Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Další kombík Tesly Modelu S je na světě! U jednoho kousku tentokrát nezůstane

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 30. 5. 2018 • 15:28
41
4
Zobrazit náhledy (41)
RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi RemetzCar Tesla Model S kombi
Elon Musk jej nenabízí, i tak ale můžete koupit Model S coby kombík či shooting brake. Řešením jsou „domácí“ přestavby, tu nejčerstvější připravila společnost RemetzCar.

Model S má sám o sobě vcelku bohatý zavazadlový prostor, ale pokud by vám nestačil, nemusíte nutně sahat po větším Modelu X. Řešením může být přestavba „eska“ na kombík, případně shooting brake. O jedné takové jsme už psali, nyní se objevil další projekt, jenž vznikne hned v několika kusech.

O design automobilu se postaral Niels van Roij, konstrukci vozu zajišťovala společnost RemetzCar. Nápad na kombík ovšem nevznikl v jejich hlavách, objednal si jej nizozemský sběratel Floris de Raadt.

„Cílem nebylo navýšení zavazadlového prostoru, ale spíše přestavba mého Modelu S na dynamický, sportovní a elegantní shooting brake,“ uvedl Raadt. „Designér zhotovil několik variant, vždy jsme se ale soustředili na prémiový design v kombinaci s minimálními náklady na celkovou přestavbu.“

Konstrukce automobilu tak až do zadní části zůstává stejná. Změnilo se víko zavazadelníku se zadním spoilerem, který ukrývá stěrač a brzdové světlo. Sympatickým designovým detailem je chromová lišta s nápisem odkazujícím na zhotovitele vozu.

Působivý zelený exemplář ovšem nebude jediný. Příští měsíc je v plánu oficiální představení na nizozemské akci International Concours d’Élégance Paleis Het Loo, po níž má RemetzCar ve stavbě kombíků pokračovat. Celkem by mělo vzniknout až dvacet kusů… tedy samozřejmě za předpokladu, že bude o přestavbu Modelu S mezi vlastníky zájem.

Témata
Avatar - happy_driver
31. 5. 2018 15:13
Re: ***
Milý Honzíčku. Najprv si vytiahni tú tupú gebuľu z toho vesnického prdelákova, kde ťa držia zatvoreného a potom, keď ťa znovu po mesiaci pustí vartáš na vrátnici tvojho ústavu na jeho telefóne k internetu, tak si zisti, ako často Tesly horia... ;-)
31. 5. 2018 07:57
Re: ***
WOW... zatím co auto se spalovacím motorem nikdy při nehodě nehořelo, Elektroauta ihned zakázat!!!! když každé které nabourá musí zákonitě skončit jako OHNIVÁ KOULE Z PEKLA!!!!

...Momemt...

Vlastně ne, jsi jenom blbeček a Tesly nejsou o nic víc hořlavý než auta se spalovákem.
Avatar - happy_driver
30. 5. 2018 21:30
***
Skvelé auto, také chytľavé.... teda pardon, myslel som horľavé. Pred pár dňami zahynul v plameňoch Tesly nemecký riaditeľ jednej slovenskej firmy po náraze do zvodidiel. :no: :no: :no:

[odkaz]
Avatar - Bubáq
30. 5. 2018 12:22
Povedené!
Tahle adaptace se rozhodně stylisticky povedla.
Ale ten tablet na přístrojové desce je opravdu odpornost první třídy. není vestavěn, je přilepen na konzoli asi pomocí samolepící pásky na připevňování háčků bez vrtání do keramiky ;-\ . Vypadá to tak strašně amatérsky....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud