Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový VW Caddy vykreslen podle špionážních fotek. Největší zvláštnost má vzadu

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 19. 12. 2019 • 01:58
28
6
Zobrazit náhledy (28)
Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi Volkswagen Caddy Maxi

Osmá generace Golfu i veledůležitý elektromobil ID.3 jsou venku a Volkswagen se může soustředit na další produkty svého portfolia. V příštím roce odhalí nástupce modelu Caddy.

Protože měl Volkswagen v posledních měsících hodně důležitých novinek, o novém Caddy se příliš nemluvilo. Před pár dny ale sítěmi začala kolovat série špionážních snímků ze Skandinávie, která pokračovatele populárního pracanta zachycuje s vrstvou maskování. My jsme nelenili a poprosili našeho šikovného grafika Jana, aby na jejich základě nakreslil možnou podobu sériového auta. Výsledek si můžete prohlédnout v galerii.

Všeobecně se očekává, že po vzoru ostatních modelů zvolí Volkswagen konzervativnější strategii vzhledových úprav. Těšit se můžeme na nové světlomety či lehké korekce nárazníků, v zásadě ale Caddy zůstane tím, čím bylo doposud. Na špionážních snímcích jsme si všimli ještě jednoho zajímavého detailu: loga automobilky nad stěračem. Náš grafik si s tím poradil tak, že jej překryl sklem. Tohle řešení si přitom nevycucal z prstu, podobně Volkswagen postupoval u konceptu VW Up! z roku 2007.

Vyjma inovovaného designu se zapracuje rovněž na interiéru. Očekáváme kvalitnější materiály a po vzoru Transporteru T6.1 digitální pracoviště řidiče s nejmodernější verzí multimediálního systému. Řada samozřejmě přijde i na techniku v útrobách. Očekáváme platformu MQB, ale říká se, že některé menší komponenty mohou pocházet ještě z doby šestkového Golfu.

V několika výkonnostních variantách se pod kapotou objeví dvoulitrový turbodiesel TDI, jenž půjde volitelně párovat se samočinnou převodovkou DSG. O paletě benzinových motorů se zatím moc nemluví, ale očekává se, že vybrané varianty budou vybaveny mild-hybridními systémy.

Auto se nadále pilně testuje a podle některých zdrojů by se mohlo představit už příští rok na ženevském autosalonu. K prvním zákazníkům by tak mohlo zamířit už závěrem příštího roku, spíše jej ale očekáváme v roce 2021.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - LEGOPARK
21. 12. 2019 10:00
Velmi sa vas kreslic nepredviedol...
https://www.autorevue.cz/…-gti-pro-delniky
19. 12. 2019 18:49
Re: dfbdf
Možno 1,6 TDI 55 kW... ;-)
Avatar - lordlord
19. 12. 2019 17:23
dfbdf
doufám, že se pod kapotou neobjeví něco na způsob 2,0 tdi 55 kW.
Avatar - WinDiesel
19. 12. 2019 11:52
Re: Roomster
Mám pocit že takto vyřešili problém s náklady vynaloženými na Roomster 2, nedivil bych se kdyby plánovaný a stopnutý pickup Škody byl postaven společně s Caddy a Roomsterem.
A zbyl z toho jen Caddy.
Trefils hřebíček na hlavičku.
19. 12. 2019 09:42
Taká záludná otázka
Čo že je to na ňom nové? Pán grafik sa teda neprekonal. Realita bude asi o veľký kus inde. Už aj vo VW hádam prišli na to, že dizajn musí kráčať vpred, stagnácia a evolúcia nebude fungovať večne. Caddy je rovnaký už príliš dlho.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku