Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Elon Musk se chystá na Mars. Bude také Tesla Rover?

Michal Fokt Michal Fokt 2. 10. 2016
8
Muskovo SpaceX sice nerozchodilo ještě ani komerční lety za hranici vesmíru a už se vidí na "rudé planetě". Mrkněte, jak to třeba jednou bude probíhat.

Elon Musk kromě automobilového byznysu působí též v "galaktickém" průmyslu v podobě přípravy komerčních letů do vesmíru. A jakkoli tento program ještě stále neběží, společnost Space X už má vizi, jak budou vypadat meziplanetární lety na Mars. Sci-fi klip má jen necelé 4,5 minuty, takže jeho shlédnutím rozhodně nic nezkazíte. Jen je škoda, že si na konec nepřihřál i teslapolívčičku s nějakým marťanským elektrickým "roverem", bez něhož by se průzkumníci na Marsu rozhodně neobešli.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

co je pravděpodobnější
Nicco
| 3. 10. 2016
Podle poslednich neoficialnich informaci z ministerstva se ceka na technologii osobni prepravy, ktera nepotrebuje dalnice ani zadne jine silnice.
co je pravděpodobnější
free78
| 2. 10. 2016
Tak schválně, co bude dřív, dokončená dálniční síť v ČR, nebo Elon Mask na Marsu? Já mám bohužel tušení...
A proč...
T.E.S.L.A už na ACZ serie
| 2. 10. 2016
A čo je to iné?
To je zas "článok"...
T.E.S.L.A už na ACZ serie
| 2. 10. 2016
Celých 11 riadkov aj s predhovorom. A naozaj objektívne, obsažné a zaujímavé fakty, že? Fokt sa skutočne predviedol, myšlienky a práca na úrovni retardovaného decka, proste dement si musel kopnúť - niekedy sa fakt sám sebe divím, prečo na tento úbohý server chodím. Jasne, kvôli pár fajn ľuďom v diskusiách, tak ako mnohí ďalší. Vážení, nenájde sa na sieti nejaký solídnejší web, kde sa dá slušne pokecať, nabrať nejaké dobré informácie a nebude potrebné prehŕňať sa v odpade?
A proč...
topten
| 2. 10. 2016
me je blizsi vize tohodle americana, nez vize ceskeho kremlofila a placala milose z hradu

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku