Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Racing 21 na Barum Rallye 2017: Když oheň ničí

Vitek Vitek 27. 8. 2017
12
4
Zobrazit náhledy (12)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia
Vrcholnou českou Barum Czech Rallye Zlín letos Klokočka ŠKODA Czech National Team nedokončí. Slibně rozjetou etapu totiž ukončil požár Fabie R5.

Barumka je v českých podmínkách vrcholem soutěžní scény, na podnik zařazený do evropského šampionátu ERC každý rok přijde až dvě stě tisíc diváků. Letos ale zeleno-šedý speciál ŠKODA Fabia R5 týmu Klokočka ŠKODA Czech National Team nikdo z nich v cíli neuvidí…

Páteční městská superspeciálka otevřela první etapu Barum Czech Rallye Zlín 2017 a týmové plány být na kontakt v první patnáctce byly téměř splněny. Schopným výkonem na kontakt s širší špičkou vstoupil Vojtěch Štajf s Markétou Skácelovou do letošní Barum Rallye, aby se v sobotu postupně šplhali pořadím výš – celkově 5. čas na RZ Březová dával tušit naděje na vysněnou top desítku, do níž by se z průběžné 13. pozice dalo v nedělní etapě vstoupit.

Jenže na přejezdu mezi vložkou Biskupice a Semetín se stalo něco, co nikdo v rallye nechce potkat – bezmocně zíráte na vás závodní vůz, který pohlcují plameny. Po technické závadě totiž Fabii R5 zachvátil požár, který ji spálil prakticky na uhel. Více už na exkluzivním videu pro auto.cz.

360p720p1080p

Autor: Libor Hlisnikovský

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

To je ten tuning
| 28. 8. 2017
A mám kafem poprskaný comp >:-[] >:D
Avatar - Dinar
To je ten tuning
| 28. 8. 2017
Díval se jak auto hoří a byl z toho štajf. :-) ;-)
To je ten tuning
| 27. 8. 2017
To je furt čipování, tuning... A takhle to dopadá. Bejt to auto v základu, žádná technická závada by u takovýho nadauta nemohla přijít.

PS: Pro pár zdejších škodanadšenců dodám, že je to myšleno ve srandě.
Avatar - Joky
a já myslel
| 27. 8. 2017
že uniklo spy foto Fabie IV....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku