Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jak nakoupit na internetu doplňky do auta bez rizika?

Komerční prezentace Komerční prezentace 23. 9. 2019 • 16:43

V dnešní době nakoupíte online téměř cokoliv, od pneumatik, po střešní nosiče, až po různé doplňky do auta. Ne vždy se to však obejde bez nervů a rozčilení. Co dělat, když si nejste jistí, zda zboží nepřijde poškozené, je doručen jiný výrobek nebo zásilka vůbec nedorazí? Naštěstí existuje skvělá možnost, jak nakupovat na internetu bez rizika. Už jste slyšeli o odložené platbě?

S odloženou platbou nakupujete online bez starostí


Na internetu můžete nakoupit za výhodnější ceny než v kamenném obchodě, ale vybrat si z nabídky desítek e-shopů jeden seriózní nemusí být snadné. Znáte tu nepříjemnou situaci – objednávku jste uhradili předem, ale zboží vůbec nedorazilo nebo přišlo poškozené.

S MALL Pay odloženou platbou už o svoje zboží ani peníze nemusíte mít strach. Jak služba funguje? MALL Pay si zvolíte v košíku e-shopu jako způsob platby. Za zboží předem neplatíte, na uhrazení objednávky máte 14 dní. Díky tomu máte dostatek času, abyste si nejdříve všechno prohlédli a vyzkoušeli. S MALL Pay už se vám tak nestane, že zaplatíte za něco, co se vám nelíbí nebo nehodí.

MALL Pay funguje zcela zdarma


Odložená platba MALL Pay je zcela zdarma, neplatíte žádné poplatky a uhrazení objednávky si odložíte až o 14 dnů. Poté, co zaplatíte několik menších objednávek, se vám navýší limit na odloženou platbu až na 15 tisíc korun. Potřebujete novou sadu pneumatik, kvalitní autokosmetiku nebo navigaci do auta? Všechny autodoplňky nakoupíte pohodlně třeba na mall.cz a díky MALL Pay zaplatíte až za 14 dní. Do služby je zapojeno celkem 12 internetových obchodů a další budou přibývat.

Za každých 100 Kč získáte 1 bod


Navíc za každých 100 Kč zaplacených přes MALL Pay získáte 1 bod ve věrnostním programu. Nasbírané body můžete vyměnit za slevy až 50 %, nebo třeba dopravu zdarma na Mall.cz. Stačí se přihlásit do zákaznické zóny MALL Pay a v sekci Vaše odměny se zobrazí všechny produkty, na které je možné dostat slevu. Věrnostní body sbíráte automaticky za nákupy ve všech e-shopech, které jsou do služby zapojeny – díky tomu se nasčítají opravdu rychle.

Na co dalšího se můžete těšit?


Odložená platba je skvělou alternativou k dobírce. Tu sice platíte kurýrovi až při doručení, ale nikdy si nemůžete být jisti, zda je zboží uvnitř krabice v pořádku. Navíc za dobírku zaplatíte desítky korun, naproti tomu služba MALL Pay je poskytována zcela zdarma.

Jediným limitem je hranice max. 15 tisíc korun na nákup a 14 dní, během kterých musíte objednávku zaplatit. MALL Pay však plánuje odložení platby na ještě delší dobu. „Do budoucna chystáme i možnost odložení platby o více než 14 dní, prémiové účty s doplňkovými službami, platební kartu, nákupy na splátky ve spolupráci s Ušetřeno.cz, moderní investování a spoustu dalšího,“ prozradil marketingový manažer MALL Pay Tomáš Krásný.

Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku