Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: Béžová Cappuccino

neregistrovaný "bittner71"
11. 4. 2006 18:45
Béžová Cappuccino
Zdravím všechny přítomné,

budu si kupovat Octavii II, a protože ji chci ve světlé barvě, moc toho na výběr nemám. Stříbrná je příliš fádní, šedou Stone mám na Fabii a béžová Sahara skončila. Místo ní se objednává béžová Cappuccino, kterou jsem viděl na autosalonu v Lipsku na Roomsterech a líbila se mi. Jenže to bylo pod umělým osvětlením, kde ta barva byla spíše do šeda, což se mi líbilo. Obávám se však, aby ta barva na denním světle nebyla příliš do zlatava či hněda.

Proto mám dotaz -- neviděl jste někdo tuto barvu na nějakém autě venku? Pokud ano, tak by mě zajímalo, jak moc béžová ta barva je.

Díky za reakce.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Marios"
12. 4. 2006 07:08
Re: Béžová Cappuccino
Tvý problémy bych chtěl mít >:D Kup si červenou Corridu, ta vypadá na O2 báječně, ale podmínkou je, že se ti musí červená barva líbit. Upřímě ty béžové a šedivé barvy na autech já nesnáším, ale je to tvoje rozhodnutí. Každej jsme jinej 8)
neregistrovaný "FenderStrat"
12. 4. 2006 23:13
Béžová Cappuccino
Nevim,ale dneska jsem byl na predvadeci jizde OII a ptal jsem se prave na saharu - ta barva sice konci,ale jeste do pololeti by mela jit objednat...nestihnes to? Nova barva pry se bude jmenovat Mocca, ne Cappuccino ;) ale co, kafe jako kafe >:D
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "one-z"
13. 4. 2006 08:28
Re: Béžová Cappuccino
FenderStrat: to sem mu radil taky (v Hlavní diskuzi), ale prý je moc světlá >:D Jak psal Marios, tvý starosti bych chtěl mít a s tou červenou měl pravdu, je to nejhezčí barva a člověk ušetří 8500, za které si může koupit třeba zimní gumy ;-)
neregistrovaný "Marios"
13. 4. 2006 08:57
Re: Béžová Cappuccino
one-z: Jojo proč dávat 8500 peněž za metalizu, když jsou barvy zadarmo :-) Mám Corridu a vypadá fakt moc hezky to auto v této barvě. Jinak prodejce mi nabízel i tu vínovou červenou metalízu zadarmo, ale já měl jasno a místo toho jsem si vzal zadarmo 4 další reproduktrory a MAXI-DOT :-)

Jinak ještě se mi líbí hooodně modrá race blue metaliza na RSku, takže kdybych náhodou někdy mél peníze, tak bych asi chvilku váhal jestli vzít eReSko v Coridě a nebo Race blue metle.
neregistrovaný "one-z"
13. 4. 2006 09:14
Re: Béžová Cappuccino
Úplně nejhezčí je když se umyje a je na sluníčku. Když jsem poprvé viděl OII, tak to byla právě ona a udělala na mě takový dojem, že kdybych kupoval OII, tak zcela určitě Corridu. Race Blue je taky hodně pěkná, ale víc se mi líbí modrá Storm.
neregistrovaný "Marios"
13. 4. 2006 13:45
Re: Béžová Cappuccino
:D Jo na slunicku vypada paradne. ja ji vzal protoze jsem i na predesle Octavce Coridu a pred ni na Felicii mel tu klasickou cervenou barvu.

Ale setkal jsem se hodne s nazorem lidi, ze cervena Corida neni na O2 vubec hezka :shock: >:-[]
neregistrovaný "one-z"
13. 4. 2006 20:11
Re: Béžová Cappuccino
Jo každý má názor jiný, proto je těch barev víc, ale mě se líbí corrida a jsem rád, že nejsem sám :D
neregistrovaný "Blasio"
18. 4. 2006 13:45
Re: Béžová Cappuccino
2 Marios:

Jojo proč dávat 8500 peněž za metalizu, když jsou barvy zadarmo

No,nevím-jsou ty "základové barvy" 2vrstvé?Měl jsem Fabii klasik "petrol"-hezká barva,ale bez povrchového průhledného laku je to auto po 5 letech samý škrábanec.. :'-(
neregistrovaný "Marios"
18. 4. 2006 14:52
Re: Béžová Cappuccino
No ja myslím, že to je úplně jedno jestli máš metalízu a nebo uni barvu. Kvalita musí být stejná. Já měl předtím 9 let Felicii a lak byl naprosto v pořádku i po 9 letech a to nebylo garážováno. Hodně laku pomůže, když se tak 3x do roka navoskuje a vyleští, pak myslím není problém
neregistrovaný "bittner71"
13. 4. 2006 08:30
Re: Béžová Cappuccino
Barva se skutečně bude kmenovat Cappuccino (Mocca se stříká na Passaty, to už je jiný kafe >:D ). Možná bych to i stihl, ale sázím na to, že nová barva by měla být hezčí, soudě podle toho co jsem viděl na autosalonu v Lipsku. Jenže tam jsem ji viděl pod zářivkami, chtěl bych ji proto vidět na denním světle.
neregistrovaný "one-z"
13. 4. 2006 08:46
Re: Béžová Cappuccino
Tlač na prodejce, aby ti to Cappuccino sehnali, ale hlavně se jí snaž vidět dřív než úplně skončí Sahara, aby si nepřebral ;-)
neregistrovaný "FenderStrat"
15. 4. 2006 19:39
Barva
One-z: Race Blue je taky hodně pěkná, ale víc se mi líbí modrá Storm.

To podepisuju :-) Mel jsem strasne dilema, jakou barvu vzit, ale ted jsem ji videl nazivo spinavou u mycky (docela to uslo) a pak cistou kdyz vyjela (a bylo rozhodnuto) >:D Jen ty dodaci lhuty :(
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "one-z"
16. 4. 2006 13:25
Re: Barva
FenderStrat: jaký budeš mít motor :?:
neregistrovaný "FenderStrat"
16. 4. 2006 17:08
Bez nadpisu
one-z: 1.9 TDI. Uvazoval jsem i nad tim dvoulitrem,ale zas tolik toho nenajezdim po dalnici, takze na bezny provoz snad bude stacit. Navic mam citlive usi a uz 1.9 je docela slyset. A hlavne-usetrene prachy za motor jsou ve vybave ;-)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "one-z"
17. 4. 2006 13:10
Re: Re:
FenderStrat: asi bych udělal stejně a hodně bezproblémových km :)
18. 4. 2006 14:48
Bez nadpisu
já mám na felicii modrou hlubinnou metalízu,taky pěkná,škoda že se už nestříká. :-( Ale má dobrou náhradu,ta modrá storm je vážně krásná :shock:

Jinak jsem se byl podívat na fabii u dealera škody a učarovala mě tam octavia II combi >:D .Pořád o tom musím přemýšlet,vážně uvažuji o koupi,ale nikdy jsem tolik peněz za auto nedal.Není to škoda???? :?
Rozbalit vlákno
0
18. 4. 2006 15:03
Bez nadpisu
to dělá hodně,to leštění,já to dělám ručně co dva měsíce.

Ale už hodněkrát jsem slyšel,že metalíza je kvalitnější,odolnější proti poškrábání....

:?:
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "kvak"
18. 4. 2006 15:30
Re: Re:
to si nemyslim. auto garazujem, drhnem wapkou, niekokokrat do roka voskujem, inak po umyti vzdy na to nastriekam ten tekuty vosk z Kaerchceru, umyvam ho len tou chlpatou rukavicou, lestim Sonaxackymi utierkami z ovcieho runa a aj tak tam mam pavuciny - nie vela ale su, neviem teda ci je nejaky odolnejsi :roll: zaujimalo by ma, ci tu je niekto kto ma na aute ten keramicky nano-lak, dava ho standartne teraz MB a tusim uz aj Honda. ten by proti tym mikroskrabancom mal byt odolny viac...
neregistrovaný "glock1"
18. 4. 2006 16:17
Bez nadpisu
Já jsem se vykašlal na všelijaký ty vosky který jsou z vlastní zkušenosti na * a koupil jsem si z telekrámu ten platinum paint protektor od toho plešatýho "nichcmochra".Dal jsem ho na podzim a pořád tam je.Po umytí na omak pořád jak sklo,ale hlavně ten lesk je fakt super.A to jsem ho dával na půl roku starý auto,ale ten rozdíl byl fakt markantní.
Rozbalit vlákno
0
25. 4. 2006 16:34
Proc skoncila Sahara?
Nevite nekdo, proc vlastne skoncila Sahara? Nastesti jsem si ji stihl koupit (predtim jsem mel stribrnou - ja vim, jsu nudny, ale holt se mi takove barvy libi a je mi jedno, jestli je ma 90% nebo 2% ostatnich), presto by me to zajimalo (kdyby jen vyvinuli novou barvu a nechteli mit prilis sirokou paletu, pak nechapu, proc zrovna tuhle, co se mi libi).
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "bittner71"
25. 4. 2006 16:41
Konec Sahary
Dle mého názoru bylo na vině možná to, že Sahara byla nejprodávanější barvou nových Octavií. Nebo se VW chtěl přiblížit trendu populárních "kávových" barev současnosti (Mocca, Cappuccino) i v případě O2.

Cappuccino jsem konečně viděl in natura a musím říct, že je to velmi zdařilá barva -- není tak sladká jako Sahara, je víc do šediva.

Laco stále bloguje
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "FenderStrat"
25. 4. 2006 20:50
Bez nadpisu
Podle "meho" prodejce konci Sahara proto, jelikoz uz je jich opravdu moc...Skoda proste nechce, aby kazda druha OII byla v Sahare. Celkem jednoduchy duvod.

Howard: kde (resp. za jakych podminek) je mozne koupit chipovanou OII rovnou od novoti, aby clovek neztratil zaruku?
Rozbalit vlákno
1
25. 4. 2006 22:22
Re: Re:
Araver UH, ale myslim, ze to delaji i jini (napr. ve Zline apod.) - staci se jen zeptat.
1. 5. 2006 22:24
Bez nadpisu
Ale nezabúdajte, že Sahara je najpredávanejšia hlavne v CZ a SK. V zahraničí a ani na výrobnej linke ich toľko veľa zase nebolo.

A inak mám skúsenosti aj tmavomodrou metalízou a taktiež na nej vidno každý škrabanec. A teraz mám čiernu metalízu a detto. Takže ono tie škrabance nebudú ani tak záležať na metalíze a UNI laku, ale na farbe. Na tmavej to proste vidno, na svetlejšej nie. Koľko firemných bielych áut má škrabance (nemyslím pri mikroskopickom pohľade, ale bežnom)?
Rozbalit vlákno
0

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57