Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Takové byly plzeňské Jízdy Světa motorů. Prohlédněte si fotky z místa

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 26. 9. 2020 • 07:05
59
Zobrazit náhledy (59)
Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů

Tuto sobotu se v Plzni konala třetí zastávka akce Jízdy Světa motorů, při níž si návštěvníci mohli vyzkoušet automobilové novinky vybraných značek. Koukněte, jak tato akce probíhala.

Uplynulé víkendy se v Praze, Brně a Plzni konala unikátní akce Jízdy Světa motorů, při níž si návštěvníci mohli vyzkoušet nové modely vybraných automobilek. Tuto sobotu 26. září byla na pořadu poslední zastávka, v západočeské metropoli. Podívejte se v rozsáhlé fotogalerii, jak tato akce v Plzni probíhala.

Plzeňská zastávka Jízd Světa motorů se konala na parkovišti před Obchodním centrem Olympia Plzeň, kde bylo k vidění více než třicet automobilů osmi značek, z nichž mnohé bylo možné si nejen prohlédnout, ale na testovacích trasách po okolí také vyzkoušet během jízdy. Počasí nám sice zrovna nepřálo, i tak se ale návštěvníci nenechali odradit a zkoušeli své vysněné vozy.

Účastnická auta přitom byla opravdu různorodá. Některé značky vsadily na trend dnešní doby, elektromobil. Takový vůz byl na stánku Volkswagenu (ID.3), Hyundaie (Kona Electric) i Renaultu (Zoe). Právě korejská automobilka přivezla i vodíkové Nexo s palivovými články.

Stejně tak jsou dnes pro výrobce důležité plug-in hybridy. Ani takové modely v Plzni nechyběly, ať už Ford Kuga PHEV nebo Mitsubishi Outlander PHEV. A kdybyste raději nějakou jinou alternativu, k dispozici byla třeba Dacia Duster na LPG.

Užili si ale i milovníci konvenčních automobilů. K dispozici na místě byla třeba Dacia Sandero, Renault Clio nebo Mitsubishi Space Star. A lákadlem byly i horké novinky jako nový Volkswagen Caddy a modernizovaný Volkswagen Tiguan.

Na své si přišel zkrátka každý. A komu by to nestačilo, u stánku Světa motorů bylo navíc možné objednat roční předplatné se speciálním dárkem.

Jízdy Světa motorů - Plzeň: Seznam prezentovaných aut
Ford  Puma ST Line, Kuga PHEV, Tourneo Custom, Focus
Hyundai  Nexo, i30, Ioniq HEV, Kona EV
Kia  ProCeed, e-Soul, Sportage MHEV, XCeed MHEV
Mitsubishi  Space Star, ASX, Outlander PHEV, Eclipse Cross
Renault  Clio, Traffic, Captur,  Zoe
Dacia  Sandero, Duster
Subaru  XV/Impreza, Outback, Levorg, Forester
Volkswagen  Tiguan, Caddy, ID.3, Multivan

Související články

Témata
Články odjinud