Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Auto pátým rokem partnerem Tour de France

Ondřej Láník Ondřej Láník 10. 7. 2008 • 14:10
2
20
Letošní ročník bude pro automobilku ve znamení prezentace nového modelu Škoda Superb. Celkem bude v rámci celé Tour k vidění na 250 vozů Škoda všech modelových řad.

Popáté v řadě bude Škoda Auto figurovat na legendární Tour de France v roli hlavního partnera. Letošní ročník bude pro automobilku ve znamení prezentace nového modelu Škoda Superb - oficiálního vozu Tour de France, ve kterém bude k vidění ředitel závodu Christian Prudhomme, organizátoři Tour a VIP hosté a zároveň bude dominantní součástí reklamní kolony věrně známé zejména divákům u trati. Celkem bude v rámci celé Tour k vidění na 250 vozů Škoda všech modelových řad.

„Naše angažmá v cyklistice v čele s partnerstvím s Tour de France je výrazem naší dlouhodobé koncepce spojovat se s těmi nejlepšími a společně tím posilovat povědomí a viditelnost značky na straně jedné a demonstrovat špičkovou kvalitu našich produktů na straně druhé. Cyklistika je celosvětovým fenoménem, součástí sportovního vyžití milionů lidí na celém světě všech věkových kategorií a profesí a my chceme být tam, kde jsou naši stávající i potenciální zákazníci a současně svou částí přispívat k podpoře tohoto krásného sportu“, uvedl Martin Lauer, vedoucí podnikové komunikace Škoda Auto.

Na letošní Tour de France se Škoda Auto představí rovněž jako partner sedmi profesionálních týmů – týmu CSC, Euskaltel - Euskadi, Gerolsteiner, Rabobank, Silence - Lotto, týmu Milram a Credit Agricole a týmu technické podpory Mavic.

Po dobu partnerství s Tour de France pojí Škoda Auto své jméno také s bílým trikotem pro nejlepšího jezdce do 25 let. Smlouvu s pořádající společností A.S.O. (Amaury Sport Organisation) uzavřela Škoda Auto do roku 2011.

Související články

Témata
Avatar - Falco
10. 7. 2008 21:12
Re: celosvetovo?
Nikdo nezná!? Neztrapňuj se! [odkaz]
10. 7. 2008 14:39
Ve WRC byli bez šance,
tak aspoň vozej kola a rozvážej pití. Moc pěkně to vypadá v tý červený moc, ještě že cyklisti nejsou moc po jídle....
Avatar - Special-line
10. 7. 2008 13:00
Re: Super reklama
Jasný souhlasím, já to myslel tak pokud by si to chtěl Mercedes pohlídat tak podle mě nebude mít problém dát kdykoliv víc peněz než Škoda. ALe to jsou teorie protože mě napadá do jaký míry poptřebuje Mercedes grandiózní reklamu ;-) Mercedes by se měl prodávat sám >:D >:D
10. 7. 2008 12:56
Re: celosvetovo?
Taky kromě Austrálie, sice se tam snad mají nově prodávat Škodovky, ale zatím je tam stejně nikdo nezná :-!
10. 7. 2008 12:54
Re: Super reklama
Tenis sponzoruje dalších několik automobilek i např. Kia, Porsche...víc už si nevybavuju. Mercedes určitě nemá na tento sponzoring monopol, vše řídí trh, takže když dá Škoda víc a smluvně to lze akceptovat, tak proč by nemohla být generálním sponzorem nějakého většího turnaje. Já nevím jakou má Škoda dlouhodobou marketingovou strategii, ale spolupráce s Tour se naproti dopingovým skandálům jeví jako velice prospěšná. Skandály přitáhnou mnohdy víc lidí jak poctivá reklama. Tento risk Škodě vyšel.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku