Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Shell: speciální letní dárky výměnou za SMART body

Aleš Jungmann Aleš Jungmann 8. 7. 2008 • 02:43
8
Společnost Shell Czech Republic a.s. připravila pro členy věrnostního programu SMART speciální letní nabídku. Až do konce prázdnin mohou řidiči vyměňovat nasbírané SMART body také za speciální zboží, které nenajdou v běžném katalogu pro rok 2008/9.

Kromě běžně nabízených produktů a služeb ve SMART katalogu pro letošní rok tak mají řidiči, zapojení doo věrnostního programu Smart až do 31. srpna 2008 možnost vyměňovat své SMART body také například za houpací síť, zahradní gril, dětský bazén a mnoho dalších letních odměn. Na své si přijdou i milovníci pohybu, ti totiž za své body mohou získat vybavení na kolo, badmintonovou sadu, skládací trampolínu nebo poukázku na 500 Kč do sportovních prodejen INTERSPORT. Milovníci cestování v letní nabídce naleznou batoh pro vysokohorské túry, buzolu, průvodce k turistickým a cykloturistickým výletům, dalekohled nebo cestovní vysoušeč vlasů. K moři si mohou věrní zákazníci Shellu odvézt sadu na plážové hry, vodní pistoli nebo chladící tašku. Připraveny jsou také speciální odměny pro děti nebo výbava pro kutily a zahrádkáře.

Držitelé SMART karty získávají body za natankování jakéhokoli paliva Shell (za každý litr Shell V-Power Racing 3 body, Shell V-Power Diesel 2 body, Shell V-Power 2 body, ostatní paliva 1 bod). Od dubna letošního roku mohou řidiči sbírat SMART body i při nákupu motorových olejů řady Helix. Dvojnásobné množství SMART bodů motoristé získají, pokud přijedou tankovat na čerpací stanici Shell v neděli některé z diferencovaných paliv Shell. Bonusové SMART body rozdává Shell také za nákup vybraných produktů v prodejnách Select na svých čerpacích stanicích. V současné době nabízí 20 extra bodů těm, kteří se rozhodnou osvěžit se ledovou kávou Nescafé Xpress.

Související články

Témata
8. 7. 2008 20:13
Re: Akce má omluvit "okradení" o body?
Jo Kájo, to jsou přesně ty věci, proč se těhle akcí neůčastnim. Teď jdu ovšem do těch autíček! >:D
8. 7. 2008 19:57
Re: FERDA VÁLCUJE VW!
OK, tak já tam začnu jezdit. Pak si dáme závody v obejváku na koberci! >:D >:D
8. 7. 2008 19:15
Re: FERDA VÁLCUJE VW!
>:D hele... jestli budeš stát za mnou, nakonec se přidáš a budem ta autíčka vybírat spolu. Už mám 4. Tato edice má parádičku - autentický zvuk za jízdy. Velmi povedené ;-)
8. 7. 2008 01:59
Re: FERDA VÁLCUJE VW!
Se nesměj, sám si o to koledoval! >:D >:D
Avatar - skejpa
8. 7. 2008 01:56
Re: FERDA VÁLCUJE VW!
:yes: :yes: :yes: >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku