Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Herec Miroslav Etzler: Ameriky se bát nemusíte!

redakce AUTO.CZ
Diskuze (6)

Na náplavce se ukázal a rozpovídal také populární herec Miroslav Etzler.

Na výstavu Auta na náplavce tedy dorazil tramvají, měl se tady totiž setkat s Richardem Genzerem a kluci si chtěli dát pivo a jako zodpovědný řidič samozřejmě za volant nesedne ani po jednom pivu.

Auta ale pana Etzlera zajímají velmi, největší slabost má pro americké modely, nejvíc se mu tedy líbilo na stánku společnosti TUCAR, která na náplavku přivezla obrovský RAM 1500, Dodge Durango nebo Cadillac XT5. A nezapomněl upozornit, že se amerických aut bát nemusíme, že spotřeba je již v evropské normě.

Jeho první auto ale americké rozhodně nebylo, o to víc nám udělal pan Etzler radost. Svojí automobilovou premiérou jenom potvrdil dobrý vkus!

redakce AUTO.CZ
Diskuze (6)
Avatar - white label
1. 9. 2019 11:39
Re: Bože můj
Když někomu chybí prachy, nic není nemožné...
1. 9. 2019 09:46
Bože můj
Tyhle rozhovory miluji :-[] . Za rok, když mu zaplatí čínský či ruský výrobce, tak bude říkat "Východu se bát nemusíte!". Bohužel takhle trapně propagují sponzory jen vyhaslé celebrity
Avatar - Beefcake
1. 9. 2019 00:19
Re: Aplikace
Buda rad, aspon sa ti tie kraviny nepustaju automaticky (ak nemas adblocker).
31. 8. 2019 17:40
Re: Aplikace
Jeste pro doplneni videa v aplikaci Auto.cz nelze prehrat v zarizeni android 6 i 9.
31. 8. 2019 17:37
Aplikace
Dobry den, Vase aplikace v Google Play neprehraje videa, zobrazuje pouze chybovou hlasku pri prehravani videa. Prosim opravte to, diky. Dale v aplikaci chyby vyhledavani (lupa).