Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Audi A4 prošla kosmetickými úpravami. Najdete tři rozdíly?

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 27. 6. 2018 • 08:47
44
129
Zobrazit náhledy (44)
Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant Audi A4 Avant
Model A4 se dočkal omlazovací procedury, která přináší několik vzhledových úprav. A ruku na srdce, poznat je není vůbec snadné.

V posledních měsících bylo v Německu spatřeno několik prototypů Audi A4 s minimální vrstvou kamufláže. A nyní víme proč. Automobilka se čtyřmi kruhy ve znaku totiž provedla omlazovací proceduru sedanu i praktičtějšího kombi, ale změny jsou tak drobné, že se ani nevyplatilo je výrazněji maskovat.

Evropskou specifikaci pro modelový rok 2019 poznáte až při bližším zkoumání třeba díky přepracovanému nárazníku s designovými detaily připomínajícími hliník. Nové linky dávají A4 sportovnější tvář, o žádnou revoluci ale skutečně nejde.

Šestiúhelníková maska chladiče zůstala zachována, její vzhled však určuje volba té které výbavy. Pokud například pořídíte vůz v provedení S Line, dostanete masku s lamelami evokujícími 3D efekt. Na zadní části pak inovativní proceduru doplňují jiné koncovky výfuku, elegantnější provedení nahrazuje malé a kulaté koncovky předchůdce. Přepracování se dočkal taktéž difuzor, který je nyní decentnější. Automobil lze obout na kola z lehkých slitin s novým designem a rozměrem od 16 do 19 palců.

Horkou novinkou je taktéž balíček S Line Competition nabízející třeba nový modrý odstín, střešní spoiler pro kombík a další kosmetické detaily karoserie. S balíčkem dostanete také logo Audi ve spodní části druhého páru dveří, červené brzdové třmeny, LED světlomety, sportovní odpružení a devatenáctipalcová kola Audi Sport. Tento paket se vyznačuje i úpravami interiéru, které zahrnují částečně kožené sportovní sedačky či tříramenný volant.

Pokud vás modelová péče o nové Audi A4 zaujala, určitě si poznamenejte, že na automobilové trhy dorazí v průběhu třetího čtvrtletí letošního roku.

Související články

Témata
Avatar - Hammunasakra
29. 6. 2018 06:54
Re: Bohužel
Jelene vysvětlení je tady [odkaz] :-)

Dneska už nejsme v době V8TDI 165kW ani V6 160kW = viz odkaz sme v době kdy R6 OM656 má 210 a 250kW. Takže nic proti víc válcum = ale doby V8 165kW i V6 160kW = sou prostě dávno pryč. To je celý

Osud miluje černej humor = a tak příznivci značky s motorem před nápravou = volaj po těžšim motoru ;-)

Co radši něco lepšího = moderního a podle všech zdrojů fakt povedenýho [odkaz] + [odkaz] + [odkaz]

R6 = mi přijde hodně cool :yes:
Avatar - twistedTSD
28. 6. 2018 23:42
Re: Bohužel
Začínám být z těch diskusních mouder jelen. Na jednu stranu každý druhý vzpomíná na šestiválce v mainstreamu, ale když Audi navzdory zvyklostem podladí V6 a nabídne ho v široké škále modelů místo obligátního dvoulitru, je to špatně, protože...prostě...není dost cool?

A že je ten nový čtyřválec ve všem lepší, máš ověřeno vlastní zkušeností? Nebo jak jsi k tomu došel?
Avatar - Hammunasakra
28. 6. 2018 17:45
Re: Bohužel
Ten 2.2 HDI byl příklad = a ne přeměřování pindíků jak si to pochopil ty
Příklad že už před desetiletim byl na tyhle výkony slušnej R4

Výkon prostě v průběhu let roste = to by ses moh vrátit k V8TDI 165 kW

[odkaz] je lepší asi skoro ve všem [odkaz] + [odkaz]

Furt seš o desetiletí pozadu = to se ti tam tak líbilo nebo co tě tam zpátky tak táhne
Avatar - twistedTSD
28. 6. 2018 17:10
Re: Bohužel
Nejsem to já, kdo sem zatáhl Citroen.

U M-B C vidím jako vrchol 143 kW čtyřválec .V čem je lepší než V6?
Avatar - Hammunasakra
28. 6. 2018 16:18
Re: Bohužel
No já to vim = ale ty mě celou diskuzi přesvědčuješ že tomu rozumíš líp = takže: Vysvětli mi to

A proč se k tomu MB a BMW přidalo Porsche? :-|

Už se těšim :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud