Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Body kit Rocket Bunny dělá z Toyoty GR Yaris pořádně naštvaného prcka

Jan Zajíc Jan Zajíc 8. 9. 2020 • 03:29
27
2
Zobrazit náhledy (27)
Toyota Yaris GR Pandem Rocket Bunny Body Kit Toyota Yaris GR Pandem Rocket Bunny Body Kit Toyota Yaris GR Pandem Rocket Bunny Body Kit Toyota Yaris GR Pandem Rocket Bunny Body Kit Toyota Yaris GR Pandem Rocket Bunny Body Kit Toyota Yaris GR Pandem Rocket Bunny Body Kit Toyota Yaris GR Pandem Rocket Bunny Body Kit Toyota Yaris GR Pandem Rocket Bunny Body Kit Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing Toyota GR Yaris Gazoo Racing

Rocket Bunny, známé jméno ve světě tuningu, ukazuje body kit pro novou Toyotu GR Yaris. Malý hot-hatch v něm vypadá skoro jako speciál pro rallye.

Body kity Rocket Bunny od japonského úpravce jménem Kei Miura, se nikdy nedržely moc zkrátka, a v případě nového "dresu" pro ostrý Yaris to platí také.

Jsou tu totiž všechny známé a pro tuto formu úpravy charakteristické prvky, mezi nimiž vynikají zejména brutálně rozšířené blatníky, do nichž Rocket Bunny cpe co největší kola.

Nechybí nové nárazníky, spousta křidélek a spoilerů, vzadu se objevuje masivní křídlo. Oba nárazníky také dostaly otvory, které mají pomáhat s přívodem, odvodem nebo prouděním vzduchu.

Pohled do interiéru bohužel nemáme, ale vsadili bychom se, že bude poněkud vykuchaný. Jistotou je bezpečnostní klec a dostalo se samozřejmě i na skořepinová sedadla.

Jestli vám řešení Rocket Bunny připadá přece jen už moc agresivní a nápadné, shodou okolností s vlastními tuningovými díly nedávno přišla i sportovní divize Toyoty Gazoo Racing.

I ta nabízí upravené nárazníky, prahy, difuzor a podobně. Zajímavé je, že právě difuzor poskytuje místo pro čtyři koncovky výfuku - což je víc, než kolik má motor ostrého Yarise válců.

O pohon se totiž stará tříválec 1.6 Turbo o výkonu 192 kW a točivém momentu 360 N.m, kombinovaný s šestistupňovým manuálem a pohonem všech kol. GR Yaris zrychlí z 0-100 km/h za 5,2 sekundy a jede nejvyšší rychlostí 230 km/h.

Související články

Témata
Avatar - SKAY
9. 9. 2020 07:58
Re: 10/10
Japonksý punk :yes:
9. 9. 2020 00:50
10/10
Tohle jo, 10/10 :-)
Prdly auto jeste prdlejsi ... kdykoliv :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud