Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kaipan 57 aneb sporťák udělej si sám

Libor Zezulka Libor Zezulka 5. 4. 2007
74
Venku se pomalu otepluje, motorkáři oprášili kombinézy, střechy kabrioletů letí dolů. Ideální doba na videotest české repliky slaveného Lotusu Seven, stavebnice Kaipan.

Chcete-li sportovní auto, máte spoustu možností. Můžete si koupit sporťák malý i velký, s přeplňovaným i atmosférickým motorem s malým nebo velkým objemem. Za svůj sporťák můžete zaplatit rozumné, velké nebo hříšné peníze, přitom na svůj splněný a draze zaplacený sen můžete čekat den, ale i několik měsíců. Tím ovšem výčet možností nekončí. Představte si, že si své sportovní auto se silným motorem postavíte sami. Taková varianta existuje. A dokonce i v tomto případě se můžete vydat několika směry. Co každý z nich přináší prozradí další díl Roadlook TV.

Roadlook TV je od ledna 2008 součástí nového pořadu Auto Moto Styl, který si můžete naladit každých 14 dní v sobotu v čase oběda na obrazovkách České televize, programu ČT 1.

Témata

Diskuse: Přidat názor

Kára
staňa
| 17. 7. 2007
to je kára jak má být!!!!
Roadlook
Jirka
| 1. 6. 2007
že jste to neře'k hned :-) - je tam Škoda Fabia II
Avatar - VDC
názor jednoho majitele splašeného trsátka jménem KAIPAN 57
VDC
| 19. 4. 2007
:yes:
Avatar - VDC
PAN KAIPAN
VDC
| 19. 4. 2007
Kaipan je zoufaly pokus o Caterham. Nic proti tomu, ale s tou glorifikaci bych setril... :-!
SKutečně dobré?
Vlagik
| 19. 4. 2007
Viděl jsem ho teď na AMI Leipzig. Nabízeli ho tam za 8.111 €. Přední nápravu pohání motor z Favorita 40 kW nebo "vytuněný" 50 kW. Z Fáfa to má i ukazatle a ovládací podvolantové páčky. Auto váží 659 kg.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku