Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Audi Q7: striptýz končí

Libor Zezulka Libor Zezulka 18. 8. 2005 • 21:50
11
58
Zobrazit náhledy (11)
suv audi novemodely suv audi novemodely suv audi novemodely suv audi novemodely suv audi novemodely suv audi novemodely
Postupné odhalování nového Audi Q7 končí. Po divokém videu a tajemných fotografiích exteriéru následují jako poslední dílek skládačky fotografie interiéru.

Více než sedm měsíců trvalo odhalování nového SUV od Audi s označením Q7. V únoru automobilka zveřejnila první záhadnou fotografii, aby dalších sedm měsíců v netradičním obnažování Q7 pokračovala a pravidelně strhávala pozornost motoristických médii tu divokým videm, tu další várkou fotografií. Včera Audi zveřejnilo kompletní informace a fotografie. Když jsme jednou přistoupili na hru Audi, rozhodli jsme se ukončit „striptýz“ Q7 po svém, a představit velmi důležitou část vozu – interiér – samostatně.

Jak je z fotografií patrné, interiér Q7 se nese v duchu A6, příbuznost obou modelů se nejvíce projevuje na středové konzole a středovém tunelu a na přístrojové desce. Nuže veliké představení pomalu končí, po mezinárodní premiéře na autosalonu ve Frankfurtu se Q7 vydá na strastiplnou pouť automobilovým světem, a tak nezbývá než vám, čtenářům Auto.cz, položit poslední otázku: Jak se vám nové Audi Q7 libí uvnitř?

Témata
18. 8. 2005 23:31
Re: QUASIMODO
Když já si to zatím nemyslím... musím ho vidět naživo... zatím obrovská hora masa.
18. 8. 2005 21:12
QUASIMODO
Jak bych to jen... hergot co já napíšu... třeba tohle ... hm... to ne... já nemám co napsat... on to hergot už napsal báječně CIELLO. Jo... je odpočatej z dovolený... i když jestli on o té dovolené netestoval Q7? Všechno je možný... P.S. jestli to všechno vyčet´z fotky... smekám.
18. 8. 2005 21:06
Re: VITAMÍN PRO PENIS
Při čtení jsem se musel jednim okem mrknout, cože je dneska za den... Výtečně jsi to napsal.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku