Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada

Ondřej Mára Ondřej Mára 10. 8. 2019 • 11:12
23
2
Zobrazit náhledy (23)
V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada V přízemí garáž a na dvorku okruh? Tenhle dům je sen každého petrolheada

Dům s parkováním pro 6 aut, vybavenou dílnou a výhledem na závodní okruh? Co víc si jenom přát.

Realitní společnost F1 Real Estate Group zařadila do své nabídky dům, o kterém už někdy snil snad každý z nás. Dvoupatrová vila ve středomořském stylu, stojící poblíž texaského Cressonu, totiž nabízí parkování pro šest aut, vybavenou dílnu a hned za jejím plotem leží okruh „Motorsport Ranch“ o rozloze 124 hektarů.

Přízemí domu, který byl postaven v roce 2005, tvoří garáž pro šest automobilů, která je vybavena i dílnou, dvěma hydraulickými zvedáky a skladem na pneumatiky i náhradní díly. Podlaha je navíc pokryta speciálním podkladem do dílen, který výrazně usnadňuje její údržbu a čištění. Kromě toho je ale v přízemí i plnohodnotná koupelna, díky které můžete po práci na autech přijít do horního patra opět jako člověk.

V horním patře se nachází dvě ložnice se dvěma koupelnami a prostorná hlavní místnost, která slouží jako kuchyně, jídelna a obývají pokoj. Nechybí však ani prostorná a zastřešená terasa, umístěná směrem k okruhu, která ještě rozšiřuje obytný prostor a nabízí možnost třeba pohodového grilování s přáteli během sledování závodu. Zkrátka značka ideál.

Závodní trať, která nabízí okruhy o délce 2,7 a 2 kilometry, bohužel není součástí nabídky, to ale neznamená, že byste se na ni nemohli vydat. Podle informací The Drive stačí pouze zaplatit vstupní poplatek 3.700 dolarů (cca 85.000 Kč) a poté platit pravidelný členský poplatek 100 dolarů (2.300 Kč) měsíčně. Není to sice málo, jenže vjezd do na okruh je od nemovitosti „co by kamenem dohodil.“

video

Navíc – 3.700 dolarů už se v pořizovací ceně domu poměrně snadno ztratí. Realitní kancelář totiž dům nabízí za částku 449.000 dolarů, což je v přepočtu asi 10.4 milionu korun. Není to sice málo, ale na druhou stranu – v centru Prahy existují byty, kde byste za tuto sumu měli třeba jen 3+1, cca 100 m2 a o parkování pro šest aut byste si mohli nechat jen zdát.

Související články

Témata
Avatar - rokyta.p
11. 8. 2019 10:35
Re: HIGH 5
Milouš a jeho materiály... úplně to vidím, jak mu vyskakovala další a další okna a nešla zavřít. :D Tak to vzal a odnesl na IT celý strachy, že tam má virus. Jenže s jeho chůzí než tam došel, tak si počítač ještě dlouho žil vlastním životem :D Ono ve vysněném baráku by myslím stačil bílý gauč z eko kůže. ;-) A okruh netřeba, ono jezdit pořád dokola a ještě stejnou trasu taky brzo omrzí. Navíc o okruh by jsi se musel starat. Já mám zajímavých tras ve svém okolí plno, od těch kde se dají vypustit trochu kobyly ať se proběhnou až po nějaké off roadové.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku