jinak nejhezčí z těch tří je právě Punto. Jinak kvalita je naprosto srovnatelná, rozhodně to nejsou plastový krabičky jako Yaris. Kolega má Punto Sporting a kam se na něj Yaris hrabe. Yaris prostě není auto, ale jen heačka pro znuděný paničky.
neregistrovaný "risa11"
5. 5. 1999 09:34
Re: Nicol
No tak jestli tady "hájíš" Punto tak to promiň, ale to jseš úplně někde jinde. Když někdo "útočí" na toyotu s Hondou tak tomu řikám konkurence, ale Punto a Fiat celkově to skutečně nemám co říct. Horší už je snad jen Ford.
neregistrovaný "hop1"
4. 5. 1999 18:03
Ruąno
To se nám to tu nějak rozproudilo ...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Nicola"
5. 5. 1999 11:07
Ještě teď se směju.............
Koukám, že se zaslepenýma lidma plnýma předsudků nemá smysl debatovat. Až se z jakýhokoliv Japonce stane automobil a ne jen objekt slabomyslných , který tvrděj jen něco o spolehlivosti (oni japonci taky nic jinýho nemaj) můžete založit rubriku Japonci udělali auto, ale to se jim asi nikdy nepovede (myslím tím sami bez kopírování, šmírování a kupování licencí a následného vývoje). Jakýkoliv evropský auto a konkrétně Punto (já ho nehájím, ale bráním před útoky neznalců) je lepší než Toyota či Honda atd.. Přeju vám příjemný zážitky za volanty šikmoočků. Stejně se vám pořád směju........ :-)))))))))))
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "hop1"
5. 5. 1999 11:28
Re: Ještě teď se směju.............
Tak, tímto si nám vąem ukázal, ľe ti doąly argumenty. Protoľe předkládat místo fakt řeči o zaslepenosti je ubohost, a inteligentní člověk si to hned otočí proti tobě. Protoľe kaľdá zbraň je dvousečná. A protoľe mě nebaví se tady handrkovat o tom jestli někdo "umí udělat auto" nebo ne, tak se s tebou budu bavit aľ budeą předkládat FAKTA a ne pomluvy. HOWG.
neregistrovaný "King Of The Road"
5. 5. 1999 11:52
Re: Ještě teď se směju.............
Tak to je opravdu hláška: Punto - nejlepší z malých vozů. Nonono, škoda že není možné někoho přes klávesnici proplesknout, aby se probral. Nejlepší je jenom cena. Ale tady, jak vidno, argumenty neobstojí. Ale než punto je lepší i felicie. Jediné, co u punta stojí za zmínku je krátké zpřevodování, které mu propůjčuje skvělou dynamiku. Ale podvozek, kvalita zpracování a materiály? Haha. Tohle chceš srovnávat s cliem, 206kou, polem, yarisem? Možná je jepší než corsa a matiz, ale to je tak všechno......Hope, 1.VTEC - CRX del sol 1990, vyvinut v 1988. To je stále o 3 roky dříve, než VVti, byl aplikovám nejdříve v monopostech F1. Pokud trváš na tom, že se jedná o licenci toyoty, dodej důkaz.....Riso, copak to máš za toyotu, která má níže uvedené výkony?
neregistrovaný "hop1"
5. 5. 1999 13:08
Re: Re:VTEC x VVT-i
Tady je kus textu z historie Celicy - konkrétně tohle se týká roku 1985.
Optimized combustion through

DOHC controlling two inlet and outlet valves per cylinder was

Toyotas main goal. Toyota was very proud on the T-VIS (Toyota

Variable Induction System) which computer-controlled the amount of

intake-air. Below 4.300 rpm all air intakes were half closed, above

automatically opened which caused a equally increasing torque. The

brain of the cooperation between engine and injection is the TCCS

(Toyota Computer Controlled System with L-Jetronic), which

calculated need for petrol depending on rpm, sub pressure and throttle

body position through sensors.
A nevím odkdy je 1991-1990 tři roky :-O A s tím prodejem licence zatím sbírám informace ...
neregistrovaný "hop1"
5. 5. 1999 13:10
Re: Re:VTEC x VVT-i
Jo, abyste nemysleli ľe jsem si to vycucal z prstu, tak tady je adresa: [odkaz]
neregistrovaný "King Of The Road"
5. 5. 1999 13:16
Re: Re:VTEC x VVT-i
Myslel jsem rok 1988. V tomto roce byl systém VTEC patentován a následně byl nasazen do F1. Kdy byl opravdu vyvinut jsem ještě nezjistil. taky na tom pracuji.
neregistrovaný "King Of The Road"
5. 5. 1999 13:33
Re: Re:VTEC x VVT-i
Mimochodem, podle toho, co tam píšeš, mi to systém VVTi moc nepřipomíná, kromě toho slůvka variabilní. Ale mohu se mýlit, nejsem technik. Každopádně Honda se svým VTECem slaví podstatně větší úspěchy, než všichni ostatní se všemi ostatními systémy vč. toyoty, ať už to v prvopočátku vyvinul kdokoliv, stejně to asi uspokojivě nezjistíme. Výkonové možnosti má honda také nejlepší. Nebo ne?
neregistrovaný "hop1"
5. 5. 1999 14:33
Re: Re:VTEC x VVT-i
T-VIS byl předchůdcem VVT-i, byl o něco jednoduąąí neľ VTEC. Jestli něco zjistíme, tak to teda nevím ;-) ale jako počátky těchto systémů bych hledal moľná nejspíą u Yamahy :-O A nebo u stíhaček z II. sv. války 8-0))) To si nedělám srandu, tam byly takový vychytávky ... Myslím ľe u sériového motoru drľí prim momentálně Honda s 240 koněma z dvoulitru (S2000). Celica 2.0GT má "jen" 170 koní, MR-S 1.8 180 koní. To je samozřejmě srovnání atmosférickejch motorů, Toyota dává do Celicy taky Turbo a do MR-S by měl (snad) bejt kompresor.
Avatar - petous
5. 5. 1999 15:28
Re: Re:VTEC x VVT-i
Mně u auta nezáleží na tom kdo od koho co oprásknul, ale jestli to auto je technicky na úrovni nebo ne. A to japončíci stále jsou a za míň peněz. Je jedno od koho to zkopírovali.
neregistrovaný "Stano1"
6. 5. 1999 06:34
Re: Re:VTEC x VVT-i
Toto su nazory spred 50-tich rokov.Japonci po vojne napr. zmapovali trh s optikou a fotoaparatmi ( najlepsie Leicy a Kodaky ) a na zaklade toho zacali vyrabat vlastne fotoaparaty. Prve vzory boli teda v podstate tiez okopirovane, ale pochybuje dnes niekto o kvalite japonskej optiky ? Z vlstneho vyvoja na zaklade najlepsich vlastnosti vzorov ? To iste plati o elektronike. A aj o autach. To ze prve Skodovky alebo Aerovky sa vyrabali uz pred vojnou neznamena ze aj dnesne su na spici. Ziak obcas predbehne ucitela.
Avatar - petous
5. 5. 1999 15:01
Variabilní časování ventilů
Pro Hopa a spol. Variabilní časování ventilů bylo poprvé patentováno na přelomu 19/20. století, sériově ho např. aplikoval Luis Renault (zakladatel stejnojmenné firmy) na konci 20-tých let. V Praze v patentovém úřadu jsem si nechal vyhledat patenty týkající se VVT (přibližně před 4 lety) a vozili mi je na dvoukoláku. Existuje tolik různých principů, že by to zahltilo tento web. V praxi se ale uplatňuje většinou jen natáčení (VANOS), posun vačkové hřídele, přepínání vaček(VTEC) nebo posun vahadel. Do budoucna se počítá i s plně hydraulickým ovládáním ventilů, které by umožnilo plně regulovat charakteristiku časování a zdvihu ventilů. U nás byl takový systém úspěšně vyvinut a pokusně aplikován koncem 80-tých let ve výzkomném ústavu motorových vozidel Praha. Autor je pan Ing. Malina a spol. S pozdravem.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "hop1"
5. 5. 1999 16:09
Re: Variabilní časování ventilů
No vida, a máme to. Tak sem s těma stíhačkama nebyl zase tak vedle ...
neregistrovaný "Nicola"
5. 5. 1999 20:27
Re: Variabilní časování ventilů
Argument, že má někdo předsudky je argument jako hrom, nevím co se vám na něm nelíbí když tak píšete tak se nedivte, že vám to připomenu. Někdo tu psal o 206, ježíšmarjá tak strašlivej střep jsem předtím nikdy neviděl, místa pro dva a dva kufry, jenom si to snaží hrát na design, jen boční a zadní pohled ujde. Jinak umíte-li anglicky tak ten článek se týká škrticích klapech a ne vačkové hřídele. Sbohem odborníci.
neregistrovaný "Jeník11"
5. 5. 1999 20:04
Nejlepší je Yaris
Nejlepší je Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris Yaris

To byl jen vtip.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jeník11"
5. 5. 1999 20:09
A ještě lepší
A ještě lepší jsou kecy vo kvalitě zpracování. To by mě zajímalo co si pod tim představujete, že se tim tak voháníte. Asi jste to někde četli v časopise že jo. Kámoš mě vez v testovacích Volkswagenech, podle časopisů nejlepší kvalita zpracování (konkrétně Polo 1.4 16v, Golf VR5 a NewBeetle) v časáku se pak objevilo kvalita zpracování skvělá, ale ve všech to rezonovalo jako v Karose MHD a v Golfu se ještě ozývaly pazvuky od zadní nápravy. Jestli tohle je kvalita , tak vám na ni kašlu. A Toyota je na tom podobně, nechal jsem se svézt Yarisem po kočičích hlavách a hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza. Fuj Yarise nikdy, nechci bejt hluchej. Ale je fakt, že přes to neby slyšet motor.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "risa11"
6. 5. 1999 08:46
Re: A ještě lepší
Jeníku s tou kvalitou zpracovani musim souhlasit, že zkutečnost je jiná než kolikrát uvádějí v časopisech /jde jen o peníze ne :-) /, ale s tou jízdou po kočičích hlavách buď upřímný. Vždyť ten Yaris je malý auto a v jako takovém tam nebude v životě ticho. Vem si filcku jakej tam je bordel, Corsu nebo Daihatsu Curoe to samí. Možná-že lépe je na tom Polo to je o něco tiší. Jinej prcek mě teď nenapadá, ale prostě v těhle autech je takováhle hlučnost "normální". Jestli máš jinej názor na SROVNATELNÝ auto tak sem s nim.
neregistrovaný "crowbar"
6. 5. 1999 07:51
ted rozumne
dohaduje te se tady jak babky na trhu. srovnavate nesrovnatelne. toyota yaris vypada na to ze je to japonec docela slusne a kdyby stala rozumny penize tak bych si ji na jizdy po meste a nakupy snad i poridil. ale chlapi rozum do hrsti: prece zadnej rozumnej clovek ani v legraci nemuze srovnavat ty japonsky smejdy s evropskyma autama? ale tahle rubrika se menuje toyota tak vam to nebudu vymlouvat. a co se tyka toho motoru? japonci tam muzou narvat co chteji (hlavne co nejvic ventilu :-))ale stejne se nedostanou na uroven dvoulitru 8V od opla z konce osmdesatych let. to je u mne motor s velkym M.
Rozbalit vlákno
10
neregistrovaný "risa11"
6. 5. 1999 09:11
Re: ted rozumne
Crowbare vždyť Ty srovnáváš nesrovnatelný. Píšeš o Yarisu a pak mluvíš o dvoulitru 8V v Oplu. Japonský šmejdy no tak to je argument. To-že jsme ti zhanily tvého miláčka Opla tak to promiň, ale on stojí opravdu za prd. Desing je slušnej až teď u těch novejch typů, ale jinak to byla hrůza a největší podle mě je Kadet. Promiň já vim, že se ti to nebude zamlouvat, ale můj kámoš vozí Oply a tak vim o čem mluvim. Všude ve světě všichni vědí, že japonci předběhli svět nejenom v kvalitě, ale hlavně v technice. Když už to nevidíte zaslepeně u svých miláčků tak se podívejte na elektroniku. Vždyť se to dá vypozorovat i podle národů. Španělé a Italové ty jsou liný jako my :)) a ty auta taky podle toho vypadaj a čím jdete víc na sever tim jsou lepší. Nakonec se dostanete úplně na sever. Saab a Volvo a proti nim se dá těžko něco namítat. Ty útoky proti toyotě nebo proti japoncům jsou od NĚKTERÝCH vysloveně jen aby se pobavily, že napíšou něco proti. Psát o toyotě o nedobrém dílenském zpracování apod. Mě to spíš příjde, že Vám vadí, že zrovna ta Vaše značka není v ničem na špici tak aspoň budu kopat do té lepší. Nepříjde Vám to někdy?
neregistrovaný "crowbar"
6. 5. 1999 10:47
Re: ted rozumne
ten motor: myslim ze se jeste neobjevil motor kterej by byl lepsi v tocivym momentu, vykonu a spotrebe a k tomu odpovidajicim otackam. vzdyt ty japonsky motory kdyz netocis pres pet tisic tak se sotva plouzi. kamos ma hondu crx s tim slavnim VTEC takze si to nevymyslim. riso o vzhledu aut se opravdu nechci hadat, protoze je mi jasny ze kazdymu se musi libit neco jinyho. takova toyota corolla WRC se setupem na asfalt se mi treba libi moc, ale pekne upravenej opel kadett je lepsi nez vsechny ty novy japonsky a korejsky koule, kde clovek dokud si neprecte co to je tak nepozna jestli je to toyota carisma, honda carina, mitsubishi civic nebo jak se vlastne jmenujou. tem autum uplne chybi nejaka vyjimecnost. a jeste ke vsemu sou to smejdy.
Avatar - petous
6. 5. 1999 11:10
Re: ted rozumne
Opel má z německých aut pověst jako nejporuchovější a nejméně kvalitní auto. Na světě snad jen Opel a VW dokážou vyrábět takové unikáty jako motory: 1.2l -33kW pro corsu, 1.6 51kW pro kadeta atd. Kdyby ty auta byla alespoň trochu lehčí, tak by se možná i daly používat k dopravě (třeba klobouků), ale podle pohotovostní váhy bych řekl, že to jsou vydlabaný ingoty.
neregistrovaný "Stano1"
6. 5. 1999 11:21
Re: ted rozumne
Pises sice vyslovene bludy, ale mas na to pravo. Reality je vsak taka, ze Astru od Xsary a Seata rozoznas iba z 1 metra. Absolutne rovnaka kapota, bez nejakeho prelisu a pod., co by ich odlisovalo. Vcera som v AUTO-aktualitach cital o spolahlivosti aut po 3,5 atd. rokoch. Niekolko prvych miest maju prave japonci, konkretne Toyoty.
neregistrovaný "Pallas1"
6. 5. 1999 13:03
Re: ted rozumne
Stano, ty ťápeš piate cez deviate ... Seat (aký?), Xsara (s 3 prelismi na kapote) a Astra - tvoj pozorovací talent je zrejme dosť slabý. Všetci vieme, že máš super výnimočné auto, ktoré sa vyníma medzi ostatnými šedivými a nenápadnými už z 5 km vzdialenosti (hlavne na tú koženku sa zbiehajú zvedavci dívať zo širokého okolia), len dávaj pozor aby si omylom niekedy nepchal klúč do iného auta. Hlavne pozor na velkých parkoviskách: vždy si sprav mapku, kde auto nechávaš, aby sa ti nestalo, že budeš musieť prezerať auto za autom, aby si zistil ktoré je Civic.
neregistrovaný "Stano1"
6. 5. 1999 22:52
Re: ted rozumne
Pallas, Tebe uz ta zavist zrejme zahmlieva mozog. Ani v tomto prispevku som Hondu ani nespomenul. Takze sa ukludni, pozri z okna na nejake skutocne pekne auto ( teda japonca) a potom sadni za PC.

Bye.
neregistrovaný "Pallas1"
6. 5. 1999 23:14
Re: ted rozumne
Stano, ty si predsa písal, že Astru od Xsary a Seata rozoznas iba z 1 metra. Absolutne rovnaka kapota, bez nejakeho prelisu a pod., co by ich odlisovalo ... . Tak som ti chcel len poradiť ( s tým kreslením mapky), aby si nemusel dlho blúdiť po parkovisku a hladať svoje auto.

BTW: to dávajú vodičáky aj takým krátkozrakým, čo nerozoznajú zo 101 cm Seata od Astry ? Alebo ťa vozí manželka?

P.S.: A neurážaj sa, ja tu žiadnu závisť neprejavujem. Auto mám vždy nové, a len max. 1 rok, a ešte počas toho roka jazdím aj s všelijakými inými. Kolko budeš mať ty svojho Civica?
neregistrovaný "Stano1"
7. 5. 1999 06:13
Re: ted rozumne
Ja si rovno kupim take auto, aby som ho nemusel po roku menit. :-)


Ale proti gustu.......Su aj taki, ktori povazuju za najlepsie a nalkrajsie Felicie.
neregistrovaný "Pallas1"
7. 5. 1999 09:43
Re: ted rozumne
Stano, ja keď budem teraz meniť auto, tak možno bude navonok také isté, ako to čo mám. Ale bude s motorom HDi a bude jazdiť za 4,5 l nafty (teraz skoro 8 l benzínu).


A s tou Feldou to nie je otázka vkusu, ale otázka peňazí....
Avatar - petous
6. 5. 1999 10:19
Re: ted rozumne
Co je na tom opláckým motoru tak světobornýho ?
neregistrovaný "risa11"
6. 5. 1999 08:24
King
Celicu 1.8 r.v.95.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "risa11"
6. 5. 1999 08:38
Nicola
Já jsem sice "toyoťák", ale na adresu 206 musim říct, že desing tohoto auta je skvělej. Líbý se mi dokonce víc než Yaris. Nebuď naštvanej, že ti tady nikdo nechválí to tvoje fuj Punto. Řekl bych, že tvuj věk odpovídá tvým příspěvkům.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Pallas1"
6. 5. 1999 13:12
Spoľahlivosť áut
Hypotéza: Navrhujem, aby sa porovnávala spoľahlivosť nie po rokoch, ale po najazdených kilometroch. Je predsa pravdepodobné, že ak si niekto kupuje v Európe japonca, tak zrejme patrí do sociálnej skupiny s relatívne nižším príjmom, preto má vela času na údržbu a leštenie auta (je naň totiž pyšný: má za svoje peniaze maximum, čo mohol dostať), a nenabehá ani zďaleka tolko kilometrov ako ten, ktorý berie auto ako každodennú potrebu, a nie je ochotný venovať tolko času údržbe. (Nebite ma, v SR a ČR to neplatí, hovorím o západnej Európe)
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Pallas1"
6. 5. 1999 13:14
Re: Spoľahlivosť áut
No, u nás to teda neplatí, pretože tu sú japonci rovnako drahí, resp. drahší ako európske autá. To, čo sú na západe japonci, to sú u nás kórejci.
neregistrovaný "risa11"
7. 5. 1999 11:33
Re: Spoľahlivosť áut
Pallas kde jsi vzal, že jsou japonský auta pro socialně slabší vrstvu :)))). Možná korejský, ale určitě ne toyota nebo subaru.
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 5. 1999 14:22
To Risa
Hele, to si ze mne děláš srandu, s celicou 1,8, ne? Teď jsem se díval na něm. web, kde píšou, že má 85kW. TOHLE chceš porovnávat s Hondou? Ale ale. A nebo že by u modelů 99 tak drasticky snížili výkon? Já u Hondy mluvil o více než jeden a polovičním výkonu - 140kW. Ten nemá celica ani náhodou, leda bys měl verzi s turbem a jestli ano, tak si někam zalez a buď hodnej, protože neschopnost vyvinout výkonný motor a dohánět to turbem - to umí každý. Tak se jen hezky pochlub, co to máš za zázrak, já si to ověřím. Pokud máš onen 1,8/85, tak to bych ti ukázal koncové svítilny i s naším 5 let starým 2,0 accordem bez VTECu a s 260 tis. na tachometru..... Pallasi, to si děláš srandu, ne?, stejně jako ten oplák-kadeťák. Výše příjmu v nepřímé úměrnosti s údržbou auta? Smělá hypotéza. To tě jen tak napadlo, nebo jsi o tom dlouho přemýšlel? Tos mě pobavil, ani ti snad nebudu psát, co si teď myslím. Na západě se jezdí hodně se vším, co má kola a těžko si tam někdo koupí japonce na leštění a na neděli do kostela. Ale jak myslíš ..... Co si myslí ten chudák od opelu? silně mi připomíná jednoho "borce", který si dovezl BMW 5 z roku 85 a tady na MC prohlašoval, že je to nejlepší auto na světě. Tenkrát jsem mu psal něco o psychiatrovi. Tentokrát nebudu, ale myslím si to samé. Proboha, když nemám na nic lepšího, než je kadett se samolepkou GSI, tak to alespoň nebudu ventilovat. Optimální výkon, točivý moment, spotřeba, spolehlivost, k tomu 4 kola, volant, stěrače, pedály, a brzdy - zkrátka kára jak se patří, kam se hrabou hondy, toyoty, subaru a nissany. no fuj, že se nestydím, že jim vůbec fandím. Takový šunt! Asi si taky koupím kadetta. ten elegantní design! No nic, asi nemá cenu se tady s někým takovým dohadovat. Alespoň jsem se zasmál (už podruhé). Až se tady budou řešit nějaké opravdu zajímavé věci, tak se sem zase rád vrátím. Adiós, muchachos!
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "hop1"
6. 5. 1999 15:12
Re: To: King Of The Road
Já nevím kdo tu začal prudit a celý to tady rozhádal :-(;-)) Mám nápad. Jestli ste někdo z Prahy a okolí, tak se někdy můľem sejít, poplivat si auta, roztrhat občanky a pak se oľrat a udobřit. Co vy NATO?
Avatar - petous
6. 5. 1999 21:17
Re: To: King Of The Road
Takže nás zveš ?
neregistrovaný "risa11"
7. 5. 1999 11:40
Re: To: King Of The Road
Kingu nevim na kterym webu tohle píšou, ale to má výkon tak možná corolla. Těch "tvejch" 140kW má dvoulitrová celica taky.Samozřejmě bez turba.
neregistrovaný "crowbar"
7. 5. 1999 08:19
znalci
je vas vic zase sem prohral, ja holt nemam stesti. jenom jednu otazku vy experti: vite aspon kudy se do auta leje benzin nebo si nechavate (cerveny az za usima) natankovat od obsluhy????
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "Dalin"
7. 5. 1999 10:33
Re: znalci
Ty crowbare, nic si z toho nedělej, taky mám radąi evropský (spíą německý) auta neľ tyhle japonský "vysavače". Bez VTEC a VTi či něco podbnýho to nejede, jenom se to plouľí, a pak ti King of the ... řekne ľe výkon musíą dohnat turbem. No sorry ale jízda s turbomotorem je super záľitek, jeątě pohon vąech čtyř kol a to je teprve super.
neregistrovaný "risa11"
7. 5. 1999 11:50
Re: znalci
Dalin: tak to nevim kam na to chodíš, že japonci bez VTEC-ku nejezdí. Každá automobilka dneska "něco" cpe do mototů aby zvedly výkon a snížily spotřebu a je jedno od kuď je a i kdyby ty japonci jezdily jenom s VTEC-kem tak je mi to úplně jedno protože vždycky to bude lepší motor než evropský. Možná až na pár nejsilnějších motorů od každý automobilky z té nejsilnější řady.
neregistrovaný "Stano1"
7. 5. 1999 15:23
Re: znalci
Japonci samozrejme jazdia aj bez VTEC a pod. a zrejme lepsie ako europani. Ak som chcel auto s 90k do objemu 1.5 l, bola to akurat Honda Civic . Xsara na to potrebuje 1.6 l, a to je napr. o 30% vacsie poistne. A je mi fuk, ze to ide pri 4000 otackach, ak je vtedy tak ticho ako ine motory pri 2500 otackach.


Mimochodom, uz som to pisal. Z uzsieho vyberu ( Toyota, Octavia, Megane. Xsara, Honda, Nissan, Astra) a podmienok (>90k, 5D, klasicky tvar, cena
neregistrovaný "Stano1"
7. 5. 1999 15:27
Re: znalci
nejako to vypadlo, teda: cena
neregistrovaný "Stano1"
7. 5. 1999 15:28
Re: znalci
nejako to vypadlo, teda: cena do 500.000.- Sk) som velky vyber nemal. 90k dostane Civic z 1.4 l a Xsara z 1.6 l. A to je 30% na poistke. (23.000 vs. 33.000.-)!

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57