Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

První Lamborghini Aventador shořelo v USA (video)

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 17. 4. 2012 • 21:53
10
Oheň má na svém kontě první Aventador. Ten se tak zařadil do stále se rozrůstající řady zástupců italské značky, za jejichž zničením stojí právě tento živel.

Lamborghini Aventador černé barvy se stalo prvním zástupcem své modelové řady, který byl zničen požárem. K incidentu došlo 14. dubna na dálnici číslo 73 nedaleko Los Angeles.

Podle výpovědí svědků, kteří viděli počátky požáru, začalo Lamborghini hořet u levého zadního kola. Následně se plameny rozšířily na celý vůz a zcela jej pohltily.

Přesná příčina požáru prozatím není známá a vrak vozu byl převezen do Lamborghini Newport Beach, kde mají být příčiny vzplanutí dvanáctiválcového supersportu prošetřeny.

Ohněm zničený Aventador rozhodně není prvním a pravděpodobně ani posledním Lamborghini, které podlehlo plamenům. Supersport s býkem ve znaku ostatně již nejednou hořel i na českých silnicích a k nejznámějším a nejlépe zdokumentovaným patří loňský požár Gallarda nedaleko Strahovského tunelu.

Díky videím s hořícími Lamborghini, pak může nezávislý pozorovatel nabýt dojmu, že menší i větší ohníček vlastně k těmto výkonným strojům patří. Návštěva serveru youtube pak odhalí, že konkurenčním Ferrari se plameny rovněž nevyhýbají.

Související články

Témata
Avatar - Ghostyx
18. 4. 2012 12:17
No nekup to!
Kdyz chces vyhodit do luftu par zbytecnych micu a byt u thoho i stredem pozornosti, tak velice vyhodna koupe. ;-) :yes: Dalsi nacancanej talianskej sh.t se zavarenou prevodovkou! :no: :-(
18. 4. 2012 06:07
No
Jak to tam zkušeně rozhrabuje těma hrabičkama...masakr 8-s
Avatar - Parda71 (BMWfans)
17. 4. 2012 19:01
Re: :-D
Tak to je velký nadhled >:D :yes: Hodně pobavilo.
17. 4. 2012 17:02
Re: Diesel
Obzvlast, pokud by se do nej nalil znovu benzin, to by horelo jeste rychleji >:D
17. 4. 2012 16:55
Re: Diesel
Brrrr...řehtající modla milovníků sportovních automobilů... ROUHAČI 8-s

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku