Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Clarkson prozradil, jak pandemie koronaviru ovlivní pokračování The Grand Tour

Ondřej Mára Ondřej Mára 27. 4. 2020 • 07:24
33
Zobrazit náhledy (33)
The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour Jeremy Clarkson The Grand Tour

Pandemie nového koronaviru neušetřila ani známou motoristickou show. Jaké změny můžeme očekávat?

Jeremy Clarkson se v minulém týdnu rozpovídal o budoucnosti motoristické show The Grand Tour během on-line přenosu na YouTube, kterého se zúčastnil i jeho dobrý přítel a současně výkonný producent pořadu Andy Wilman. A bohužel nepadaly zrovna radostné zprávy.

Wilman totiž v rozhovoru uvedl, že má bohužel osobní zkušenost s onemocněním COVID-19, což zřejmě způsobí další průtahy v uvedení nové epizody. Ta byla již před několika měsíci natočena na Madagaskaru a produkční tým musel od té doby projít stovkami hodin záznamů, které bylo nejprve potřeba roztřídit.

Po roztřídění materiálů ovšem přichází na řadu editace, která je v současnosti náročnější, než je obvyklé. Na britských ostrovech totiž byla před pár týdny vyhlášená karanténa, kvůli které se musí na úpravě filmu pracovat vzdáleně. Věci se tedy stále jen komplikují.

Podle Wilmana by však mohl být finální sestřih hotový již zhruba za měsíc. A poté už bude záležet jen na Amazonu, kdy se rozhodne novou epizodu odvysílat. Horší to ale bude s natáčením dalších epizod.

Podle původních plánů se totiž měla známá trojice Clarkson, Hammond a May vypravit již v březnu do severních oblastí Ruska, kde měla vzniknout třetí epizoda čtvrté série. Kvůli omezeným možnostem vycestovat se však natáčení odsouvá na neurčito.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku