Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Pirelli kalendář 2016: To snad ani nechcete vidět...

Michal Fokt Michal Fokt 2. 12. 2015 • 06:49
4
17
Kalendář Pirelli na příští rok se odklání od klasiky a místo krásných těl modelek ukazuje ta... méně krásná, patřící významným ženám současnosti.

Firma Pirelli vešla do povědomí nejen coby výrobce fakt dobrých pneumatik, ale také jako společnost, která ke své propagaci velmi úspěšně použila kalendář. Není těžké přijít na to, proč se z "The Cal" stal kult - renomovaní fotografové na jeho stránkách zvěčňovali ty nejkrásnější ženy světa nahé nebo jen s minimem oblečení.

Jenže občas se nějaký umělec "utrhnul" a "vymyslel" něco úplně jiného. Jako třeba letos Annie Leibovitz, která si asi řekla, že modelek už bylo dost a rok 2016 věnuje významným ženám současnosti, přičemž mezi nimi není vévodkyně Kate, Maria Kirilenková, tím méně Danica Patrick. Prostor dostaly Yoko Ono, Patti Smith, Serena Williams, Amy Schumer, Fran Lebowitz, Ava DuVernay, Agnes Gund, Kathleen Kennedy, Mellody Hobson a Shirin Neshat. Ale nebude zase tak zle, objeví se i čínská herečka Yao Chen, modelka Natalia Vodianova nebo spisovatelka Tavi Gevinson.

Každopádně to zatím vypadá, že tohle nebude úplně typický kalendář, zdobící dílny pneuservisů. V Česku bude oficiálně představen v úterý a na premiéře budeme také, takže se snad povede získat další fotografie.

Související články

Avatar - Ozzman
3. 12. 2015 10:05
Re: No nadhera
Stejně je koneckonců duležité, jestli si ty džíny nebo overal nakonec sundá žejo >:-[]
Avatar - TeeJay
3. 12. 2015 09:58
Re: Dopadlo to ještě dobře,
8-s
Avatar - TeeJay
3. 12. 2015 09:58
Re: No nadhera
Někdo vyrábí auta, jiný letadla a kosmické lodě :-) , jestli v nich bude sedět ženská v džínách nebo overalu je v konečném důsledku jedno. ;-)
Avatar - Ozzman
3. 12. 2015 07:58
Re: No nadhera
Já sem ale nikdy netvrdil, že Ford je extra krásný auto,až na Mustanga :-) >:-[] Navíc, Ford vyrábí pořád ještě auta a ne vesmírné lodě :D
Avatar - Pekelná Micinka
3. 12. 2015 01:00
Re: Dopadlo to ještě dobře,
:yes:
Články odjinud