Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan GT-R: prodej v Evropě až v březnu 2009

Ondřej Láník Ondřej Láník 14. 2. 2008 • 04:59
61
94
Zobrazit náhledy (61)
Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R Nissan GT-R
Do Ženevy přiveze Nissan nové kupé GT-R, jeho specifikaci pro Evropu a informace o způsobu prodeje. Objeví se i nové Murano a studie Pivo 2.

Zásadní informací Nissanu před ženevským autosalonem je oznámení, že prodej kupé GT-R bude zahájen v březnu příštího roku a na autosalonu budou oznámeny ceny a parametry pro Evropu, ale také informace o síťové strategii podpory prodeje a služeb. Už dříve bylo oznámeno, že s prodejem nejméně v jednom dealerství počítá Nissan i na českém trhu. Časově vzdálený termín má zřejmě důvod v schopnosti uspokojit nejprve poptávku na důležitých trzích v USA a Japonsku, kde byl již automobil představen zákazníkům.

V Ženevě se ukáže také aktuální verze Nissanu Murano. Model zůstal věrný rodinnému motoru společnosti Nissan 3,5 VQ, kterému po úpravě narostl výkon. Zlepšení se dočkala také převodovka Xtronic CVT, která má o pětinu nižší třecí ztráty, přispívá k nižší spotřebě paliva, nabízí vyšší rychlost řazení a lepší interakci s vozem.

Prodej nového Murana bude v Evropě zahájen v říjnu 2008.

Témata
Avatar - Falco
15. 2. 2008 22:06
Re: Apoštol výkonu
tuner bez tunera… možná stárnu, ale už mě nelákají nejvýkonnější a nejextrémnější automobily, tuning, apod. Oceňuji styl, krásu, jedinečnost, originalitu a eleganci, prostě synonyma pro obyčejnou 911
Avatar - da_b0mb
15. 2. 2008 10:07
Re: NISSAN
Zadni partie - jasnej odkaz na predchudce! Bocni profil a predek - tam vidim trosku 350Z... Interier na me pusobi maximalnim hi-tech dojmem, proste japonec :yes: A jako celek - sterilni syrovost... kladivo na carodejnice ;-)
Avatar - MajoThePuk
15. 2. 2008 10:02
Re: Apoštol výkonu
Myslel som tym to, ze do skyline stacilo namontovat vacsie turba zmenit riadiacu jednotku a hned bol obrovsky priam neskutocny narast vykonu a pritom agregat nebolo treba menit..o tom je zbytocne polemiziovat je to tak...800ps nebol problem zo seriovym motorom s malymi upravami. tie extremi si logicky vyziadali kovane diely a pecialne upravy ale to je o inom..to osobne ja uz neuznavam. Inak rekord co som videl bol skyline s 1650ps a 100 mal tusim okolo 2s
Avatar - SpiderJ
15. 2. 2008 09:03
Re: Apoštol výkonu
to ani náhdou woe!! to čipneš nééé a čum na ten zátah wocpoda´!! tédéíčko pyčo! jo ty nic nevidíš?? to nic, ty saze z očí se dají vymejt... ;-)
Avatar - SpiderJ
15. 2. 2008 09:00
Re: Apoštol výkonu
na to je jedna jednoduchá odpověd´ a ta má kravatu a sedí tady v Evropě... ;-) ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud