Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

FlixBus posiluje autobusové spojení mezi Prahou a Karlovými Vary

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 23. 6. 2019
18
Zobrazit náhledy (18)
Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus

FlixBus pro letní změnu jízdních řádů navyšuje počty spojů a přidává nové zastávky

Slavnostní zahájení 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se uskuteční 28. června letošního roku. Tradičně se zde sejdou celebrity z celé republiky a přijede i filmová hvězda světového formátu.

Není se čemu divit, karlovarský festival je nejprestižnějším festivalem ve střední a východní Evropě. Oslavy a promítání festivalu se konají po celý týden, oficiální zakončení festivalu tak proběhne v sobotu 6. července.

Karlovy Vary jsou v souvislosti s festivalem již tradičně vedle nadšených filmových fanoušků přeplněny i osobními automobily a lidé mají problémy s parkováním. Společnost FlixBus na tuto situaci reaguje posílením svých spojů mezi Prahou a Karlovými Vary.

Během týdne, v němž je festival pořádán přidává FlixBus dalších šestnáct spojů. Ceny jízdenek na lince Praha – Karlovy Vary pak začínají na částce od 79 Kč.

Během festivalu se představí přibližně dvě stovky filmů. Návštěvníci si mohou zakoupit buď Festival Pass nebo vstupenky na jednotlivá představení. S Festival Passem si však návštěvníci festival užijí lépe, mají totiž nárok až na 3 vstupenky denně a také možnost dostat se na filmy bez vstupenky. Jako každý rok bude karlovarský festival doprovázen bohatým programem, kam mají filmový nadšenci s Festival Passem vstup zdarma.

Zdroj: FlixMobility GmbH

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku