Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AAA Auto v listopadu vyrovnala loňský celoroční prodej 75.400 aut

ČTK ČTK 21. 11. 2018
9
Skupina autobazarů AAA Auto zvýšila odhad letošních prodejů na 84.000 aut, což je nejvíce v historii. Loni prodala ve čtyřech zemích celkem 75.400 vozů, letos tento údaj překonala již během listopadu. Uvedla to v tiskové zprávě.

"Letošní rok je zatím nejsilnější v historii našeho působení na středoevropském trhu. Meziročně zatím rosteme o téměř 11 procent a měsíčně ve 46 pobočkách ve čtyřech zemích prodáváme v průměru přes 7000 vozů. To nám umožňuje optimisticky odhadnout celkový letošní objem prodaných aut ve skupině Aures Holdings až na hranici 84.000 aut. Věřím, že dobré podmínky na trhu vydrží, pokud nepřijde extrémně špatné počasí, které je při nákupu automobilu vždy podstatným faktorem," uvedla generální ředitelka AAA Auto Karolína Topolová.

Na výsledcích skupiny má významný podíl i rychlé zvyšování měsíčních prodejů v Polsku, které se meziročně vyšplhaly na dvojnásobek. "Růst v Polsku v příštím roce podpoříme otvíráním dalších poboček a rozšiřováním kapacity stávajících. Expandovat budeme v menší míře opět i v Maďarsku," doplnila Topolová. Pokud příznivé podmínky na trhu přetrvají a nové pobočky budou efektivní, skupina očekává zvýšení celoročních prodejů v roce 2019 až na 100.000 vozů.

Celkový počet zákazníků skupiny za posledních 26 let dosáhne do konce roku 2,2 milionu. Z hlediska počtu poboček, kterých je nyní v provozu 46 v ČR, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, má síť AAA Auto zatím nejhustší pokrytí v historii. Počet zaměstnanců se vyšplhal na 2500. Celková denní nabídka na všech trzích v současné době zahrnuje přes 16.500 vozů.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

zaciname se podobat Mayske civilizaci pred koncem
Kajakar
| 21. 11. 2018
do tydne no, kdyz uz kupuju auto tak si o modelu neco zjistim a dam si pozor a taky nekoupim jebku po zivotnosti >:D >:D
Avatar - rokyta.p
zaciname se podobat Mayske civilizaci pred koncem
rokyta.p
| 21. 11. 2018
Reklamovat? Vrátit? O karkulce jojo >:D [odkaz] AAA nechodit ani na wc.
to není moc 75 400 aut
Horskyhavran
| 21. 11. 2018
hm 46 poboček ve čtyrech zemích, jak stará auta se průměrně prodávájí? tak to není zas tak moc 75000 aut ne, ikdyž málo to taky asi není... >:D
Nové vs ojeté
Kajakar
| 21. 11. 2018
Během prvních dvou let se sníží cena nového vozidla až o 40 %. Později už vozy tak rychle cenu neztrácí, postupem času se může cena dokonce začít znovu zvedat, proto je ať počítám jak počítám výhodnější koupit ojeté auto.
zaciname se podobat Mayske civilizaci pred koncem
Kajakar
| 21. 11. 2018
Moje nejhorsi zkusenost s porizenim auta byla pres inzerat, zlate koupit v autobazaru kde vam garantuji puvod vozu, muzete jej reklamovat a nebo i vratit. Na inzerci s auty je to basta podvodniku!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku