Diskuse: Rallye Dakar v cíli: Macík vyhrál třetí etapu a celkové výsledky všech kategorií

Český motocyklový jezdec Martin Michek z týmu Orion - Moto Racing Group skončil na 43. ročníku Rallye Dakar na desátém místě. Vyrovnal tak výkon Stanislava Zlocha z roku 1998. Skvěle se předvedl v kamionech Martin Macík, který vyhrál třetí etapu v letošní soutěži.
A čo Valtr
nevidím ho nikde vo výsledkoch? Odstúpil? Som nejak nepostrehol kedy a prečo.
Jj, dík. 👍
Předjižděl buginu a vletěl do díry/příkopu v rychlosti cca 80 km/h. Auto zastavilo na pětníku - urvaná náprava, prasklá převodovka, hnutej rám. Jarda Valtr v ***i záda (snad bez zlomeniny)..... :'-(
Avatar - KANKUNEN
Macík
To už není náhoda.
3
Avatar - Dzakobo
Re: Macík
Jsou moc šikovný, ale na rusáky nikdy mít nebudou, nikdy. To jinej level, Putin level :-! :-!
Re: Macík
Chýbal DeRoy a aj sa im celkom darilo. Nebyť ohnutých dvoch spojovačiek mohla to byť bedna.
Re: Macík
Ta ohnutá spojovačka byla daní za agresivní styl jízdy. V součtu asi tak, že tou jízdou získal třeba v průměru 5 minut za etapu (celkem pak třeba 60 min). Ale výměnou té spojovačky pak ztratil 2 x 30 minut......