Dakar 2021
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Volkswagen Polo, Golf a Golf Plus výhodněji

Ondřej Láník Ondřej Láník 2. 2. 2006 • 22:42
74
Volkswagen v těchto dnech přichází se zvýhodněnými modely Polo, Golf a Golf Plus. Jejich společných znakem je výhodná cena a bohaté výbavy, které v součtu představují benefit v řádu mnoha desítek tisíc korun.

Volkswagen v těchto dnech přichází se zvýhodněnými modely Polo, Golf a Golf Plus. Jejich společných znakem je výhodná cena a bohaté výbavy, které v součtu představují benefit v řádu mnoha desítek tisíc korun.

V široké škále populárních modelů Polo, které do své třídy kompaktních hatchbacků vnesly kvalitu vozů vyšších kategorií, stojí za povšimnutí především dobře vybavená verze Comfortline. Ta nyní kromě autorádia s CD přehrávačem, dvou airbagů, centrálního zamykání s dálkovým ovládáním, elektricky ovládaných oken vpředu a elektricky ovládaných zrcátek, alarmu, posilovače řízení, mlhovek a výškově nastavitelných předních sedadel, dostaly druhou dvojici dveří a protiblokovací systém brzd ABS, které si nyní můžete zcela zdarma přiobjednat. Získáte tak výbavu v hodnotě 60 000 Kč!

U verzí poháněných zážehovým motorem 1.2/47 kW došlo navíc ke snížení ceny až o 22 800 Kč, cena modelů s motorem 1.4/55 kW se snížila až o 22 500 Kč.

Zákazníci, kteří mají zájem o modely Volkswagen Golf nebo Golf Plus, mohou díky akční nabídce výhodně získat velmi dobře vybavené modely Golf a Golf Plus - ve výbavě těchto akčních modelů totiž nechybí např. dvouzónová klimatizace Climatronic s automatickou regulací, palubní počítač, 16“ kola z lehké slitiny, metalický lak nebo lak s perleťovým efektem, tříramenný kožený volant, nebo výškově nastavitelná přední sedadla s bederními opěrkami a středová loketní opěrka vpředu. Souhrnná cena těchto prvků činí 75 000 Kč, zákazník za ně však zaplatí jen 15 000 Kč, takže získává bonus ve výši 60 000 Kč!

U modelů Golf Plus je možnost jejich koupě ve verzi N1, která umožňuje odpočet DPH.

Témata
2. 2. 2006 23:24
Re: PŘIŠEL, VIDĚL, ZLEVNIL
:-) Na tenhle článek to stačí ;-) Já celej den nebyl... tak to teď doháním :-) Hele Yaris... to je to auto, jak nemá kapličku a přístroje jsou uprostřed... tak něco ti napíšu... chlap nemusí jezdit v 911 aby byl chlapem... ovšem Tome... vzdát se toho krásnýho pocitu podívat se skrzevá volant a tam najít ty dva kruháče... to bych nevyměnil ani za nic... Často píšu, že je jedno v čem jezdíš, že prostě musíš umět milovat svý auto... tak v předznačené souvislosti se musím opravit... zas tak úplně jedno to není.
2. 2. 2006 21:35
Re: Tak...
:-) :yes: >:-[]
2. 2. 2006 21:10
PŘIŠEL, VIDĚL, ZLEVNIL
:-! Dokonalá lákačka. Chceš masovku? chceš bejt v hospodě in? chceš bejt jednička na parkovišti před Mekáčem? chceš bodovat u svýho známýho prodejce z vietnamský tržnice?... Ber všechno... jen ne probůh Golfa... GOLF, brácho, GURU - GOLF... etalon nižší střední přes třicet let... tak toho, promiň, toho si koupí kovboj, co má všech pět pohromadě, voko a poměrně ucelenou představu o životě... řekl bych vlastně, že takovej kovboj, co směřuje k nižší střední tu jinou volbu ani nemá... GOLF totiž kraluje v EVROPĚ... nyní, uznávám, spolu s FOCUSEM... design s velkým Dé má v nižší střední ještě 307 Peugeotů... a... pak je než tma. Dokonalá tma. Teda problikává tam Astra... Tak si kup baterku, aby ses, až v tý tmě na tebe něco vyskočí, nepodělal z poznání vlastní nevědomosti... P.S. Jak patrno, zlevňují i nejlepší. BRAVO VW-PORSCHE :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku