Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ženeva 2014, den druhý: Velká fotogalerie

Diskuze (7)
Nabízíme další porci fotek z ženevského autosalonu. Vychutnejte si velkou fotogalerii z motoristické události roku!

A je dobojováno, chtělo by se říct z pohledu motoristického novináře. Jenže je to přesně naopak, novinářské prezentace končí a brány výstaviště v Ženevě se na dalších 10 dnů otevřou pro širokou veřejnost. Možná i vy se letos chystáte do Švýcarska... Nikde jinde nenajdete tolik automobilových novinek na jednom místě v takové koncentraci. Všechno ještě zpracováno nemáme, a tak se máte na Auto.cz na co těšit i v dalších dnech. Ale dost bylo pro dnešek povídání. Protože jedna fotka leckdy řekne víc než tisíc slov, neváhejte a vyražte s nám na virtuální prohlídku ženevského autosalonu.

Diskuze (7)
Avatar - Choochoo
6. 3. 2014 08:19
Mitsubishi
Peknej koncept :yes:
[odkaz]
Avatar - Ji/Ri
5. 3. 2014 23:31
Re: FOTO BÁL
Focus... to je teď takový Golf. Kvalitně postavený ouřada, který nabídne co chceš a můžeš si ho domazlit. Motorově je ovšem před Golfem...padni komu padni. ;-) ..nebudu-li počítat 4x4.
Avatar - Ji/Ri
5. 3. 2014 23:29
Phaeton Volvo
Musí se nechat. Tihle rytíři jsou dokonalí. Phaeton uzrál v klasické dělo, byť vw v tomhle segmentu není a dlouho nebude doma. Volvo - to je symfonie pro srdce, duši a oči a zástupce moderního designu a automobilové krásy. K tomu Hyundai... ano, má něco do sebe, myslím, že kopírováním ostatních premiantů si zbytečně ubírá glanc a šťávu.
Fotky parádní! ...
Děkuji Lukáši :-)
5. 3. 2014 23:20
Re: FOTO BÁL
>:-[]
5. 3. 2014 22:40
Re: FOTO BÁL
Jestlipak by šlo to P.S. uplatnit i zde: [odkaz] >:-[]