Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Clarkson oznámil pauzu v natáčení The Grand Tour, důvod nepřekvapí

Ondřej Mára Ondřej Mára 9. 3. 2020 • 01:56
35
6
Zobrazit náhledy (35)
The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour

Slavný moderátor oznámil blížící se příchod druhé epizody, na další dvě si však budeme muset počkat o něco déle.

Stejně jako Elon Musk, i Jeremy Clarkson patří k celebritám, které jsou poměrně aktivní na Twitteru. A protože to o něm jeho fanoušci dobře vědí, zásobují ho nekonečnými dotazy, na které občas přijde i upřímná odpověď.

Před pár dny tak Clarkson například prozradil, že druhý speciál nové řady pořadu The Grand Tour by měl dorazit na obrazovky předplatitelů Amazon Prime již celkem brzy. Konkrétní datum sice nezmínil, dodal však, že poté dorazí ještě další dvě epizody.

Natáčení zbylých dvou epizod je však odsunuto na dobu, kdy bude „vyřešena ta záležitost s virem“, jak dodal Clarkson v jedné z odpovědí. Současná epidemie koronaviru SARS-CoV-2 totiž výrazně komplikuje zahraniční cestování, jenže to nejspíš nebude jediný důvod.

Je potřeba si totiž uvědomit, že Clarkson ani May už nejsou žádní mladíci. Clarkson navíc již před lety prodělal poměrně závažný zápal plic, s nímž byl dokonce upoután na lůžko. Je tedy pochopitelné, že nikdo z nich nechce zbytečně riskovat své zdraví či život.

Když se pak objevil dotaz, zda Clarkson a spol. plánují další epizody kromě dvou zmíněných, přišla od Clarksona celkem podrážděná reakce „dejte nám pokoj“. Dvojice zbylých moderátorů se k tématu prostřednictvím sociálních sítí nijak nevyjadřovala.

Za zmínku však stojí i reakce fanoušků. Zatímco někteří moderátorům vzkazují, aby na sebe byli opatrní, další přidávají žerty ve stylu: „Takže vy nejste ochotni pro své fanoušky zemřít?“, případně „Nevadí nám, když budete riskovat, epizodě to přidá na dramatičnosti a my se budeme moci sázet, zda Hammond dřív nabourá, nebo chytne virus.

Související články

Témata
10. 3. 2020 07:13
Top Gear
Vlastně to s Clarksonem moc nesouvisí - včera jsem zkouknul dvě nové epizody Top Gearu a nevypadá to úplně špatně, odchod LeBlanca jim ještě prospěl. A takový souboj McLarenu Speedtail s F-35...
Avatar - palix
9. 3. 2020 15:43
Re: Naprosto pochopitelné...
Súhlasím - radšej si chvíľu počkať, akoby mali niečo "chytiť", alebo to spraviť na rýchlo.
Podľa reakcii sú poniektorí fanúšikovia dosť "polo-inteligentní"...
Avatar - KANKUNEN
9. 3. 2020 13:53
Rád se dívám na všechny jeho pořady,
dokonale štiplavě a s humorem upozorňuje na kdejakou blbost , kterou vytvořili výrobci aut.
9. 3. 2020 12:57
to vazne jako hlavni clanek webu?
kokos, uz nemate o cem psat? toto je hlavni novinka dne? clanek vycucany z prstu. JC rekne jednu vetu, nebo 2 a tu je z toho titulni clanek s nekolika odstavci... ;-\ :no:
9. 3. 2020 12:45
Naprosto pochopitelné...
...riskovat kvůli něčemu co se dá odsunout je holý nesmysl. Tohle trio si naopak musíme hýčkat, aby tu jejich pořady byly ještě nějakou chvíli.
Ani jeden z moderátorů není žádný atlet a o jejich životním stylu si není třeba dělat velké iluze. Takže ať v klidu dotočí až bude po hrozbě.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud