Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ti nejlepší na MOJE.AUTO.CZ: Renault Safrane Baccara Biturbo Quadra

Ondřej Láník
Diskuze (37)
"Safrane Biturbo byl můj sen v podstatě od doby co jsem se dozvěděl že něco takového existuje…"

Dnešní čestná pozice patří _NeviM_ovi, jeho biturbu, alias Renaultu Safrane Biturbo Baccara Quadra. Děkujeme a přidáváme odkaz na recenzi, kde lze o tomto voze také diskutovat.

Na Moje.auto.cz je momentálně 120 recenzí vozů značky Renault. Pokud máte jakoukoliv (i negativní) zkušenost, budeme vděční za vaše zkušenosti z provozu s vaším exemplářem.

Jak na to? Podrobný popis naleznete detailním návodu.

Co to je Moje.auto.cz?

S novinkou, kterou jsme letos obohatili obsah www.auto.cz, se budete na stránkách news.auto.cz setkávat stále častěji. Počet vložených recenzí překročil 1.500, ale věříme, že to není ani zdaleka definitivní číslo. Cílem bylo nejen vytvořit komunitní tématické stránky, ale také užitečný nástroj pro případné zájemce o koupi podobného vozu.

Troufáme si říci, že nadšení uživatelé dělají své stránky lépe, než kdokoli jiný a jsou-li navíc pravidelně aktualizované, budeme i nadále na takové recenze upozorňovat jak v rámci moje.auto.cz, tak v sekci news.auto.cz.

Ondřej Láník
Diskuze (37)
Avatar - Ronault.
21. 1. 2008 21:14
Re: Pekny veteran
No zase to nepřehánějme, každé auto má své chyby, ale taky výhody. Spokojenost nemusí hovořit jen o autu, ale taky o majiteli. Kdyby třeba náš Áda dostal služebního Renaulta a bylo by to auto, které by mělo vše, bez konkurence ve všech směrech, tak by to stejně označil jako šmejd, protože je to jak říká Rencek a syn. Prostě objektvity se člověk nedočká. Ovšem raději být objektivní, než být za blba jako tady Áda, nemyslíš?
Avatar - Ghostyx
21. 1. 2008 18:23
Re: Pekny veteran
... a taky moje Mazda CX-7! ;-)
Avatar - T613
21. 1. 2008 10:01
Re: Mít sen.........žít sen...
:yes:
20. 1. 2008 19:14
Re: Mít sen.........žít sen...
?????????
Avatar - SpiderJ
20. 1. 2008 19:11
Mít sen.........žít sen...
Snad každý z fandů aut odkojených vůní, kterou vydává motor po otevření kapoty potom, co ze sebe vydal maximum, má auto svých snů.... ;-)

Někteří sní o Veyronu, Turbu, Maranellu, Impreze a jejich auta také zůstávají jen v garáži snů a přes den sedlají auta bez vášně...

Jsou tu ale jiní, kteří sní o tom, co si splní, co se stane tak trochu součástí jejich života... Je jim jedno, že si zašpiní ruce olejem a stráví občas odpoledne klením a přemýšlením o tom jak to či ono udělat lépe... To jsou lidi, kteří znají svoje auto nejen z pozice za volantem, ale umí mu i nahlédnout pod sukně... Tihle lidé jsou opravdoví fandové, takoví, co se vyskytují od dob, co poprvé auto spatřilo světlo světa...

Gratuluju Ti k splnění snu ;-)