Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Moje.auto.cz má už přes 3000 recenzí od Vás, uživatelů

7. 11. 2009 • 08:13
53
Počet aktivních recenzí na stránce Moje.auto.cz překročil v posledním říjnovém týdnu 3000 a každým dnem přibývají další. Tento milník je vhodnou příležitostí připomenout si, co služba Moje.auto.cz nabízí.

Sekce Moje.auto.cz byla spuštěna na jaře 2007, funguje tedy už více než dva a půl roku.

Vám, čtenářům a především uživatelům aut, nabízí unikátní možnost podělit se s ostatními o své poznatky. Tvůrci obsahu Moje.auto.cz proto nejsou redaktoři Auto.cz, ale majitelé a provozovatelé vozů, kteří s nimi mají často dlouhodobé zkušenosti. Mohou tedy ostatním čtenářům podat informace například o spolehlivosti nebo provozních nákladech a zasvěceně hovořit o silných a slabých stránkách svého auta.

Základním prvkem Moje.auto.cz jsou recenze, které obsahují popis auta, jeho silné a slabé stránky, zkušenosti s prodejcem a servisem a bodové hodnocení auta jeho majitelem. Mimo to mohou čtenáři o každém autě diskutovat a bodově jej hodnotit.

Nejlepší recenze pravidelně vyhodnocujeme na základě Vašich tipů a doporučení. Pokud obsah a zpracování výrazně převyšuje průměr recenzí na Moje.auto.cz, je opatřena razítkem Nejlepší recenze.

Jak založit recenzi na Moje.auto.cz?

Vložit recenzi do Moje.auto.cz může každý registrovaný uživatel Auto.cz. Založení (i pozdější editace) recenze pomocí příslušného formuláře je rychlé a intuitivní, pomocnou ruku poskytne také nápověda v pravém sloupci.

Co by měla recenze obsahovat? Nemusíte se zabývat popisem technických dat nebo výbavy, to je možné na internetu snadno najít. Cenných zkušeností z praxe naopak není nikdy dost a mnohdy se nacházejí jen na fórech specializovaných na danou značku nebo typ vozu.

Podstatné jsou především Vaše zkušenosti s automobilem. Běžný provoz odhalí řadu předností i nedostatků, které může znát jenom majitel daného typu auta. Proto Vaše poznatky, o které se s ostatními podělíte, mohou někomu pomoci při nákupu auta. Nezapomeňte také připojit fotografie vlastního vozu, které doplní informace uvedené v textu.

Hlavní stránka MOJE.AUTO.CZ

Avatar - s-mike (RSKa)
17. 11. 2009 21:13
Re: TŘI TISÍCE KOVBOJŮ
>:D >:D dik ;-)
Avatar - Legolas
10. 11. 2009 13:20
Re: TŘI TISÍCE KOVBOJŮ
Autor se pozná :yes:
Avatar - saldy
9. 11. 2009 17:14
Re: ten hlavny tu chyba!
Tak to jo, uznávám, že radikální bojovníci za určité značky, byť nikdo nemůže projet všechno by měli prokázat své zkušenosti, protože o tom především by to zde mělo být a taky mě štve, když se někdo naváží do aut jiných, do mě už rylo spoustu lidí i když né tady ale vždy to je o tom, "říkali to chlapi u lídlu". gti aspoň píše pěkný blogy tak ho mám celkem rád.
Recenze na mojeauto si často čtu, hlavně nováčky, někdy to je ale otřes.
Avatar - s-mike (RSKa)
9. 11. 2009 15:47
Re: TŘI TISÍCE KOVBOJŮ
docela dobrá profilová fotka.. myslim s tim Fordem Capri :yes:
9. 11. 2009 13:33
Re: TŘI TISÍCE KOVBOJŮ
Přesně tak souhlasím s tebou. Jak jsem si přečetl GTI román tak mi to připadalo že není zcela při zdravém rozumu. Když někdo chce někoho přesvědčit o své pravdě má argumentovat ověřenými věcmi a né urážet tak jak má rád. Prostě kluci on je pán neomylný a nejchytřejší. Píše že kdo nenajezdí ročně více jak třicet tisíc není šofér a nemůže soudit. Jestli on je najezdí tak by měl byt taky potichu protože např. Fiorano určitě také neřídil a ty kilometry najezdí kdoví čím. Takže se nerozčilujte a přehlížejte takové lidi co si myslí že sežrali rozum světa.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud