6 důvodů, proč okamžitě vyzkoušet jízdu v novém BMW X1

Prezentace klienta 21. 12. 2015 • 05:27
18
Zobrazit náhledy (18)
bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw
Obratnost menších aut a luxus velkých SUV. Nová generace nejmenšího mnichovského SUV BMW X1 si vzala to nejlepší z větších modelů X3 a X5 a dala tak vzniknout kompaktnímu vozu, ideálnímu pro jízdu v městě i na dovolenou.

Zní to hezky, že? Jenže přednosti BMW X1 neoceníte, dokud si ho sami nevyzkoušíte. Vybrali jsme proto pro vás 6 důvodů, proč byste si měli testovací jízdu zamluvit ještě dnes.

1) Získáte nadhled

Nastupte si. Rozhlédněte se kolem sebe. Přírodu i rušný provoz kolem uvidíte lépe díky sedadlům, která jsou oproti předchozí generaci vyvýšená o 40 milimetrů. Na papíře se to nezdá, ale těch pár centimetrů navíc je při nastupování i výhledu pořádně znát.

2) Pohodlí si užijí všichni. Bez výjimky.

Nejen řidič si zaslouží extra místo. BMW X1 nabízí díky zadním sedadlům posuvným až o 130 milimetrů dostatek komfortu i pro spolujezdce. Vezměte na zkušební jízdu přátele a nechte je otestovat zadní sedadla. Uvidíte, že budou z místa kolem sebe nadšeni.

3) Naložíte vše, co potřebujete

Dostatek prostoru ale nemají jen cestující. Do zavazadlového prostoru BMW X1 s objemem 505 litrů naložíte velké nákupy i kufry na dovolenou. Nezapomeňte na předváděcí jízdě vyzkoušet také sklápění zadních sedadel, díky kterému získáte v kufru prostor 1 550 litrů. A podívejte se i na dvojitou podlahu kufru.

bmw bmw

4) Všechny informace budete mít v úrovni očí

Aktuální rychlost, rychlostní omezení i zábavné funkce. To vše vám BMW X1 promítne na Head-Up displeji přímo v zorném poli řidiče. Barevně. A ve vysokém rozlišení.

5) Nikdy nepojedete sami

I když zůstanou sedadla spolujezdců prázdná, nikdy nebudete na hlídání dopravní situace sami. BMW X1 vás varuje před nežádoucím opuštěním jízdního pruhu a upozorní na nebezpečí kolize. Při předváděcí jízdě ale tyto funkce raději nezkoušejte. Naopak otestujte asistenta, který vás informuje o dopravních omezeních. Nebo službu Speed Limit Assist, která sleduje rychlostní omezení a dodržuje jej. Už nikdy tak nedostanete pokutu za překročení rychlosti.

6) Postaráme se o vaše bezpečí

Šest airbagů vpředu i vzadu zmenší při nárazu nebezpečí zranění na minimum. A pokud se už něco stane a budete potřebovat zavolat pomoc, nemusíte hledat mobil. Díky vestavěné SIM kartě a funkci E-Call přivoláte pomoc za pár vteřin. Abyste se do nebezpečí nedostali vůbec zajistí systém Active Guard, který vás upozorní na nebezpečí kolize. A pokud nezareagujete, začne BMW X1 brzdit. Dynamická kontrola stability DSC navíc neustále sleduje natočení volantu, pohyb auta i příčné zrychlení. Vyzkoušejte, jaké to je, cítit se v autě bezpečně.

Otestujte radost z jízdy v BMW X1 ještě dnes

Vyjmenovat bychom toho mohli více. Skvělé funkce nového BMW X1 ale musíte vyzkoušet osobně. Objednejte si testovací jízdu v BMW X1 v Renocaru v Praze nebo Brně ještě dnes. A protože prodej BMW X1 začal teprve v říjnu, stále budete mezi prvními, kteří se v něm na českých silnicích projedou. Vozy BMW X1 v nabídce BMW Renocar.

bmw bmw

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly