Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nová Kia Sportage ve velké galerii: Ukazuje i to, co jiné automobilky tají

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 21. 7. 2021 • 23:48
55
21
Zobrazit náhledy (55)
Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage Kia Sportage

Na evropských trzích si musíme ještě nějaký čas počkat, doma v Jižní Koreji se však nová Sportage již prodává. A v obsáhlé galerii ukazuje veškeré detaily.

Pátá generace Kie Sportage se zatím představila jen na hrstce oficiálních fotografií, i ta ale stačila k vyvolání pořádné vlny kontroverzních reakcí. Design SUV nemá s předchůdcem takřka nic společného, jeho proměna je hodně radikální a introverty určitě nepotěší. To stejné platí i pro fotogalerii, kterou automobilka nyní poslala do světa a jíž si můžete prohlédnout výše.

Dlužno dodat, že auto vyobrazené na snímcích je korejská specifikace nové Sportage. Podle výrobce bude evropská varianta vypadat jinak, i když podrobnosti zatím zůstávají tajemstvím a nevíme, co přesně si pod pojmem „jinak“ představit. Všeobecně se ale předpokládá, že i na starém kontinentu se Sportage v nové generaci stane těžko přehlédnutelným vozem.

Kromě jiného nás galerie nechává nahlédnout také do interiéru, kde si všímáme jedné zvláštnosti. Pamatujete si, kdy nám kterákoliv automobilka naposledy ukázala, jak vypadá interiér v základní výbavě? Třeba bez obrovské obrazovky multimediálního systému a pouze s malým rádiem? My tedy ne. Až do teď, neboť Kia má v galerii i fotografie obyčejného rádia. Sympatické odhalení, i když nepředpokládáme, že by se taková verze nabízela i v Evropě.

video

Související články

Témata
24. 7. 2021 01:47
Re: Re: je to iba Kia
Japonci ní vždy sejdiri,ono se nadává cinanum se kopírují, ale přitom s touto praktikoubzacali Japonci od začátku svého průmyslu. Jinak tolik k té tvé úžasné japonské kvalitě
https://archiv.ihned.cz/…trzil-dalsi-ranu
A to je jen špička ledovce
22. 7. 2021 14:24
Re: Tvar
Přesně, to auto má neuvěřitelně odporný kukuč! :-O :-O :-O :-( :no:
Avatar - bronch
22. 7. 2021 12:26
Re: je to iba Kia
ked nie Japonci tak kto?
Urcite Kia nema kvalitu, to jedine viem.
Avatar - bronch
22. 7. 2021 12:25
Re: je to iba Kia
skusenosti? ja mam, bohuzial.
Avatar - sorpersa
22. 7. 2021 10:42
Re: Sportage...
Súhlas, možno naživo to bude lepšie, QQ je krajší to je fakt.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud