Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Acura vydala půvabnou závodní hru s retro grafikou. A je docela návyková

Jan Zajíc
Diskuze (1)

Určitě víte, že japonská automobilka Honda prodává zejména v Severní Americe svoje luxusní a sportovní modely pod značkou Acura. A právě tahle divize stojí za jednou půvabnou počítačovou hrou.

Hra se jmenuje "Beat That" a zaujme hned několika věcmi. Například tím, že běží v internetovém prohlížeči, takže nemusíte nic stahovat.

Dalším pozitivem je přítomnost zajímavých modelů značky, konkrétně obou generací supersportu NSX, dále Integry Type R, podle mnohých nejlepší předokolky všech dob, závodního prototypu ARX-05 nebo SUV RDX A-Spec a nového konceptu Type S.

Potěší také grafika, výrazně se obměňující podle jednotlivých kol. Cílem hry je totiž v konkrétním autě zajet určený úsek pod stanovený čas. Začínáte v původní NSX, k níž dostanete vyloženě retro grafiku. Pokud úkol zvládnete, odemkne se vám Integra Type R a nový úkol na nové trati - a opět s jinou grafikou, tentokrát modernější. A takhle postupujete dál a dál.

Ovládání je jednoduché, potřebujete jen šipky na klávesnici. Možná i proto je hra až překvapivě zábavná. Ale to už si potvrďte sami. Spustit ji můžete na https://playbeatthat.acura.com/.

A pamatujte, že jsme vás varovali...

Jan Zajíc
Diskuze (1)

Doporučujeme

Avatar - iudex
12. 2. 2020 08:13
Skúsil som
Spravil som 29,9 sec. :D