Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jaguar prý pracuje na třech nových SUV. Elektrických

Jan Zajíc Jan Zajíc 30. 6. 2022 • 06:24
40
23
Zobrazit náhledy (40)
Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace

Britská automobilka Jaguar by měla v blízké budoucnosti na trh uvést tři nová SUV. Všechna budou jezdit na elektřinu.

Tvrdí to alespoň britský Autocar, podle něhož si první obrázek o podobě všech novinek budeme moci udělat ve druhé polovině roku 2024.

Právě tehdy má Jaguar světu představit koncept, odhalující nový designový směr, který vzniká pod dohledem designéra Gerryho McGoverna. Tradiční anglická značka chce být mimochodem od roku 2025 čistě elektrická. Uvedení na trh se tedy dá očekávat nejpozději v tomto roce.

Všechny vozy využijí novou hliníkovou platformu, interně označovanou jako Panthera, k dispozici budou v jedno- i dvoumotorové konfiguraci a nabídnou 800V architekturu.

Zajímavá pak je informace, že jedno z SUV by mělo dorazit se stylem podobným Range Roveru Sport a ve dvou karosářských verzích: třídveřové a pětidveřové. Největší z chystaných elektrických "esúvéček" by se zase mělo chopit role vlajkové lodi značky Jaguar. V interiéru se počítá s recyklovanými a udržitelnými materiály, na dekory by se měly použít materiály jako kámen, keramika či sklo.

Video se připravuje ...

A objevily se už i spekulace o cenách, menší SUV by mohlo začínat na částce okolo 2,3 milionu korun, vlajková loď může stát v provedení SVR i více než 5,5 milionu korun.

Doporučujeme

Témata
Avatar - Barrichello
1. 7. 2022 12:42
Re: Jaguar je na nejlepší cestě zkrachovat
:-) :-) :-) :-) :-)
Avatar - Barrichello
1. 7. 2022 12:38
Re: Re: Jag a SUV?
jsi nahlášen utopisto, zas nemáš nic k autům tak spamuješ vid :-)
Avatar - Hammunasakra
1. 7. 2022 11:44
Re: Re: Jag a SUV?
Blik cvak poposedni TUPOUNE co 152x ses hádal že TY ses na základce NEUČIL (což ti vlastně VĚŘÍM :D

dost BLBÝ že ti to zůstalo = až do teď :-O :*) :D :-! :-[]
Avatar - Hammunasakra
1. 7. 2022 11:43
Re: Jag a SUV?
I-pace se (jízdně i vzhledově) moc poved = škoda že (trochu podobně jako je to u TAYCANu) s tím nedrží krok technika pohonu
Avatar - Hammunasakra
1. 7. 2022 11:42
Re: Jaguar je na nejlepší cestě zkrachovat
začalo ti po tisíci(ch) PROTI EUropský civilizaci ZA RUSSKO bláboleních citacích ruSSkejch dezinformačních webů = lepit?

HRAJEŠ slušňáka? Fajn = OMLUV se za ty tisíce pro ruSSkejch sra..ček cos tu nakvákal

a bonus za těch 152 zpochybnění učiva ZŠ :-!