Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chris Harris si bude kupovat nové auto. Volba vás možná překvapí, sáhne po Tesle

Jan Zajíc Jan Zajíc 28. 6. 2019
18
2
Zobrazit náhledy (18)
tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony

Když Chris Harris, moderátor Top Gearu a hlavně známý automobilový nadšenec, oznámí, že si bude kupovat nové auto, čekali byste, že si vybral nějaký nový sporťák.

Jenže Harris docela překvapil. Na Twitteru totiž oznámil, že si zřejmě brzy koupí Teslu Model 3. Tedy elektromobil.

Moderátora možná přesvědčila nedávná zkušenost s nejdostupnější Teslou, kterou pro Top Gear otestoval ve verzi Performance. A postavili ji také na start závodu na půl míle, tedy zhruba 804 metrů.

Model 3 si v něm vedl dobře, překonal ho jen Mercedes-AMG C63. 

"Tesla není tak zábavná jako M3, ale jako první ponoření do elektrického světa by mohla fungovat. Do doby, než přijdou na to, jak udělat elektromobily zábavnější a přitažlivější," napsal Harris.

Ten tak půjde trochu ve stopách jiného známého britského motoristického novináře. Elektrické auto vlastní už několik let i James May, Harrisův předchůdce v Top Gearu, který jezdí v BMW i3.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - fostek
Mindblowin´
| 29. 6. 2019
Kolik mu asi Elon zacvakal?
To je influencer jako krááááááva!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku