Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Převrátit tank je vlastně jednoduché

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 28. 7. 2016 • 23:32
11
Může se zdát, že naložit tank na podvalník nebude nic složitého. Stačí přeci udržet správný směr a tank, který je konstruován, tak aby všude projel, si už poradí.

Ve skutečnosti to ovšem tak jednoduché není, což ostatně dokazuje i toto video. Podvalník je zde totiž očividně užší než tank, který se na něj snažil vyjet a řidič neměl prakticky žádný prostor pro chybu. Tu ovšem udělal a tank skončil na zádech.

Hlavním aktérem je zde s největší pravděpodobností ruský tank T-64 ve verzi BV s přídavným reaktivní pancířem. Stroj o hmotnosti přes 40 tun je poháněn vznětovým pětiválcem s výkonem přes 520 kW.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - lordlord
29. 7. 2016 10:25
Re: sovetsti muzici ...
100 mega je málo, uvádí se, že jen Stalin má na svědomí 40 miliónů a Mao 70 miliónů.
Avatar - speedfred
28. 7. 2016 19:34
Re: sovetsti muzici ...
S tebou súhlas aj nesúhlas.
2 svet. vojna bola na konci dohoda medzi mocnosťami. Amíci aj západ nás hodili cez palubu a nehali súdruhovi Visarionovičovi...
Kašlime na politiku.
Re: sovetsti muzici ...
Sklapni už, také chujoviny trepeš... :-! :no:
28. 7. 2016 19:19
Re: sovetsti muzici ...
kdyby komousi se severniho vietnamu nezacali partyzanskou valku proti jiznimu vietnamu, zadna vietnamska valka by nebyla. uplne podobne scenar byl v koreji.
v grenade amici zasahli po bolsevickym prevratu.
vetsina americkejch invazi to prvni valky v iraku v 1991 byla reakce na roztahovani bolseviku. a kdyz vezmes tech 100milionu obeti, ktere jdou na triko komunistum, tak jen dobre, ze tady byl nekdo, kdo se komunistum postavil, jinak tech obeti mohlo byt treba 2x tolik

me a potazmo vetsine cechum amici nikdy neublizili, narozdil od rusu. jediny ceho muzu litovat, ze amici behem ww2 nedosli do prahy a nespadli jsme tak do americky zonu. komousi by se tady nejspis nikdy neroztahovali a ceskoslovensko by dnes bylo na urovni minimalne rakouska.
Avatar - speedfred
28. 7. 2016 18:38
Re: sovetsti muzici ...
Tak to máme podobne,ked vidím helikoptéru tak ma napadne americký vpád do Vietnamu,Grenady,Panamy....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku