Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AUTO7 - 42/2006

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 17. 10. 2006 • 13:42
Přinášíme první fotky nového mondea v karosářském provedení liftback, informace o studii Spyker Paris-Peking či studii na bázi Volkswagenu Crafter, o Corolle sedan pro japonský trh, Hondě Civic Type-R 4D a mnohém dalším.

PREMIÉRA                  6      (JČ)

NOVINKY                  10      (MF)

Přinášíme první fotky nového mondea v karosářském provedení liftback, informace o studii Spyker Paris-Peking či studii na bázi Volkswagenu Crafter, o Corolle sedan pro japonský trh, Hondě Civic Type-R 4D a mnohém dalším.

JÍZDA                        14      (JČ)

Měli jsme se možnost svézt s nástupcem úspěšné Xsary Picasso, novou C4 Picasso. Jak se řídí, jak se chová v zatáčkách, a který motor se pod kapotu hodí nejlépe?

JÍZDA                        16      (MF)

Je Altea XXL opravdu jen běžnou, trochu „nafouklou“ alteou nebo svébytným modelem útočícím na specifickou skupinu zákazníků? To nám pomohli odhalit první jízdní testy.

TAJNÉ PROJEKTY            18      (JČ)

TEST                        20      (MF)

Na to, že se pod kapotami ostrých sportovních verzí objevují vznětové motory si už pomalu zvykáme. Novinkou na tomto poli je Octavia RS TDI, kterou jsme podrobili testu. Jaká doopravdy je se dozvíte na straně 20.

TEST                        22      (TP)

Vyzkoušeli jsme robotizovanou převodovku kombinovanou se známým motorem 1.6 HDI pod kapotou Citroënu C4. Jak se osvědčila a co jsou její největší silné stránky?

TEST                        23      (MJ)

SROVNÁVACÍ TEST      24      (VV)

Výkonné sportovní modely na vrcholu jednotlivých modelových řad spoluutvářejí image celé řady. My jsme proti sobě postavili charakterově značně odlišné modely Renault Clio RS a Volkswagen Polo GTI.

TEST                        28      (TK)

Přinášíme vám první test žhavé novinky českého trhu, SUV Subaru B9 Tribeca. Tváří se ambiciózně a brousí si zuby na zavedené hráče jako jsou BMW X5 či Mercedes ML. Má na to?

LAHŮDKA                  30      (TK)

CO JE TO?                  32      (MF)

V rubrice Co je to? představuje nový parkovací asistent, který se objeví v novém Citroën C4 Picasso. Přináší nové funkce, které jeho majitelům dokáží hodně usnadnit život v přeplněných městech.

PRODEJNÍ AKCE            33      (VV)

Zima se blíží a uvědomují si to i prodejci vozů, kteří nechtějí propásnout žádnou příležitost, jak k sobě přilákat zákazníky. Proto můžete v rubrice prodejních akcí najít například hned několik nabídek na zimní pneumatiky zdarma či na výrazné slevy na jejich nákup.

STORY                  38      (TP)

PATINA                  40      (TK)

Saab

SPORT                  42      (DK)

Předposlední závod formule 1 přinesl zvrat, který asi málokdo čekal. Fanoušci Fernanda Alonsa jásali, schumacherovci ronili slzy. Motor Ferrari v němcově voze totiž vypověděl službu a přenechal tak Alonsovi volnou cestu k možná rozhodujícímu vítězství sezony.

BAZAR                  44      (VV)

Značky vyrábějící obvykle spíše běžnou automobilovou konfekci to nemají při vstupu do luxusnějších segmentů lehké. Opel Omega B byl přese vše poměrně úspěšný a proto se s ním můžete často potkat i na plochách autobazarů. Na co si dát raději pozor?

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud