Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ženeva 2014, den druhý: Velká fotogalerie

5. 3. 2014 • 21:17
121
7
Zobrazit náhledy (121)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Nabízíme další porci fotek z ženevského autosalonu. Vychutnejte si velkou fotogalerii z motoristické události roku!

A je dobojováno, chtělo by se říct z pohledu motoristického novináře. Jenže je to přesně naopak, novinářské prezentace končí a brány výstaviště v Ženevě se na dalších 10 dnů otevřou pro širokou veřejnost. Možná i vy se letos chystáte do Švýcarska... Nikde jinde nenajdete tolik automobilových novinek na jednom místě v takové koncentraci. Všechno ještě zpracováno nemáme, a tak se máte na Auto.cz na co těšit i v dalších dnech. Ale dost bylo pro dnešek povídání. Protože jedna fotka leckdy řekne víc než tisíc slov, neváhejte a vyražte s nám na virtuální prohlídku ženevského autosalonu.

Témata
Avatar - Choochoo
6. 3. 2014 08:19
Mitsubishi
Peknej koncept :yes:
[odkaz]
Avatar - Ji/Ri
5. 3. 2014 23:31
Re: FOTO BÁL
Focus... to je teď takový Golf. Kvalitně postavený ouřada, který nabídne co chceš a můžeš si ho domazlit. Motorově je ovšem před Golfem...padni komu padni. ;-) ..nebudu-li počítat 4x4.
Avatar - Ji/Ri
5. 3. 2014 23:29
Phaeton Volvo
Musí se nechat. Tihle rytíři jsou dokonalí. Phaeton uzrál v klasické dělo, byť vw v tomhle segmentu není a dlouho nebude doma. Volvo - to je symfonie pro srdce, duši a oči a zástupce moderního designu a automobilové krásy. K tomu Hyundai... ano, má něco do sebe, myslím, že kopírováním ostatních premiantů si zbytečně ubírá glanc a šťávu.
Fotky parádní! ...
Děkuji Lukáši :-)
5. 3. 2014 23:20
Re: FOTO BÁL
>:-[]
5. 3. 2014 22:40
Re: FOTO BÁL
Jestlipak by šlo to P.S. uplatnit i zde: [odkaz] >:-[]