Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kalendář Zetor na rok 2020 je již v prodeji

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 11. 2019 • 02:00
5
2

Společnost Zetor Tractors a.s. stejně jako v předešlých letech připravila i na rok 2020 stylový kalendář. Nově do jeho přípravy zapojila své zákazníky, příznivce a uživatelé traktorů Zetor.

Společnost Zetor Tractors a.s. pro vydání kalendáře na rok 2020 zvolila několik novinek. Ve fotografiích se totiž zaměřuje na běžné využití traktorů, kdy kombinuje každodenní rutinu strojů s uměleckým zpracováním. Zásadní novinkou se stalo zapojení veřejnosti.

Cílem bylo vytvořit společnými silami kalendář zobrazující traktory při běžných činnostech a v přirozeném prostředí a to přímo u zákazníků a fanoušků značky Zetor. V červenci letošního roku proto společnost Zetor Tractors a.s. vyhlásila soutěž, na jejímž základě zasílali uživatelé traktorů Zetor fotografie svých strojů. Ze stovek fotografií bylo nakonec vybráno 54 z nich na titulní stranu kalendáře.

Absolutním vítězem se stala fotografie traktoru Zetor Forterra 130 HD od paní Moniky Musilové z Hanácké zemědělské společnosti Jevíčko, konkrétně ze střediska živočišné výroby v obci Biskupice u Jevíčka.  Právě tam se následně pořizovala fotografie pro měsíc říjen. Většina zbývajících fotografií v kalendáři pak vznikala u zákazníků v České republice a na Slovensku.

„Cílem projektu bylo zapojit do kalendáře na příští rok naše zákazníky a fanoušky, pro které je kalendář zároveň primárně určen. Potěšilo nás, jak velký zájem soutěž vyvolala, a děkujeme všem za zaslané fotografie. Prostor v kalendáři je však omezený, a tak jsme se pokusili vybrat od každého trochu,“ vysvětluje Jakub Hurta, manažer marketingu společnosti Zetor Tractors a.s.

Zdroj: Zetor Tractors a.s.

Související články

Témata
Avatar - kari.laz
5. 11. 2019 14:01
Re: V prodeji ?
Hlavně když se podívám například na 2018, kde je "na co koukat" tak je tohle obrovská bída. Holt dnešní doba plná hybridů a to i lidských, nedovoluje mít u traktoru pěknou ženskou.
5. 11. 2019 07:48
V prodeji ?
Takový kalendář si fakt někdo sám koupí ?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud