Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chlapík přestavěl Mini Cooper S na závodní simulátor

Jan Zajíc Jan Zajíc 20. 4. 2020 • 11:27
75
Zobrazit náhledy (75)
Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S

Moderní závodní simulátory mohou být opravdu vychytané. Jeden nadšenec si však postavil vlastní, který to všechno posouvá na další úroveň. Simulátor totiž zabudoval do skutečného auta.

Brent Cheney z amerického města South Jordan ve státě Utah si za 1000 dolarů, což je v přepočtu asi 25 tisíc korun, koupil Mini Cooper S z roku 2005 s vadným motorem a pustil se do práce.

A aby to neměl tak jednoduché, musel auto rozebrat na kousky - celé by ho totiž do sklepa svého domu, kde měl simulátor stát, nedostal.

Ve sklepě se pak dal zase do skládání. Přidávat začal také elektroniku potřebnou k hraní závodních her. Čelní sklo tak vyměnil za 49palcový monitor, pod přední kapotu nastěhoval herní počítač a v kabině rozmístil 6 reproduktorů Harman Kardon. Do kufru pak nastěhoval subwoofer. A došlo i na bezdrátovou nabíječku telefonu, nějaká světla a podobně.

Celkově práce na úžasném simulátoru zabraly zhruba 40 hodin, které Cheney rozprostřel do šesti týdnů. Náklady na stavbu se pohybují okolo 6.500 dolarů - tedy asi 164 tisíc korun...

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud