Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AUTO 7 - 24/04

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 12. 10. 2004 • 12:08
I dvojčata se mohou lišit. Platí to i pro nový Nissan Tone, což je vůz shodný koncepcí i technikou s aliančním modelem Renault Modus. Přesto je tu zjevný rozdíl.

Přímo na věc…

PREMIÉRA

I dvojčata se mohou lišit. Platí to i pro nový Nissan Tone, což je vůz shodný koncepcí i technikou s aliančním modelem Renault Modus. Přesto je tu zjevný rozdíl.

NOVINKY

Špionáž: Citroęn C6 neunikl objektivům lovců utajovaných novinek. Zjistili jsme také, jak vypadá japonská verze nové modelové řady Nissan Almera. Nezanedbali jsme ani sport...

JÍZDA

První jízdy s novým Fordem Focus ukázaly, že má našlápnuto navázat na úspěchy svého předchůdce.

TAJNÉ PROJEKTY

Doménou Jeepu jsou terénní automobily, Subaru zase staví silniční čtyřkolky. Co chystají, aby neztratily svou pozici?

JÍZDA

Mondeo se představilo v špičkové verzi Titanium se dvěma novými velmi výkonnými motory.

TEST

Citroęn C2 patří mezi automobilové střízlíky zvané nákupní taška, ovšem s motorem o síle 123 koní se do hypermarketu nejezdí.

TEST

Nová zbraň se třemi diamanty ve znaku: Mitsubishi Colt na evropském trhu.       

TEST

Nová generace Fiatu Multipla si uchovala svou interní originalitu – nadále pojme ve dvou řadách šest lidí, zase zaujme nápaditým interiérem. Zvenčí však ubrala z původní extravagance. Bude jí to ku prospěchu?

SPOTŘEBITELSKÝ TEST

Tachometr Nissanu X-Trail již brzy ukáže

20 000 km. Jak si vedl na dálnici, jak se mu dařilo v terénu? Na co si dát pozor? Víte, kteří naši špičkoví sportovci s ním jezdí?

TEST

Takřka ideální spojení: tradičně nenápadný saab a velmi výkonný a úsporný turbodiesel. Dokonalý příklad nadnárodní spolupráce. Švédská značka, motor Multijet od Fiatu, americký majitel (GM). Výsledek: Saab 9-3 Sport Sedan.

…a vše kolem

TÉMA

Automobilový svět ovládly nejrůznější zkratky

a vynořují se stále nová a nová označení pro vznikající kategorie vozidel. Jaké automobily se skrývají za slovem Crossover? Nabízí se samozřejmě cross, tedy něco společného s terénem. Chyba lávky!

TUNING

Fabie si normálně na silnici ani nevšimnete. I tuhle nejspíš minete jen s malým zájmem. Když se však zadíváte na kapotu se sedmi vrstvami uhlíkatých vláken, máte pocit, že je před vámi hologram.

PRODEJNÍ AKCE

Poslední čísla o prodejích nových vozů za 9 měsíců nesignalizují obrat, stále se prodává méně automobilů než loni. Automobilky tedy nadále bojují o zákazníky a počet cenových zvýhodnění se zvyšuje. Kdo a kolik zlevňuje, jaké jsou nyní bonusy a speciální výbavy?

PATINA

Proč má Lamborghini ve znaku býka? Víte, že zakladatel Ferrucio Lamborghini začínal s výrobou traktorů? Z pole se vydal na silnici…

KUPUJEME NOVÉ

Poptávka po vozu Škoda Octavia Tour, neboli modelové řadě 1. generace, je srovnatelná s předchozími roky. Mapujeme pro vás současnou nabídku, která i přes jednu standardní výbavu umožňuje zajímavou individualizaci automobilu. Sportovní model RS koupíte zatím jen jako derivát první generace.

BAZAR

Aristokracie již nemá to postavení jako dřív – může se ocitnout i v bazaru. Mezi ojetými auty naleznete samozřejmě i range rover, který patří mezi terénními vozy k tomu lepšímu. Ovšem ani jemu se nevyhnou některé nectnosti ojetin…

CO JE TO?

K čemu je brzdový asistent? Komu a hlavně jak dokáže pomoci? O kolik metrů zastaví automobil dřív?

LAHŮDKA

Čím menší, tím zajímavější. Sportovní značka Wiessmann je pro opravdové znalce. Po světě jezdí jen několik stovek těchto přepychových

a hlavně velmi osobitých automobilů.Odkazy:

www.auto7.cz

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku