Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Muzeum Lamborghini online: Pojďte s námi na prohlídku!

Aleš Jungmann Aleš Jungmann 12. 10. 2013 • 04:42
3
3
Chtěli byste si prohlédnout muzeum automobilky Lamborghini ale nechce se vám z obýváku? Ještě že je tu strýček Google!

Tak tohle je opravdu zajímavé: po dvoupatrovém muzeu automobilky Lamborghini v Sant´Agatě Bolognese se můžete projít z pohodlí své pohovky, ba co víc, protože se nebojí, že byste jim při nastupování a vystupování ošoupali čalounění, dovolí vám dokonce virtuální „posazení se“ do vystavených exemplářů.

Můžete se těšit nejen na legendární Miuru, Countach, Diablo nebo Murciélago, ale také na limitované edice, prototypy, závodní stroje, námořní motory nebo vzácnosti z poslední doby, jakými jsou Estoque, Sesto Elemento nebo Reventón.

Společnost Lamborghini s touto aplikací Google Street view zase jednou boduje. Prý je dokonce vůbec první na světě, kdo si své muzeum nechal takovýmto způsobem nafotit. Že by začínala éra virtuálních prohlídek automobilových muzeí? Možné to je, ale nezapomínejte, že osobní setkání je o mnoho lepší než virtuální realita. Děvčata i auta toho mají hodně společného...

Související články

Témata
18. 10. 2013 21:49
Re: Muzeum Lamborghini
Aj mne sa podarilo navštíviť múzeum Lamborghini, je fakt super!

A nielen to...

Kuk na [odkaz] ;-)
12. 10. 2013 23:26
Re: Muzeum Lamborghini
Mohu jen doporučit super zážitek naproti muzea je rovnou i půjčovna, ale na ceny jsem se ani nebyl podívat. Stejný den jsem byl i v muzejích Ferrari a taky to stálo za to prostě ideálně strávený den v Itálii.:-)
Avatar - Lukin3
12. 10. 2013 18:46
Muzeum Lamborghini
Ty kr.vo tohle je porno! Doufám že něco takovéhle udělají i ostatní automobilky. Palec nahoru Lamborghini a Google Street. Člověk se dostane i tam kam se obyčejný člověk nepodívá. Doufám že se tam nikdy osobně podívám. :yes: :yes: :yes: :yes: :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku