Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nová Škoda Superb vykreslena podle uniklých skic. Bude vypadat takto?

Jan Zajíc Jan Zajíc 6. 10. 2021 • 12:00
54
22
Zobrazit náhledy (54)
Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV

Škoda Superb čtvrté generace by k zákazníkům měla dorazit v roce 2023. Bude vypadat takhle?

Před několika dny se na internetu objevily údajně uniklé oficiální skici nové Škody Superb. Obrázky zveřejnil například web Motor1.com. A právě tyto skici posloužily jako základ pro vytvoření vize čtvrté generace, s níž přichází grafik ruského motoristického portálu Kolesa.ru.

Ten předpokládá, že design se ponese spíše ve znamení evoluce než revoluce. Jeho představa totiž vzhledově výrazně navazuje na současné provedení, přidává však několik nových designových prvků, inspirovaných zmíněnými skicami.

Je tu například větší a trochu jinak tvarovaná maska chladiče, na níž navazují úzké LED světlomety se zajímavě řešeným denním svícením. Poměrně úzká jsou i zadní světla. Při pohledu na ně si určitě vybavíte aktuální Octavii.

Co se karosářských provedení týče, čtvrtá generace by měla dorazit jako liftback i kombík - i když se hovoří třeba o tom, že v západní Evropě by se mohl prodávat jen kombík, zatímco liftback by byl primárně cílený pro východní Evropu. Jistotou je každopádně to, že výroba nového Superbu se z Kvasin přesune do Bratislavy, kde bude vznikat vedle nového Passatu, který však bude k mání už jen jako kombi.

Stylistický návrh pak zpracovává tým aktuálního šéfdesignéra značky Olivera Stefaniho.

Související články

Témata
7. 10. 2021 06:20
Re: kaban vrat sa!
at se klidne k vam vrati.
Avatar - California_KNIGHT
6. 10. 2021 23:25
Potentovana skudka
Co furt s tihmhle hnojem mate? Skudka blba! A paleckujte si jak chcete, idioti. Mam u zadele.
Avatar - Roman Horký
6. 10. 2021 15:51
Re: Super Béčko, muj miláček
No to nemám, dej pokoj taková obluda fuj.
6. 10. 2021 15:37
Re: Super Béčko, muj miláček
Hlavně že ty máš Rolls-Royce :D a už si vyskakuješ
Avatar - Midlosek
6. 10. 2021 15:14
Jsem se lek!
Tak na stávajícího Superba naroubovat prvky z Octavie a Fabie a potom se ptát "bude vypadat takto?". Jen doufejme, že se vlhký sen šmudly z Ruska ani trochu nenaplní, to by nebylo asi moc dobré :D .

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud