Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Harley-Davidson oslavil 110 let spanilou jízdou po Praze

Vitek Vitek 10. 6. 2013
92
8
Zobrazit náhledy (92)
Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson
V sobotu 8. června jste mohli v pražských ulicích narazit na stovky motocyklů Harley-Davidson. Slavná americká značka letos slaví 110 let od založení a slaví se i v Česku.

Celkový počet motocyklů Harley-Davidson v dnešní spanilé jízdě byl 531. "Je pravda, že jsme mluvili o tisíci motocyklech v koloně, nicméně události posledního týdne nikdo nečekal. Jsme překvapeni, kolik příznivců dorazilo a 531 je také úctyhodné číslo," říká Jaroslav Vavřina, organizátor českých oslav 110. let Harley-Davidson. Spanilá

jízda harley měřila zhruba dva kilometry. "Nejstarší motocykl, který se zúčastnil dnešní vyjížďky, byl vyroben v roce 1941," upřesňuje Vavřina.

Před holešovickou sportovní halou probíhal během odpoledne doprovodný program a také unikátní výstava, která prezentuje široké spektrum modelů Harley-Davidson. V 19 hodin začala multimediální show, která přiblížila divákům 6 milníků v historii značky. Během večera vyjel na pódium také nejstarší harley v České republice. "Chtěli jsme divákům přinést něco extra. Na pódium přijel model Harley-Davidson, který byl vyroben v roce 1914," upřesňuje Vavřina a dodává, že na diváky čekala i soutěž o opravdový Harley-Davidson Sportster 72.

Foto: Jiří Poláček

Diskuse: Přidat názor

Avatar - kaa
ok
kaa
| 12. 6. 2013
Právě že zažil... a pochopil.
Avatar - Magister
ok
Magister
| 11. 6. 2013
Moc toho o HD nevíš, že? Voe... jediná poctivá motorka. Neplastovám, ale ocelová, která má nádrž na svém místě atd. Kdo nezažil nepochopí.
Avatar - kaa
ok
kaa
| 11. 6. 2013
Správně. Vibrující volejnička za přemrštěnou cenu.
Avatar - Magister
ok
Magister
| 11. 6. 2013
Paráda. Harlej je jen jeden ;-)
Avatar - CHerokee
HD
CHerokee
| 10. 6. 2013
Já myslel celkově. Otevírání Moravy a Slovenska se nekonalo, Saalbach prý klukům propršel...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku