Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

FlixBus ve spolupráci s TURANCAR nabízí 40 nových spojů týdně

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 23. 2. 2019 • 00:03
19
1
Zobrazit náhledy (19)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Společnost FlixBus odstartovala ve druhé polovině letošního února významnou prodejní spolupráci s autobusovým dopravcem TURANCAR.

Společnost FlixBus od 20. února 2019 nabízí 40 nových mezinárodních spojů, které obsluhuje TURANCAR, slovenský rodinný dopravce s třicetiletou tradicí. Na přímém spojení z Prahy si tak lze zakoupit jízdenku do nových zastávek na Slovensku, mezi kterými jsou i turisticky atraktivní destinace jako Banská Bystrica, Topoľčany, Piešťany, Nitra a další.

Zákazníci si mohou na webových stránkách společnosti FlixBus zakoupit jízdenky z Česka do 15 nových zastávek na Slovensku. Globální dopravce do své prodejní sítě začleňuje denní i noční mezinárodní linky z Prahy do Banské Bystrice, které provozuje jeden z nejvýznamnějších slovenských dopravců TURANCAR.

„Máme velkou radost, že díky spolupráci se společností TURANCAR můžeme rozšiřovat nabídku zastávek v naší síti. Slováci pracující v Praze se nyní pohodlně dostanou přímým spojem do řady dalších destinací. V síti se objeví i turisticky oblíbená místa jako lázeňské město Piešťany nebo historická Banská Bystrica,“ uvádí Pavel Prouza, ředitel FlixBusu pro Českou republiku a Slovensko.

Kromě mezinárodních cest začínají spolupracovat v oblasti prodeje jízdenek i na slovenských vnitrostátních trasách. Celkem tedy do sítě FlixBusu přibývá nabídka více než 260 nových spojů týdně. Na Slovensku se jedná ještě o každodenní regionální spojení mezi Bratislavou a Topoľčany, Bratislavou a Banskou Bystricí a Bratislavou a Nitrou.

Slovenský autobusový dopravce TURANCAR při příležitosti 30. výročí založení rodinné firmy omlazuje svůj vozový park a nakoupil tři desítky nových autokarů značky Setra. Některé z nich vyjedou právě na linky, které jsou v prodeji přes FlixBus. Zákazníkům bude k dispozici neomezené připojení k Wi-Fi kvality LTE, USB a elektrické zásuvky i větší prostor mezi sedadly.

„Díky FlixBusu můžeme oslovit širší okruh cestujících a také ty, kteří chtějí cestovat po celé Evropě. Těšíme se, že zákazníci ocení nový standard služeb na palubě našich autobusů a budou s námi cestovat o to raději. Do našeho vozového parku nyní postupně nasazujeme nově zakoupené autobusy, které cestujícím poskytnou to největší pohodlí a nejvyšší bezpečnost,“ vysvětluje Viliam Turan, majitel společnosti TURANCAR.

Síť autobusů FlixBus nabízí v Evropě přes 350.000 denních spojení do 2000 destinací, a to jak do významných velkoměst, tak periferií a regionů. Zhruba 40 % zastávek zelených autobusů se nachází ve městech s méně než 20 tisíci obyvateli.

Související články

Témata
23. 2. 2019 13:33
Turn a car
TurnACar - takovy nazev zrovna ted zrovna v kontextu otacejiciho se autobusu na dalnici, to je snad blbej vtip ne? :-)

Edit pardon ja to spatne precetl, ono je to Turancar, tak to se omlouvam :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku