Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ferrari California T musí do servisu, hrozí požár

Michal Fokt Michal Fokt 30. 12. 2015
11
7
Zobrazit náhledy (11)
Ferrari California Ferrari California Ferrari California Ferrari California Ferrari California Ferrari California
Mysleli jste si, že hoří jen italské supersporty s motorem uprostřed? Omyl, může se to stát i gétéčku California T, je tedy nutná svolávací akce.

S požáry mají (nejen) italská superauta spoustu "zkušeností", ostatně Ferrari 458 Italia kvůli tomu muselo dokonce projít drobnými technickými změnami. Ovšem nemyslete si, že když máte italský sporťák s klasickou koncepcí, jste vůči hrátkám s ohněm imunní. Nyní se musí mít na pozoru i majitelé kabrioletu California T s přeplňovaným osmiválcem.

Vozy, vyrobené mezi 8. zářím a 11. listopadem 2015, mohou mít vadné napojení nízkotlakého palivového potrubí Dytech k palivovému čerpadlu. Kvůli tomu může dojít k úniku benzinových výparů do motorového prostoru, což může způsobit požár. Ke zjištění problému došlo v listopadu při "rutinní kontrole tlaku", k žádnému vznícení tedy zatím nedošlo.

Již obeslaní majitelé by nicméně neměli otálet s návštěvou servisu, kde jim bude palivové vedení vyměněno za bezvadný kus. Informace se dostala ven, jak už je obvyklé, díky povinnosti automobilek v USA hlásit tyto situace agentuře NHTSA. Ve Státech se to týká 185 aut, celosvětová čísla nejsou k dispozici.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

požár hrozí
| 30. 12. 2015
Samozrejme, že nemá ten správny motor... Renault sa už predsa dohodol s Mercedesom a tak si Ferrari musí vystačiť zatiaľ s vlastnou produkciou >:-[] >:-[] >:-[]
požár hrozí
| 30. 12. 2015
Ano naražat sa do talianskych aut je moderne tak vela štastia ovca.
Avatar - Individualita
požár hrozí
| 30. 12. 2015
>:D
Avatar - Hammunasakra
požár hrozí
| 30. 12. 2015
:yes: >:-[]
požár hrozí
| 30. 12. 2015
To samozřejmě je, ale nedá se odstranit. Narozdíl od problému Californie ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku