Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Castagna se pustí do Fiatu 500

Aleš Jungmann Aleš Jungmann 6. 9. 2007 • 06:41
3
6
Carrozzeria castagna je proslavena svými specifickými úpravami. Nyní zaměří svou pozornost na maličký Fiat 500.

Milánská Carrozzeria Castagna se až donedávna soustředila na produkci velmi exkluzivních modelů, postavených na bázi vozu MINI. S příchodem zatím velmi úspěšného Fiatu 500 se její pozornost přesunula na něj.

Carrozzeria Castagna byla znovuzrozena na počátku devadesátých let a někteří v vás si možná vzpomenou na její specifické úpravy vozů jakými byly například Imperial Landaulet limousine, vůz Aria postavený na základě Ferrari 575 M Maranello (2005), další koncept postavený na základě automobilu Ferrari se jmenoval 'Rossellini' (2003) či v neposlední řadě velmi zajímavé Maserati Auge (1995).

Nyní se tedy chystá výroba nových raritních vozů na základě Fiatu 500. Castagna zatím neuvádí, jak přesně hodlá „pětistovky“ měnit. Je ale jasné, že hodně změn prodělá interiér (jemná kůže bude na všech myslitelných místech) a dalších úprav, včetně jiného barevného provedení, se dočká i exteriér. Z obrázku vyplývá, že se zákazníci mohou těšit například na nové nárazníky či skleněnou střechu. Nová jsou také sedmnáctipalcová kola s mnoha paprsky či dvě koncovky výfuku. Na automobilu přibylo logo Castagna (své místo našel znak na B-sloupku) a loga Fiatu byla ztmavena.

Související články

Témata
Avatar - hattori_hanzo
6. 9. 2007 17:45
Castagna
Hlavně aby to nedopadlo jako ty prasárny a lá Rolls... :-(
6. 9. 2007 12:16
Re: Chlapi, sakra!
a vozy byli? :-) (to už spíč vozi byli :o)))
Avatar - ManInBlack
6. 9. 2007 10:19
Úprava
Ať do toho zkusí narvat šestlitrovej dvanáctiválec. Bude sranda >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud