Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes-Benz Vans Česká republika představuje nové akční modely

Ondřej Pavlůsek
Diskuze (1)

České zastoupení divize Mercedes-Benz Vans od července spouští prodej nových akčních modelů. Skříňové dodávky Sprinter a Vito, stejně tak jako Vito Tourer, jsou nyní dostupné za zvýhodněné ceny.

Mercedes-Benz Vito ve své v pořadí třetí generaci v současnosti stojí ve středu nabídky lehkých užitkových vozidel své značky Mezi modelovými řadami Citan a Sprinter.

Základní akční model kompaktní skříňové dodávky Vito Worker je nabízen v motorizaci 110 CDI o výkonu 75 kW a s pohonem předních kol.  Jeho akční cena činí 469.000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 153.500 Kč bez DPH).

V prodeji je i vylepšený model Worker+, který mimo jiné nabízí komfortní sedadlo řidiče, dvojsedadlo pro spolujezdce, nebo výkonnou klimatizaci. Akční model skříňové dodávky Vito Worker+ je v prodeji za cenu 499.000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 199.320 Kč bez DPH).

Atraktivnější cenovky se dočkala i varianta kompaktní dodávky Vito ve variantě pro přepravu cestujících. Úspěšný akční model Vito Family, který je v prodeji od druhého pololetí minulého roku, nyní doplňují modely Vito Start a Vito Start+.

Pětimístnou dodávku Vito Start pohání motor ve variantě 110 CDI o výkonu 75 kW s pohonem předních kol a šestistupňovou manuální převodovkou. Tento akční model je nabízen za cenu 519.000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 138.787 Kč bez DPH).

Model Vito Start+ je k dispozici se silnějším motorem ve variantě 114 CDI o výkonu 100 kW, navíc se systémem Audio 10, výkonnou klimatizací a atraktivnější kabinou řidiče. Cena tohoto modelu činí 599.000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 182.232 Kč bez DPH).

V nabídce akčních modelů vlajkové lodi divize Mercedes-Benz Vans v podobě modelové řady Sprinter, již od minulého roku boduje skříňová dodávka Sprinter EXPRESS s pohonem předních kol a moderním multimediálním systémem MBUX.

Nově ho doplňují akční modely Sprinter Worker a Sprinter Worker+. V obou případech jde o skříňovou dodávku o standardní délce s nízkou střechou, s motorem OM 651 o výkonu 84 kW, splňujícím požadavky normy Euro-6c, pohonem předních kol a manuální šestistupňovou převodovkou.

Sprinter Worker je nabízen za zvýhodněnou cenu 529.000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 134.000 Kč bez DPH), zatímco Sprinter Worker+ s volitelnou výbavou v ceně lze pořídit za 599.000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 133.351 Kč bez DPH).

Všechny akční modely Mercedes-Benz Vans jsou v prodeji do konce roku 2019 a součástí každé nabídky je zdarma prodloužená záruka 2+2 roky s limitem 200.000 km. Všechny aktuální akční modely Mercedes-Benz Vans i s detailními specifikacemi jsou dostupné na www.menumercedes.cz.

Zdroj: Mercedes-Benz Vans Česká republika, s.r.o.

Ondřej Pavlůsek
Diskuze (1)

Doporučujeme