Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Začíná se rýsovat sériová podoba revolučních novinek značky Harley-Davidson?

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 16. 2. 2019
24
Zobrazit náhledy (24)
Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson
Harley-Davidson se připravuje na modelovou ofenzivu a únik patentových nákresů má odhalovat finální podobu trojice modelů představených v loňském roce prostřednictvím prototypů.

Harley-Davidson o svých plánech do budoucna v minulosti prakticky nemluvil a už vůbec ne, v rozmezí celé řady let, jak učinil na konci července roku 2018. Tehdy nejvyšší vedení slavné motocyklové značky představilo plány do budoucna a strategii pojmenovanou „Nové směry pro Harley-Davidson“.

Součástí této strategie jsou samozřejmě i nové modely, z nichž některé byly již v červenci loňského roku prezentovány prostřednictvím funkčních prototypů.

Mezi tyto novinky představené ve formě prototypů patří i trojice modelů Pan America 1250, Custom 1250 a Streetfighter 975. Tyto modely mají mířit na trh od roku 2020 a při představení jejich prototypů bylo uvedeno, že sériová provedení se od nich mohou lišit.

Podle patentových nákresů z úřadu EUIPO (European Union Intellectual Property Office), na něž upozornil RideApart, můžeme očekávat, že změny vzhledu výše zmíněné trojice motocyklů budou minimální.

Mezi jeden z nejvýraznějších rozdílů mezi prototypy a nákresy lze počítat litá kola u cestovního endura Pan Americe 1250, prezentovaného v loňském roce na kolech s drátěným výpletem. Tento rozdíl ovšem nemusí být nijak důležitý, protože v dnešní době je zcela běžné, že motocykly tohoto typu jsou nabízeny v několika provedeních, lišících se mimo jiné použitými koly.

V případě modelu Streetfighter 975 si pak pozornost zaslouží i držák registrační značky, který nese i směrová světla a loňský prototyp jím vybaven nebyl. Další odlišností jsou ochranné rámy podél zadního kola u modelů Pan America 1250 a Streetfighter 975, které mají údajně odhalovat podobu provedení pro indický trh, protože se má jednat o ochranu proti zapletení sárí, typického ženského oděvu v Indii, do zadního kola.

Související články

Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku