Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

FlixBus posiluje autobusové spojení mezi Prahou a Karlovými Vary

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 23. 6. 2019 • 00:36
18
Zobrazit náhledy (18)
Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus

FlixBus pro letní změnu jízdních řádů navyšuje počty spojů a přidává nové zastávky

Slavnostní zahájení 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se uskuteční 28. června letošního roku. Tradičně se zde sejdou celebrity z celé republiky a přijede i filmová hvězda světového formátu.

Není se čemu divit, karlovarský festival je nejprestižnějším festivalem ve střední a východní Evropě. Oslavy a promítání festivalu se konají po celý týden, oficiální zakončení festivalu tak proběhne v sobotu 6. července.

Karlovy Vary jsou v souvislosti s festivalem již tradičně vedle nadšených filmových fanoušků přeplněny i osobními automobily a lidé mají problémy s parkováním. Společnost FlixBus na tuto situaci reaguje posílením svých spojů mezi Prahou a Karlovými Vary.

Během týdne, v němž je festival pořádán přidává FlixBus dalších šestnáct spojů. Ceny jízdenek na lince Praha – Karlovy Vary pak začínají na částce od 79 Kč.

Během festivalu se představí přibližně dvě stovky filmů. Návštěvníci si mohou zakoupit buď Festival Pass nebo vstupenky na jednotlivá představení. S Festival Passem si však návštěvníci festival užijí lépe, mají totiž nárok až na 3 vstupenky denně a také možnost dostat se na filmy bez vstupenky. Jako každý rok bude karlovarský festival doprovázen bohatým programem, kam mají filmový nadšenci s Festival Passem vstup zdarma.

Zdroj: FlixMobility GmbH

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku