Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tipy na víkend: Závěr sezóny stojí za to. Veteráni po celém Česku

Jan Faltýsek
Diskuze (0)

Rozloučení se sezónou je zde a s ním přichází další vzrušující události pro milovníky veteránů a historických vozidel. Tento víkend bude plný nezapomenutelných zážitků a nostalgické atmosféry. Třeba v Praze, Tachově, Brně, Police nad Metují, Kraslicích či Teplicích.

Rozloučení se sezónou

Kdy: 30. 9. 2023  Kde: Tachov

Sraz nejen amerických veteránů konaný již tradičně poslední víkend v září v Tachově. K dispozici občerstvení a vystoupení kapel Prague rockabilly cats a Mr. Teddy and the sidekicks.

Brno - Soběšice 2023

Kdy: 30. 9. 2023  Kde: Brno - Kociánka

Otevřená sportovní a společenskou událost, k níž mohou přistoupit všichni držitelé platného řidičského průkazu, kteří vlastní automobil nebo motocykl vyráběný do roku 1939 (včetně vozidel s pokračující konstrukcí v následujících letech). Tyto vozidla musí splňovat technickou klasifikaci FIVA A a B s technickými specifikacemi od 1 do 3.

Video se připravuje ...

Rozloučení se sezónou aneb než je uložíme k zimnímu spánku

Kdy: 30. 9. 2023  Kde: Praha-Motol

V 9:30 u Trabant muzea v Praze. Letošní vyjížďka bude směr křivoklátské lesy a podél Berounky. Hned v úvodu návštěva muzea Trabantů. U Křivoklátu Jawa muzeum, případně i samotný hrad.

Podzimní jízda KHV Metuje

Kdy: 30. 9. 2023  Kde: Police nad Metují

Dne 30.9.2023 se uskuteční "Podzimní jízda KHV Metuje" jedná se o rozloučení se sezonou 2023. Start v 9:00 hod z Polického náměstí.

Závěr veteránské sezóny AUTO-MOTO Kraslice

Kdy: 30. 9. 2023  Kde: Náměstí T. G. M., Kraslice

Pořádá sdružení veteránů z Kraslic. Soutěže o nejhezčího veterána a motocykl, VIP cena starosty. Soutěže pro děti v malování, staré techniky od výrobce kovových  hraček KOVAP. Hudba a občerstvení zajištěno. 

Ukončení sezóny, veteráni Litvínov a VVC Teplicko

Kdy: 30. 9. 2023  Kde: Olympia, Teplice

Orientační jízda Teplickem a Mosteckem plná úkolů. Průjezd klášterem v Oseku. Konec jízdy a vyhlášení výsledku v muzeu veteránů v Litvínově. 

Jan Faltýsek
Diskuze (0)

Doporučujeme