Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ženeva 2014, den druhý: Velká fotogalerie

5. 3. 2014
121
7
Zobrazit náhledy (121)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Nabízíme další porci fotek z ženevského autosalonu. Vychutnejte si velkou fotogalerii z motoristické události roku!

A je dobojováno, chtělo by se říct z pohledu motoristického novináře. Jenže je to přesně naopak, novinářské prezentace končí a brány výstaviště v Ženevě se na dalších 10 dnů otevřou pro širokou veřejnost. Možná i vy se letos chystáte do Švýcarska... Nikde jinde nenajdete tolik automobilových novinek na jednom místě v takové koncentraci. Všechno ještě zpracováno nemáme, a tak se máte na Auto.cz na co těšit i v dalších dnech. Ale dost bylo pro dnešek povídání. Protože jedna fotka leckdy řekne víc než tisíc slov, neváhejte a vyražte s nám na virtuální prohlídku ženevského autosalonu.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Choochoo
Mitsubishi
| 6. 3. 2014
Peknej koncept :yes:
[odkaz]
Avatar - Ji/Ri
FOTO BÁL
| 5. 3. 2014
Focus... to je teď takový Golf. Kvalitně postavený ouřada, který nabídne co chceš a můžeš si ho domazlit. Motorově je ovšem před Golfem...padni komu padni. ;-) ..nebudu-li počítat 4x4.
Avatar - Ji/Ri
Phaeton Volvo
| 5. 3. 2014
Musí se nechat. Tihle rytíři jsou dokonalí. Phaeton uzrál v klasické dělo, byť vw v tomhle segmentu není a dlouho nebude doma. Volvo - to je symfonie pro srdce, duši a oči a zástupce moderního designu a automobilové krásy. K tomu Hyundai... ano, má něco do sebe, myslím, že kopírováním ostatních premiantů si zbytečně ubírá glanc a šťávu.
Fotky parádní! ...
Děkuji Lukáši :-)
FOTO BÁL
| 5. 3. 2014
>:-[]
FOTO BÁL
| 5. 3. 2014
Jestlipak by šlo to P.S. uplatnit i zde: [odkaz] >:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku