Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Na Auto.cz rozšiřujeme obsah: Startujeme exkluzivní spolupráci s Auto Bildem!

Martin Machala Martin Machala 15. 12. 2017 • 14:24
56
Na stránkách Auto.cz se můžete díky nové licenční smlouvě těšit na exkluzivní materiály z internetové verze německého Auto Bildu.

Podobně jako je větší německý trh s automobily, i kolegové z autobild.de mají logicky větší možnosti než my. V našich podmínkách si třeba těžko představit realizaci srovnávacího testu dojezdu osmičky elektromobilů ve skutečných podmínkách. A aktuálně zimních podmínkách… Výsledky jsou hodně zajímavé a asi je vám jasné, že od továrně udávaných dojezdů se ty skutečné dramaticky liší. Zlatá udávaná spotřeba v kombinaci! A právě tento původní test Auto Bildu o víkendu otevře naši novou internetovou spolupráci (v „papírové“ podobě jste články z Auto Bildu mohli potkat v sesterském časopisu Auto Tip, díky novým podmínkám se licence rozšiřuje i na web).

Srovnávací test elektromobilů je samozřejmě jenom začátek. Díky licenční smlouvě máme jako jediný český web exkluzivní práva na články, fotografie a také videa z Auto Bildu. A chybět nebudou ani vyhlášené stotisícové dlouhodobé testy!

15. 12. 2017 17:30
Re: Nalejme si čistého vína
AutoBild řadil už první generaci Octavie do střední. ;-) Vzpomínám si, že jsem na to před lety narazil.
Avatar - Hammunasakra
15. 12. 2017 15:26
Re: Nalejme si čistého vína
AutoBild neni zázrak ale Škodě neleze tak do [odkaz] jako ACZ

Celkově je lepší ale hodně záleží co konkrétně Machala nebo kdo vybere
Avatar - removed
15. 12. 2017 15:15
Nalejme si čistého vína
Spekulace
Spolupráce s Auto Bild může být:
a) Progress
b) Důsledek mnohaletého protěžování značek Škoda/Volkswagen/Audi/Seat a malé chuti CZ zastoupení ostatních světově uznávaných značek půjčovat novinářské vozy k takzvaným nezávislým recenzím
c) Úsporný režim

Předjímat budoucí kvalitu testů a článků si nedovolím. Počkám si. Třeba už Superb nebude běžně vyhrávat nad Jaguarem a Škoda Octavia se vrátí na místo nižší střední třídy, kam navzdory jistému improvementu patří.
Počkám si.
Avatar - Hammunasakra
15. 12. 2017 14:03
Re: Kolegové
Nejsi jediný = je to blbě. Musíš jít přímo na komentáře

Místní ajťáky mám eště radši než redaktory = i když je to těsný a vyrovnaný >:-[]
Avatar - _Karel_
15. 12. 2017 13:49
Kolegové
Když si po přečtení článku sjedu na diskuzi, chci "zobrazit celou diskuzi" event. "přidat názor", tak mi to nefunguje, do diskuze se nedostanu. Jsem jediný, kdo má tento problém? Dík!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku