Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Podívejte se na neobvyklou reklamu na Škodovku. Propaguje ji song slavné skupiny Duo Jamaha!

David Bureš David Bureš 26. 3. 2018
10
Slovenská kapela syna a otce Kotvanových proslavená svým účinkováním na vesnických zábavách nebo v televizi Šlágr TV nově propaguje jednoho prodejce vozů Škoda.

Propagace nových automobilů je v dnešní době už dosti složitá věc, najít v internetovém světě něco originálního, co tu ještě nebylo, se hledá dosti obtížně. A přesto se občas něco takového najde. Hitovky propagující nová auta tu už byly, song od populárního Dua Jamaha ale ještě ne!

Jedněmi vysmívaná, druhými milovaná slovenská dvojice novou písní propaguje prodejce vozů Škoda Autocentrum Lukáš z Valašského Meziříčí. Bližší informace asi nejsou potřeba, však si song Alfonze a Mariána Kotvanových známých z vesnických zábav či televize Šlágr TV poslechněte sami a spolu s tím zhlédněte i bezesporu zajímavý videoklip!

Jen se vás zeptáme, myslíte si, že tenhle song se stane takovým hitem jako jiné písně Dua Jamaha, Čáry máry fuk nebo Králíci mix?

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Díky
wopidoo
| 13. 8. 2018
Ha! Z osmi důvodů, proč si na podzim koupit Toyotu, je najednou devět. :-!
Avatar - traveldrive
Sakra...
traveldrive
| 27. 3. 2018
...ja asi žijem na Honolulu, keď také preslávené duo nepoznám...
Až do teď...
Nonsens
| 27. 3. 2018
môžeš ich posunúť duu yamaha :-)
Další kus do sbírky bizáru Auto Lukáš
FraHor
| 27. 3. 2018
Tohle není první reklama AL prodejce pro TV Slágr. Loni natočili spot na Kodiaq s jakousi grupou jednoho chlapa a tří (hodně) zralých žen.
děs běs
Marekx
| 26. 3. 2018
To se nedalo poslechnout ani do konce, tahle šlágrmagořina, děs. Už jim chybí jenom něco od Maxim Turbulenc a nebo něco šmoulího od Fananánka a mají to komplet >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku